21630
  • DNDN
    #21269
    A minőség nem egyenlő a menyiséggel, de egyetértek, hogy annak a gyereknek azon a túl hypeolt animalson nem nagyon van mire 40.-nek lennie. Az a személyeskedés helyett meg írhattál volna valami konkrét érvet is...
  • desigo
    #21268
    thx
    inkább ez a srác legyen az első mint Guetta...
  • gabi89
    #21267
    Hopp szarul szúrta be

    live
  • gabi89
    #21266



    Volt azóta Zedd - Clarity is :D szóval picit hatásvadász
  • desigo
    #21265
    link?
  • gabi89
    #21264
    Egyébként nem követem Hardwell-t, de 2009 környékén csíptem meg a Spaceman jó tőle a mostani zenéi közül.

    Inkább ő mint Guetta.
  • gabi89
    #21263
    Hardwell nyomat egy kis A&B -ot mashupban :D
  • desigo
    #21262
  • JAST
    #21261
    Ez a lista már megint 1 nagy határ sz*r.
    Hogy lehet 1 zenével 40. helyen landolni?
    Hogy lehet egy tavaly októberben megjelent Andy Moor albummal lecsúszni a top100ból?
    Hogy lehet egy debil majom az első?
  • desigo
    #21260
    Steve Aoki hol van?
    Nem mintha hiányozna de elég népszerű ember...
  • JAST
    #21259
    19. Axwell
    18. Sebastian Ingrosso
    17. Above and Beyond
    16. NERVO
    15. Calvin Harris
    14. W&W
    13. Alesso
    12. Deadmau5
    11. Skrillex
    10. Dash Berlin
    09. Afrojack
    08. Skrillex
    07. Nicky Romero
    06. Dimitri Vegas & Like Mike
    05. David Guetta
    04. Tiesto
    03. Avicii
    02. Armin van Buuren
    01. Hardwell
  • JAST
    #21258
    Az mondjuk zsír lenne ha Moor is ott lenne a top20ban. Ő legalább hű maradt a stílusához.
  • JAST
    #21257
    dont fos top 10-20 közt van A&B
  • desigo
    #21256
    Giuseppe Ottaviani,Simon Patterson és Andy Moor sincs.
  • desigo
    #21255
    Above & Beyond nincs a 100-as listán wtf?

    DJ Mag Top 100 DJs 2013 Results
  • JAST
    #21254
    hja. nekem is hasonló van.

    39. Sander Van Doorn
    38. Steve Angello
    37. Frontliner
    36. Kaskade
    35. Dada Life
    34. Angerfist
    33. ATB
    32. Paul Van Dyk
    31. Laidback Luke
    30. Dyro
    29. Fedde Le Grand
    28. Andrew Rayel
    27. Showtek
    26. Swedish House Mafia
    25. Knife Party
    24. Zedd
    23. Headhunterz
    22. Daft Punk
    21. Markus Schulz
    20. Aly & Fila
  • desigo
    #21253
    01. Hardwell
    02. Armin van Buuren
    03. Avicii
    04. Tiesto
    05. David Guetta
    06. Dimitri Vegas & Like Mike
    07. Nicky Romero
    08. Skrillex
    09. Afrojack
    10. Dash Berlin
    12.Deadmau5
    14. W & W
    20. Aly & Fila
    21. Markus Schulz
    22. Daft Punk
    23. Headhunterz
    24. Zedd
    25. Knife Party
    26. Swedish House Mafia
    27. Showtek
    28. Andrew Rayel
    29. Fedde Le Grand
    30. Dyro
    31. Laidback Luke
    32. Paul Van Dyk
    33. ATB
    34. Angerfist
    35. Dada Life
    36. Kaskade
    37. Frontliner
    38. Steve Angello
    39. Sander Van Doorn
  • JAST
    #21252
    Azért Ferryt sajnálom. Nekem nem jönnek be a zenék amit pakol, de zseniálisan kever.
  • JAST
    #21251
    Hoppá Omnia lenyomta Emeryt! Jogos.

    59. Madeon
    58. R3hab
    57. Arty
    56. Wildstylez
    55. Tommy Trash
    54. Eric Prydz
    53. Infected Mushroom
    52. Bingo Players
    51. Gareth Emery
    50. Zatox
    49. Orjan Nielsen
    48. Omnia
    47. Bobina
    46. Carl Cox
    45. Coone
    44. Krewella
    43. Chuckie
    42. Ferry Corsten
    41. Porter Robinson
    40. Martin Garrix
  • JAST
    #21250
    Tipikus 1 zenével ez mit keres itt?

    40. Martin Garrix
  • DNDN
    #21249
    68. DJ Antoine, ez még jobb mondjuk ha egy iq teszthez kötnénk a szavazást lehet teljesen más eredmény jönne ki:D
  • desigo
    #21248
    Megnéztem most pár Bl3nd-es videót.
    Vicces emberke,mint egy cirkuszi bohóc.

    Az a zaj meg ami megy a videó alatt zenének nem nevezhető.
    Se ritmus,se dallam nincs benne.Ricsaj és csörömpölés megy aztán hirtelen váltással jön időnként más zaj.
    Meglepő módon erre van igény.
    Hallgassa aki szereti.
  • JAST
    #21247
    nem hivatalos!

