12
  • Oldern the 1st
    #12
    Ja, és ezután kapnál egy piros sms-t, hogy ki vagy rúgva :D
  • TDav1d #11
    ilyet... na maj' megnézem mi lesz belőle...
  • Hegyikecske
    #10
    hmm hangulattelefon?:D piros színben villogó hívásokat én nem venném fel :DD
  • Obi Wan
    #9
    Egy szituáció: Hívja az embert a főnöke, a mobiltelefonon megjelenik egy ideges fej, és kíirja, hogy a főnök keresi. Felveszi a telefont? :)
  • Obi Wan
    #8
    "napszemüvegtelefon nekem sem tetszik. sokkal bonyolultabb elővenni egy hívás esetén a szemüvegtokból, mint a 'rendes' mobiltelót." - hát nem is azért gyártanák, hogy a szemüvegtokban maradjon :D
  • wmatyi
    #7
    Helyzeti előnybe kerülhet a másik fél, ha ferdítésban jó vagy és ennek ellenére a mobilkütyü elárul.
    A második ponttal kapcsolatban, pedig a mobilgyártók minden hülyeséget beépítenek, hogy el tudják adni a "modernebbnél modernebb" telefonokat és egy idő után már a legolcsóbb teliben is benne lesz..
  • bld
    #6
    sztem nem sokan hívnának fel ha tudnák, h néha mikre gondolok miközben őket hallgatom:DD
  • Aspyrin
    #5
    Nem hiszem, hogy az érzelmi állapotod megjelenítése bármiféle személyiségi jogot is sértene. Gondolj bele hány arcot látsz az utcán akinek valamiféle dolog tükrözödik a tekintetén..
    A kérdésed másik felére válaszolva pedig ha nem kapcsolná be a funkciót akkor valószínűleg nem is lenne szüksége egy ilyen képességű telefonra sem.
  • Lynx_TWL
    #4
    baromság
  • mrgenya
    #3
    napszemüvegtelefon nekem sem tetszik. sokkal bonyolultabb elővenni egy hívás esetén a szemüvegtokból, mint a 'rendes' mobiltelót.
  • wmatyi
    #2
    Felvetődik a kérdés, hogy ez mennyire sértené a hívó fél jogait, és ha az opció kikapcsolható lenne, ki hagyná bekapcsolva?
  • sweech
    #1
    nekem nem kéne napszemüvegtelefon :/