105
Ingyenes Horror/Vámpir MMORPG
  • Kolger
    #105
    Gondolom már rájötetek,h az angol azaz az International szerver teljesen használhatatlan,mivel a dc hacktöl kezdve a delete hackig minden megtalálható.Sajnálatos modom ugy látszik ,h az adminok nem akarnak semmit tenni, mivel nincs idejük rá, vagy teljesen tehetetlenek.

    Ezért is megy minden olyan játékos akinek teccik amugy a játék, a japán srverre. Rendszeresen frisittett hack és lag mentes srvr.
    És ami a legjobb van hozzá angol pach is.
    Persze ez néhány téren nem tökéletes igy szükséges némi kreativitás, vagy más mmorpg tapasztalat.

    A regisztrácio és a letöltés kissé bonyolult, mivel annak nincs angol verzioja.
    Megprobálom érthetöen elmondani h kell.

    A regisztrácio itt tötréneik: regsiztácio
    Az elsö és a második kocka az ID.1felugro kockába kell beirni, és ellenörizni h megfelelö e, a jobb oldali gombal.Ha nem ir ki semmi ellenvetést a kocka aljában lévö gombal elfogadod.
    A 3-4 kocka a belépési jelszó, ami lehetöleg elég hosszú legyen.
    Az 5ödik kocka az e-mailcím.
    Utána hogy akarsz e hirlevelet.(jobboldali kör a nem)
    Aztán a nem választás, ez lényegtelen.
    Végül pedig a születési dátum.
    Utána a nagy rózsaszin gombal le okézod,erre akövetkezö ablakban áttekintheted az adatokat.
    A bal oldali gombal befejezheted a regisztáciot, a jobb oldalival pedig modosithatsz.

    Ezután a honlapra kell menni:Dark eden
    Ha 1 másik oldalra dob ki, azért teszi mer 1 bizonyos activeX vezérlöt akar leszedetni veled.Azt telepiteni kell, mivel késöbb elengedhetetlen lesz a játék inditásához.
    Ha ez megvan ujra vissza kell menni a honlapra,ahol bal oldalon be kell jelentkezni, az elöb regisztált accountoddal.
    A felsö vizszintes menü sorban az utolso gombra kattintva jütük a letöltés menübe,ahol is 1 zöld zombi tart 1 kockát. Arra kattintva meg is kezdhetjük a letöltést.
    [IMG][/IMG]

    Miután megtörtént a letöltés és szabájszerüen telepitettük, futtasuk le a pachert aztán az updatert.
    Ha ez megtörtént térjünk vissza a honlapra ahol is eltudjuk inditani a játékot.
    [IMG][/IMG]
    Mint a képen van a felsö vérpacára kell kattintani.
    Ha a játék megy lépjetek ki és tegyétek fel az angol pachet, amit majd megpróbálok feltölteni, de 1enlöre msn en áttudok küldeni.
    Remélem naggyábol érthetö.
    Jó szorakozást:)

    msn ha segitség kell vagy a pach:[email protected]
  • Szega87
    #104
    én is vagyok vele én is tudom de nem tudok átváltozni :(
    Meg miért van az hogy avampire slayer harley davidsonnal robog a játékba ? lol
  • Dying Soul
    #103
    Most vagyok kezdő 20as, de nátok denevérré változni, pedig már megtanultam :(
  • Szega87
    #102
    bővebben ? :)
  • Dying Soul
    #101
    :o
  • Szega87
    #100
    Egyedi tárgyak a játékba :
  • Szega87
    #99
    Összegyűjthető fegyverek szint alapján rangsorolva :
  • Szega87
    #98
    Összegyűjthető páncélzatok szint és nem alapján besorolva !
  • Szega87
    #97
    Találtam egy ilyen szép kis táblázatot !
    Ha most kék szimbólumom van ritterként valóban rank3 és akkor ha még 3 at lépek reichsritter leszek :)
  • Szega87
    #96
    Cső , visszatértem és picit játszottam !
    Rájött már valaki mire jó a grade level , mer nekem 3as a rankom és minden grade skillre azt irja hogy még nem tom megtanulni !
  • Lord Zax
    #95
    Na egy nap után asszem elég is volt.
    Elértem a 40-es szintet csalás nélkül, van egy rakat pénzem, meg cuccom, innen már lehetetlen tovább fejlödni.
    De kicsit lejjebb mentem a labikban, és 1 ütésre leölnek a 150-es szintü slayerek... csak azt tudnám hogy értek odáig. Kár hogy igy szét van csalva már a teszt szerver is. :(
  • Dying Soul
    #94
    Vampire : Eluis
    Slaya : Gindy
    Most nem vagyok fent amúgy, megint bebuzult, fel se engedett, később megpróbálom..
  • Cat 02 #93
    köcce

