164
FTP progik
  • juzosch
    #124
    Nem ez az, nem is klienst keresek. Egyszerűen a szolgáltatásoknál (vezérlőpult/felügyeleti eszközök/szolgáltatások) kapcsoltam ki minden fölöslegeset, de egyiket nem kellett volna. Azóta nem tudok FTP-szerverre csatlakozni(programtól és tűzfaltól függetlenül), és asszem hozzám sem tudnak csatlakozni. Mielőtt egyenként elkezdenm visszakapcsolgatni, megkérdem, hátha tudja valaki.

  • Dj Faustus #123
    FTP szerver szolgáltatásra gondolsz?
    Linux alatt az ftpd az ftp szerver szolgáltatás.
    Windows alatt az Internet Information Services (IIS) kategória alatt találhatsz FTP szolgáltatást.


    De lehet más FTP-szervert is használni Windows alatt. Ilyen például a Cerberus.

    Ha az FTP klienssel van problémád, nézz körbe a tűzfal környékén. Engedélyezve van az FTP kapcsolat? (20-as és 21-es port aktív kapcsolat esetén)
  • donoki
    #122
    nem :S
  • juzosch
    #121
    Nem tudjátok melyik szolgáltatás(service) felelős az FTP-ért? Kikapcsoltam egy rakat számomra nem szükségeset, hogy ne foglalja a helyet, de lelőttem vele az ftp-protokollt is.
  • donoki
    #120
    :D
  • Dj Faustus #119
    Normál FTP-n keresztűl aligha.
    Ha van a tárhelyhez SSH/Telnet hozzáférésed akkor talán igen.

    Vagy esetleg ha weben keresztűl kivánod a könyvtárakat megosztani akkor Apache webszerver esetén ott a .htaccess/.htpasswd állomány könyvtárban való elhelyezése - már amelyik szolgáltató engedélyezi a használatát.
    Ez uttóbiról bővebben az alábbi oldalakon:


  • nesto
    #118
    tudtok olyan progit mutatni amelyikkel feltöltött mappákra tudok jelszót rakni?
  • donoki
    #117
  • Schwarz
    #116
    sőt, ha egy terminálprogramban nyitsz a szerver felé egy tcp kapcsolatot magad is eljátszhatod a kliens szerepét ;-) nem bonyi a protokoll, egyszer beszélgettem irc-n egy ismerőssel ezzel a technikával :-)
  • donoki
    #115
    ja
  • KO
    #114
    Az is egy ftp kliens, meg ez is ! :)
  • donoki
    #113
    az ultra ftp nem azt tudja mint a flashfxp csak ingeyenes!??
  • donoki
    #112
    hát nem tom :S
  • Balumann
    #111
    Nekem a filezilla is teljesen megfelel. Nemhiszem hogy sokkal többet tudna a flashxp ^^
  • donoki
    #110
    kül én is ilyet használok ha nagyobb fájlt töltök fel
  • donoki
    #109
    ja oks :)
  • KO
    #108
    ngcsnetnek szántam a #104-re :)
  • donoki
    #107
    asszem meg van :D
  • KO
    #106
    FlashFXP 3.2 build 1080
    Vagy:
    ftp://213.21.212.178/_izx/FlashFXP.v3.2.0.Build.1080.SCENE.EDITION.iNTERNAL.READ.NFO.WinALL-Pandora
    ftp://202.144.29.221/MoshePC/Uploaded%20By%20Roi12105/FlashFXP.v3.2.0.Build.1080.SCENE.EDITION.iNTERNAL.READ.NFO.WinALL-Pandora
  • donoki
    #105
    én meg most ott nyomom fel a cuccokat.
    mostanában nem töltök fel több 10 mb s cucokat, csask ilyen 1-2 mb seket xD
  • ngcsnet
    #104
    most totalcommanderrel egyáltalán nem működik nekem a feltöltés, úgyhogy vmi progrit felrakok énis
    ez a köcsög totalcommander mindegyik fájlt félbehagyja ;-@@
  • donoki
    #103
    az :D
  • emkaess
    #102
    FlashFXP a legjobb :P
  • donoki
    #101
    jaja :D
    meg kezdje el azt a feltöltést/letöltést ami máshol van nem abba a mappába szal
  • KO
    #100
    + esetleg kapcsolja ki a gépet ha végzett.
    ilyet a commander nem tud, egyébként jó. :)
  • donoki
    #99
    ja tudom, de hogy folytassa meg ilyeek ha félbe hagyom stb :D
  • ngcsnet
    #98
    ftp progi?? én nem használtam sohasem ilyet-.-
    total commanderben van beépítve 1, az tökéletes, príma
  • donoki
    #97
    FTP :)
  • cenobite
    #96
    Ja megvan, visszaolvastam egy kicsit. :)
  • cenobite
    #95
    Hogy tudom a gépemről az egyik mappát úgy elérhetővé tenni, hogy oda másik gépről fel tudjanak tölteni cuccot, illetve le is lehetssen onnan tölteni az anyagokat? Nem helyi hálózatról van szó. Előre is köszi!
  • donoki
    #94
    Én még nem :(
  • artschi
    #93
    Teleport Pro progit próbáltad már?
  • donoki
    #92
    Te Slater!
    A Live for speed-et honnan tudom letölteni?
  • donoki
    #91
    Én nem tudok :(
  • Ch_Slater
    #90
    ugy tünik megoldom a wget+scheduler párosítással.
    de ha van valami más megoldás írjátok meg. köszi :D
  • Ch_Slater
    #89
    helo.
    valaki tud olyan progit, amivel időzítést lehet beállítani letöltésre. van egy honlap, amit naponta le kellene mentenem és van amikor elfelejtem. jobb lenne ha automatikusan megcsinálná egy progi
  • donoki
    #88
    .....
  • KO
    #87
    Csak nagyon picit
  • KO
    #86
    Egészségedre!
  • zsotee
    #85
    Köszi!