    01. Hardwell
    02. Armin van Buuren
    03. Avicii
    04. Tiesto
    05. David Guetta
    06. Dimitri Vegas & Like Mike
    07. Nicky Romero
    08. Skrillex
    09. Afrojack
    10. Dash Berlin
  • DNDN
    #21246
    91. Bl3nd szégyen :DDDDDD

    http://www.edmtunes.com/2013/10/dj-mag-top-100-djs-2013-results/
  • JAST
    #21245
    A nem hivatalos szerint a legnagyobb előreugró trance előadó nevéhez fűződik: Andrew Rayel
  • DNDN
    #21244
    Maarten Vorwerk írja a fél holland DJ Scene-nek a zenéket, azért minden 2. zene hasonló a Sandro Silva & Quintino - Epic-hez mert azt és az ahhoz hasonlókat is ő írja, de Hardwellnak biztos nem. :D
  • JAST
    #21243
    Egyébként az első nem hivatalos alapján:
    1 Hardwell
    2 Armin Van Buuren
    3 Avicii
  • JAST
    #21242
    Én Hardwellről is azt hallottam, hogy más írja neki a zenéket. Úgy sajnálom hogy ilyenekről nincsen egy hivatalos forrás. A legértékelhetőbb számomra ez volt:
    Gareth Emery & Jerome Isma-ae - Stars (Hardwell remix)

    Mostanában meg mindenki a man with the red face remixét játsza pedig az eredeti (Mark Knight & Funkagenda originalra gondolok) sokkal értelmesebb.

    Én idén nem is szavaztam szóval röhögve várom ahogy Gareth a gagyi dubsteppel előrébb kerül, Avicii és bandája meg lefoglalja a top10-et.
  • DNDN
    #21241
    bocsi mashup, össze szoktam keverni
  • DNDN
    #21240
    Meg az imádott tiestod (akihez szerinted felháborító, hogy hasonlítja magát) is csak ghost producerekkel íratja a zenéit úgy kb. nem is tudom... 10 éve?:D
  • DNDN
    #21239
    Azok csak bootlegek voltak, nem hardwell volt az első aki bootlegeket rakott fel a facebookjára... Steve Angello & Laidback Luke feat. Robin S - Show Me Love is csak egy Hardwell bootleg, mégse lett feltüntetve még a címben se a neve, és ő nem panaszkodott(ezért is érdekes, hogy pont az shm sírt ezért), ennyit az ő nagyképűségéről, de az SHM-es srácoknak mindig is nagy arcuk volt, csak elég megnézni a dokumentumfilmet róluk, bár a zenéjük is jó volt ettől függetlenül.
  • JohnnyNapalm
    #21238
    ennyi
  • JohnnyNapalm
    #21237
    nagy hiba előadnia hogy ő a legnagyobb sztár ha eddig állandóan hangoztatta hogy a közönség a fontos, és nem lényeges a hírnév meg a pénz
    és ne hasonlítgassa magát tiestohoz vagy arminhoz (értelmes művész ilyet nem is csinál egyébként), mert ahhoz fényévekre van az összes mai "nagy" dj


    mondjuk nem vagyok meglepve azok után, ahogy tavaly kampányolt
    facebook lájkért cserébe letölthető SHM számok...
  • DNDN
    #21236
    Na mindegy inlább örüljetek, hogy nem guetta vagy pauly d nyert.:D
  • DNDN
    #21235
    Az érdekes, mert Dash Berlin is játssza a zenéit és nem egy International Departures-ben is volt, ezeket hallgatod nem? Az egy dolog, hogy nem tetszik mert mindenkinek más az ízlése hál istennek, például én gyűlölöm a való világot, az édes életet vagy az éjjel nappal bp-t amiért sok mindenki odavan, :P de hallanod azért kellett volna róla, lefogadom, hogy még az asot-ban is volt.:DDD
  • desigo
    #21234
    Egy zenéjét se ismerem...
  • DNDN
    #21233
    Arról ő már nem tehet, hogy a saját kiadóján kiadott zenék legtöbbször benne vannak a top 10-be, attól még nem kell neki mást játszania. A stúdióban meg igen is tehetséges, felesleged úgy ítélkezni valakinek, hogy nem indított el életében egy DAW-ot se, vagy csak azért mert nem szereti a house-t és előítéletes, gondolom te se szereted, ha az iphone-od miatt divat, mainstream vagy hipster embernek hívnak. Nem hinném, hogy Arminnál sokkal mainstreamebb lenne...Meg ebbe még mindig nem tudom, mi olyan undorító, hogy fingers crossed, azt a képet meg beküldhette egy rajongó is, tiesto-val meg amúgy is nagyon jóban vannak, ő volt gyerek kora a példaképe, egy városban születtek stb. Arminnal is jóba van, nem nagyon szokták utálni mert nincsen semmi olyan megnyilvánulása, de te tudod, mindenkinek joga van haternek lennie :DDD Remélem azért a djmag után nem lepik el a videóit youtubeon az armin fanok mint ahogy Guettánál is csinálták, elég sikeres lett a negatív reklám, utána vissza is esett 3 helyet :D Bár ő valamennyire megérdemelte, de akkor se tartom egy szép dolognak. Meg azért guetta is ért a dolgához, az egy dolog, hogy arra használja a tudását, hogy szenny előadókkal álljon össze. Na mindegy, úgyis leszarod amit írok.
  • JohnnyNapalm
    #21232
    a stílusa az undorító, ahogy előadja magát
    le tudja játszani a beatport top10-et ugyanabba a sorrendbe minden buliján, tényleg mekkora tehetség...
  • DNDN
    #21231
    Igen, ezzel kb. le is lőtte a poént...:D egyébként nem tudom mi ebbe a undorító, de valószínűleg nem is ismered őt :S mindegy, nem akarok vitatkozni, elhiszem, hogy sajnáljátok a kedvenceteket, de egy szaros lista alapján még nem fogja senki se kevésbé Armin-t szeretni :D Meg még mindig jobb mint ha a Guetta nyerte volna meg, mivel ő egy pop előadóval se állt össze és nem is fog, ezt elmondta egy interjúba...
  • JohnnyNapalm
    #21230
    ez maga a popkorszak :D