    neked mi a neved a game-ben ???
  • Dying Soul
    #92
    #76
  • Cat 02 #91
    hogy lehet pénzt kerseni ???
  • Szega87
    #90
    eskü szinte én is igy :)
  • Dying Soul
    #89
    Most így állok:
  • Cat 02 #88
    ja én is :D + engem is :(
  • Lord Zax
    #87
    5 pecenként kidob disconnecttel. :(
    Elkezd számolni hogy 5 perc mulva bezárul valami csatatér, és utánan mindig kifagy...
    tegnap este kb 4 orát játszottam vele ilyenek nélkül, mostmeg ez..
  • Cat 02 #86
    slayereknál nincs is ellenfél a közelben :D
    és egy gyerek odadobott nekem egy rakta lvl 20 as fegyuszt amit tudtam viselni pedig lvl 1 es vok :D
  • Dying Soul
    #85
    Menj ki a kastélyból..ott lesznek a kis barátok
  • Cat 02 #84
    csak zombik vannak ???
  • Szega87
    #83
    én vérszomjas farkátlengető vámpirnőkurogató vápirlordfi vagyok
  • Cat 02 #82
    te az vagy ???
  • Szega87
    #81
    de az , és van ...
  • Cat 02 #80
    Vampire slayer nem vámípr vadásZ ??? és neki van kardja meg ienek ???
  • Szega87
    #79
    Na én most felnézek ! :)
  • Dying Soul
    #78
    Nahát faszom sorra szerzem a jó cuccokat azt egyszercsak disconnected, mostmeg fellépni se enged
  • Dying Soul
    #77
    Okés, már haladok... Az előbb meg megölt egy vámpír a börtönöknél, hülye állatok
  • Szega87
    #76
    ha megölsz valakit addig katingass a holttestére mig nem pottyan már ki semmi , amik kipottyantak azokat meg szedd fel és add el balra fent a csajnak a kastélyba
  • Dying Soul
    #75
    Nincsen egyrészt semmim, még pénzem sem, azt sem tom, hogy szerezzek :(
  • Szega87
    #74
    És mérnem használsz cuccokat ? :)
  • Dying Soul
    #73
    Ilyen kezdetleges vok:
  • Szega87
    #72
    Limbo , Lingo majdnem jól emlékeztem rá Hányas szintű vagy ?
  • Dying Soul
    #71
    Inside Castle Limbo - ez az
  • Szega87
    #70
    ez relativ hogy kiad , pl engem most castle-n kivül rak ki . Gondolom arra gondolsz ahol NPC-k tanitanak meg üzletelnek veled !
  • Dying Soul
    #69
    Ahol legelőször kiad :D
  • Szega87
    #68
    én nem sokára reggelizek de majd mebeszélünk egy időpontot mikor fellépek jáccani !!! Amúgy minden helynek van neve , térképen kiirja . Gondolom te az Inside Castle Longo-ra gondolsz .
  • Dying Soul
    #67
    Figy tudnánk találkozni a vámpírok alappályáján vhol? Mondjuk a térkép jobb szélén középen?
  • Szega87
    #66
    kérdezzz és szega szega válaszól!