20
  • Landren
    #20
    na
  • Landren
    #19
    összeszedhetnék magukat kicsit
  • Landren
    #18
    eh
  • Thrawn
    #17
    Akkor sem fel nem robbant lövegek után néznek. A löveg, az, amivel lőnek. Az egyszerűség kedvéért nevezzük ágyúnak. A lövedék az, amit kilőnek és előfordul, hogy becsapódva nem robban fel. Fel nem robbant lövedék, nem pedig löveg.
  • Falconer
    #16
    Nem álltak a fordítók a helyzet magaslatán, van ez így.
  • Bohun
    #15
    Én máshol valahogy úgy olvastam hogy katonai területre szállt le és azért néztek körül fel nem robbant lövegek után mert gyakorlatozni szoktak ott, de már teljesen bizonytalan vagyok mindenhol más van:P:)
  • sonicXX
    #14
    --> --> -->

  • CsabiDuke
    #13
    Reméljük volt értelme, és értékes dolgokat tudnak meg :) Ezt (végre) jól csinálták, gratula nekik.
  • Thrawn
    #12
    " legénysége megvizsgálta nincs-e olyan a szondáról való leváláshoz szükséges löveg, ami nem robbant fel,..."

    Bakker, nem tüzérségi fegyver ez, hanem űrszonda. A nagyobb szondáról apró pirotechnikai töltetek választják le, ez bevett szokás űrbéli szétválasztásra. No de hogy löveg!
  • Thrawn
    #11
    Androméda törzs, nem köd. Van olyan is, Ivan Jefremov írta az ötvenes években, de az nem űrből begyűjtött vírusokról szól.
  • Pharaoh
    #10
    Az miről szólt? Valam UFO vírusról?
  • papabear
    #9
    Remélem nem válik valóra az Androméda köd c regény... (és film)
  • Lacc
    #8
    Tényleg gratula, profi munka.
  • Sanyix
    #7
    Na és most ez a kapszula lett a a föld légkörébe leggyorsabban belépő ember alkotta ojjektum :D
    13 km/s-el tartja a rekordot :)
  • FeketeFény
    #6
    Éljen!
  • nearo
    #2
    Huhh, ennek hál' istennek nem kapcsolták be fordítva semmijét sem...