21630
  • desigo
    #66
    Armin Van Buuren - Shivers video

    Serenity video

  • Garfield
    #65
    Nézd, ha te nem hallgatsz elektronikus zenét, akkor aztán neked lehet magyarázni azt, hogy ebben a műfajban az alkotás nem feltétlenül korlátozódik a saját szám készítésére. (És akkor még azt az oldalágat nem is érintettük a kérdésnek, hogy teljesen normális dolog x+1 különböző művésznevet használni, és úgy megjelentetni számokat, remixeket.) A saját számok készítése mellett legalább ugyanannyit nyom a latba a remixelés, illetve a mixelés. (A producerkedés az más tészta, az nem annyira látványos.)

    Én speciel már belefáradtam abba, hogy olyan embereknek magyarázzak, akik szerint a mixelés/remixelés nem más, mint más előadók számainak, ötleteinek összelopkodása. Az ilyen sosem fogja megérteni, hogy mit jelent egy számot újraértelmezni a saját szájíz, stílus szerint. Egy csomó alirányzat, alstílus van a trance-en belül is, amelyekbe aztán bőséggel bele lehet illeszteni a különböző remixeket és mindenki megtalálhatja a magának valót.
    Aztán ott a mixelés is, amelyről aztán végképp nem tudja a fenti embertípus elképzelni, hogy mi lehet olyan fáintos, hogy összemixel számokat egymás után. Mindössze két apróság: az, hogy mit mixel és az, hogy milyen sorrendben; talán egy picikét az is, hogyan mixeli. Teljesen triviális dolog, de aki hétről hétre akarja ezt csinálni, az rájön, hogy sokkal nagyobb dolog, mint amilyennek felületes pillantással látszik.

    Úgyhogy annyit kérnék: légyszi, hagyd meg ezt a topikot az előadó/műfaj szerelmeseinek. Ha tényleg érdekel az előadó, akkor keresd meg a mixeit és az albumát: azokból megtudhatod, miket csinál. Aztán majd gyere vissza, és mondd el, hogy mi tetszett, mi nem tetszett. De teljesen felesleges álértetlenkedéssel a flame parazsát fújdogálni azzal, hogy ismerethiányra visszavezethető értelmetlen és provokatív kérdéseket teszel fel. Köszi.
  • Dying Soul
    #64
    Nem fikázni jöttem. Kérdeztem vmit, elég ha ránézek a tracklistre, úgytűnik egyiknél sem az van odaírva, hogy Armin Van Buuren - számcím.
    A milyen zenét halgatsz topikban is szinte csak mixeket látok.
  • akos
    #63
    ofkoz :)
  • akos
    #62
    itt megtalálod
  • jazzy
    #61
    A 228-asat fel tudnad tolteni valahova? / tudsz valami oldalt ahonnan letoltheto ?
  • desigo
    #60
    Jah,mert az az év legjobb zenéiből lett összerakva.
  • akos
    #59
    sztem asot 228.
    az utóbbiak közül ez tetszett a legjobban... ha már slágeresség :)
  • Matthew Prosac
    #58
    ez Armin véleménye a fikázókra?
  • desigo
    #57
  • franc0
    #56
    mielőtt a fikázók ráugranak, ez azért van mert a srác zseni
  • franc0
    #55
    egyet mondj meg.
    rocker vagy?
  • franc0
    #54
    ez annyira nem ütős, az 1el előtti viszont nagyon bejött
  • franc0
    #53
    Shivers-t gondoltam feltölteni neki de ha fan vagy ismered a tracket
  • Matthew Prosac
    #52
    nem 10. de először tájékozódj kérlek, aztán gyere fikázni. Armin van Buurennek is vannak saját számai, Rising Star néven is...
    szóval hajrá, de először ehhez infókat kell gyűjteni meg ügye végig kell hallgani a számokat ami már nem fér bele az időbe..
  • desigo
    #51
    Az igen
  • JAST
    #50
    Burned with Desire 90%-a pár óra alatt készült Armin laptopján 1 reptéren várakozva. utánna vokál és mastering meló és már kész is.
  • takitibi
    #49
    Nem-nem, mindegyik készít eredetit...
    Csak nézzél meg más mixeket.
    Pl. Ott van G&D - The Legend... vagy Arminnak is van sok egyedi száma, Tiesto-nak is... Csak mások vesznek Armin számaiból, és Armin meg máséiból. Ennyi.
    Így kerek a világ.
  • Dying Soul
    #48
    Egyet mondjatok meg.
    Ennek a stílusnak a képviselői vagy egyáltalán az egész elektronikus műfaj képviselői közül hány százalék csinál EREDETIT, sajátot, nem mixet?
    10?
  • takitibi
    #47
    Armin Van Buuren - A State Of Trance 232

