58
  • RUDKO
    #58
    Sziasztok valaki leírná pontosan hogy kell a magyarosítást berakni mert nekem nem engedi. Előre is köszi.
  • Robi546
    #57
    Kössz!! :))
  • kirol
    #56
    Tessék!
  • Robi546
    #55
    Aki tudja léci ide leírja a vegígjátszásnak a linkjét vagyis ahol van hozzá végigjátszás! :SSS plsss
    Előre is köszönöm!!!!! :)
  • Robi546
    #54
    Nekem meg van a Next Life játék csak most azon idegelek hogy nemtudok tovább jutni és pedig már beszéltem mindenkivel az elején vagyok még!!
    Valaki nem tud hozzá egy végigjátszás-t???? :SS PLSS adjatok linket mert nagyon kéne!!! Linket :SSS
    Előre is köszi!! :)
  • szotyimutyi
    #53
    Látszólag nem töröl semmit, de mégis működött. Igen, a hard a hardver.
  • Mayorpapa
    #52
    megpróbáltam, de hiába nyomok resetet, semmi nem törlődik. Gondolom a "Hard" a hangbeállításnál a hardwer akart lenni, jól sejtem?
  • Mayorpapa
    #51
    nem, nem próbáltam még új drivert, nem is gondoltam, hogy ehhez az ósdihoz van még frisebb driver, de megnézem, köszi
  • szotyimutyi
    #50
    Nálunk sikerült végre: a Setup-ra rákattintasz, majd a Reset-re, ezzel törlöd a beállítást. Ezután nyitod meg és a Hard -ra állítod, majd mented beállítást. Szólj, ha nem érthetően írtam le. Remélem, nálad is működni fog. :)
  • Lord Myn
    #49
    Az Realtek ALC650-es, pedig azzal mennie kéne...

    Új driver-t próbáltál felrakni?
  • csgj
    #48
    Vki tud segíteni? :)
  • Mayorpapa
    #47
    igen: nVIDIA MCP2 - Audio Codec Interface
  • Lord Myn
    #46
    Meg tudod mondani pontosan milyen típusú az integrált hang?
  • Mayorpapa
    #45
    megpróbáltam amit írtál, de úgyse ment, kiirja hogy invalid audio system...
    bezzeg minden más játéknak van hangja....ez valami csodabogár lehet...
  • Mayorpapa
    #44
    igen, integrált
  • Lord Myn
    #43
    A Setup HW-ben az Audio Device-nál a Generic HW-t, változtasd át Generic SW-ré és úgy is próbáld meg. Btw milyen hangkártyád van, integrált?
  • Mayorpapa
    #42
    azóta is ezen idegelek, mert játszanék vele, de hang nélkül? valaki SEGÍTSEN!!!!
  • szotyimutyi
    #41
    Én igen, egy barátomnál sincs. De nem jöttünk rá, hogy miért.
  • csgj
    #40
    Ajajj... elakadtam :D A darun vagyok, sikerült már felmásznom az övvel, de semmi mást nemtok csinálni. Vagy tudok, de akkor lezuhanok :D Egyébként tetszik a játék, csak az a hülye ügyességi minijáték ne lenne benne :P
  • kirol
    #39
    Válaszoltam mindenkinek!
  • DariusHUN
    #38
    Sziasztok!
    Pár napja akadtám erre a játékra és nehezen ugyan, de megszereztem, de az a gondom, h clone verzió és nem találok hozzá cracket. Vki tudna küldeni egy linket? Előre is köszi!!!
  • kirol
    #37
    Én nem.
  • Mayorpapa
    #36
    nekem vmiért nincsen hang. nem találkozott valaki ezzel?
  • kirol
    #35
    Szuper!
  • Csuhai G
    #34
    Megjelent a végigjátszás és a magyarítás. :)
    A játékot honnét tudnám megszerezni? Sehol se találom. :(
  • kirol
    #33
    Nincs mit. Én csak belenéztem, de nekem tetszik.
  • trmn #32
    Mindenesetre, köszönöm a cracket.
  • trmn #31
    Elindult a játék. Hát ezt elkurták. Nem kicsit, nagyon. A Nibiru és a Black Mirror után, azt hittem ez a csapat nagyon nagyot alkotott most is. A kezdőképek utánig erről meg is voltam győződve. Aztán átvettem az irányítást és egy világ omlott bennem össze.

    Először: A grafika. Hááát...
    Másodszor: Sokkal jobb volt a nem 3D technológia. (Már Sokalék is buktak vele, vissza is térnek a jól megszokotthoz)
    Harmadszor pedig: az irányítás is nehézkes.

    Ez csak magánvélemény, biztos sokaknak tetszik a játék. Már csak egy dologban bízok, hogy a Secret file: Tunguska második része hozni fogja a szokásos szívonalat.
  • kirol
    #30
    Nincs mit. Hát sajna nem nagyon, TLJ topikban olvashatod az okát.
  • trmn #29
    Köszönöm. Ma kipróbálom, ha nem megy fel tudod esetleg tolni játékot is ?
  • kirol
    #28
    Már ott is van!
  • trmn #27
    esetleg az egész játékot feltehetnéd, hátha nekem valami rossz verzió van meg
  • trmn #26
    köszi
  • kirol
    #25
    Ok, délután megnézem otthon.
  • trmn #24
    Nem is volt crack. esetleg tudnál prezentálni nekem cracket, vagy neked eredetiben van meg? Ha van cracked légysz tedd fel a ketteskére.
  • kirol
    #23
    Nem eredeti a játékod ennyi. A crack-et ezekszerint nem másoltad be talán.
  • trmn #22
    Kis segítséget szeretnék kérni. Installálás után nem indul el a játék, azt írja ki, hogy nem megfelelő cd van a meghajtóban, tegyem be az eredeti cd-t. Mi a csuda lehet?
  • kirol
    #21
    Aha, közben beszéltem már vele. Köszi
  • grebber
    #20
    Magyarítások.hu-n kérdeztem lehet-e magyarítani és irta egy srác hogy lehet és már csinálja!
  • kirol
    #19
    Hol? Nem is tudtam.