17
  • Roger6
    #17
    Hát, kipróbáltam a bétát, elég hiányos még. Nem is tetszik a grafikája. Nincs meg benne az előző részek fílingje. Sajnálom, mert nagyon szeretem... :)
  • Roger6
    #16
    Én már töltöm is... :)
  • Roger6
    #15
    Torrentes oldalakról le lehet tölteni a beta verziót...
  • NEOreg3
    #14
    lehet, hogy túl új volt neki a kártyád, én láttam 9600PRO-n, egyáltalán nem szaggatott
  • phunky
    #13
    Elárulnád honnan szetted le a bétát?
  • sweech
    #12
    ha untad az előző részeket szerintem ezt is fogod
  • citkar
    #11
    hát,várom h kaidják,a heroest az első részétöl játszom,eddig mindig fura volt az új rész s kis idő alatt rájöttem h jó

    a graf ismét fura:o) kérdés h az új gyártó is jót cisnál e,nem kaptak sokkot a grafikátol,így ezt nem is értem:"elámulhatunk a tehetséges designerek munkáján" a képek alapján se új ötletet nem vettem észre sem túl szépek,bár nem rondák azért,úgy is a játékmenet,játszhatóság,hangulat dötni el mire lesz elég
  • qbasic12
    #10
    mikor jelenik már meg teljes játék és mennyi lesz árba?
  • zolo
    #9
    Honnan szedted a betat??
  • Librarian
    #8
    Hát nem tudom, én játszottam a 3-4-el, de untam őket. Ezt megláttam, leesett az állam. Kicsit olyan, mint az Etherlords, csak jobb a grafikája! Asszem ez már jobban fog tetszeni! (Legalábbis remélem)
  • sweech
    #7
    de várom már
  • zero977
    #6
    én már játszottam a BETA verzióval, Geoforce 6600-on eléggé szaggatott ..remélem csaka BETA miatt !!! :-)
  • Nenrandil
    #5
  • bifidusessensis
    #4
    Foglalj el egy aranybányát!
  • NEOreg3
    #3
    sztem ez még a 9200-asomon is elfog indulni, szal nyugi, a videókártya olcsóbb amin ez el fog indulni, mint maga a játék=)
  • craesh
    #2
    gyönyörű lesz annyi szent, de asszem megint ki kell vágni egy zsák pénzt a gépem fejlesztésére...
  • NEOreg3
    #1
    ez az engine fut a warcraft 3 alatt is?=)