    01. Solar Fields - Overload (Dj Anti & Solarfields remix)
    02. Yourdee vs Tom Glide - Sleeper (Dark Noise recordings)
    03. Parker & Hanson - Let me Be (Skyline)
    04. Under Sun - Captured (Original mix) (White label)
    05. Yamin - Almathea (Sander van Dien remix)
    06. Super8 vs DJ Tab - Helsinki Scorching (Anjunabeats)
    07. Robert Nickson feat. Elsa Hill - Close Your Eyes (ASOT)
    08. Marco V. - False Light (Ton TB remix) (In Charge/Be yourself)
    09. Lange vs Gareth Emery - Three (Lange recordings)
    10. Conscious - Northern Lights (POB remix)
    11. Jochen Miller - Chromatic (High Contrast)
    12. Thomas Bronszwaer - Shadow World (United)
    13. Substate - Horizon (Mac Zimms remix) (Spinnin)
    14. Santoz - Lost Segment
    15. Mike Shiver - Feelings 2006 (Leon Bolier remix) (Skywarp)
    16. Engage - A Beautilful Tomorrow
    17. Unknown Artist - Unknown Title
    18. PG2 - txte for memory (Captivating)
    Letöltés
  • Dzsega #46
    hát ha más is (pl.:én) is le tudja tötteni akkor hja!
    (bár ha http-n keresztül nem lehet leszedni akkor mind 1 mert nem jön ftpn keresztül itten semmisem.)
  • horpeti
    #45
    Ez nem Michael Ballack? :P
  • akos
    #44
    ez egy yo kérdés... igazából passz.
    megszoktam az elmúlt x év alatt a dc-t... de majd megnézem a torrentet valamikor.
  • desigo
    #43
    Használj Emulét azzal pikk-pakk lejön:)
  • OPM
    #42
    jóvanna, ezt a képet má be kellett tennem valahová
  • Matthew Prosac
    #41
    "csak simán Communication, s nélkül"
    >>> idézőjel + többesszám (part1, part2...)
  • gabber_saviola
    #40
    Ákos, miért nem használsz torrenetet?
  • akos
    #39
    htx
  • EOX
    #38
    Ezen a hubon nézd meg: microdots.kicks-ass.net:4111
  • akos
    #37
    srácok, az asot 229-et nem tudná valaki vmilyen formában elérhetővé tenni?
    torrentet nem használok, dc-n meg alig 1-2 embernek van meg... azoknak pedig 0 slot.
  • EOX
    #36
    Nekem a 2004-es, 2005-ös és idei részek vannak meg, ez 100 epizód. Nekem is ő a No1, remélem hamarosan ellátogat hozzánk.
  • OPM
    #35
    csak simán Communication, s nélkül



    Az egyik legjobb trance dj, nem vitás. De amennyire imádtam régen az ASOT-ot, mostmár 20-30 perc után kinyomom... és valahogy nincs hiányérzetem akkor se ha lemaradok róla...

    Viszont a 2005ös yearmixe valami ZSENIÁLISRA sikeredett
  • Matthew Prosac
    #34
    egy magyar származású holland gyereknek igen.. bár elég régen nemláttam már a DC-n...
    amúgy én is szeretem Armint egyenesen a "Communications" időktől kezdve, szóval én sem ma kezdtem vele...
  • desigo
    #33
    Az nem semmi
    Vajon meg van valakinek az összes?
  • 505thZajcev[PT]
    #32
    Jelenetem meg egy fan jelentkezik.
    Haverommal egyutt majdnem az osszes ASOT-ot hallottuk mar :P
  • gabber_saviola
    #31
    eddig jó nagyon

    lájtos, nem olyan parás mint egynéhány
  • desigo
    #30
    majd írd meg,hogy hogy tetszett...
  • gabber_saviola
    #29
    nah lejött
  • gabber_saviola
    #28
    köfi :)
  • JAST
    #27
    nem idős.