57
Művészetek - Ismeretlen tehetségek
  • Cleawer
    #17
    Valszeg mérete, mennyi időt töltött vele,ki(jé)t ábrázol(ja)
  • Goth
    #16
    Nemértem amúgy, hogy a képek árát mi határozza meg. Szerintem a legjobb képek azok, amik 50k körüliek, amiben csak színes kavalkádot látok, az már 100k, vagy több.
    Amúgy grat a művészúrnak, tud valamit =)
  • Goth
    #15
    ja, a második a legjobb.
  • sweech
    #14
    nemtom...pont azért jó mert ronda :)
  • Broafka
    #13
    ezekben mi olyan szép?
    legalábbis az első, az ronda
    a második az tényleg király
  • sweech
    #12
    istenem de király képek

    ez a kettő a kedvencem

  • Gladiator
    #11
    Nagyon királyak. Szerencséje van, igazi művész neve van. 150 év múlva majd csak annyit fognak mondani a híradóban, hogy egy Goschler kép 40 millió forintért kelt el. grat a nevéhez, más nem is lehetne, csak művész:)
  • Lacc
    #10
    Respect, tényleg profi munka szvsz.
  • DannyL
    #9
    Köszönöm a pozitív visszajelzéseket az ő nevében is. Meg a tippeket is. :)
  • Ben C
    #8
    nagyon tehtséges a barátod.
  • DEXTER92
    #7
    Neckem ez tetszik különösen:
  • Atkamon
    #6
    De hiszen ezek gyönyörű képek!!
  • Aspyrin
    #5
    Üdv, javaslom a barátodnak az egyik legismertebb oldalt ahol rengeteg alkotással találkozhat a világ összes tájáról és meg is oszthatja velük a sajátjait(magyar közösségünk is van).
  • blackgamer
    #4
    a LJ-on vannak ilyen blogközösségek ahol saját festményeket és egyéb dolgokat raknak fel, szoktam látogatni, jópofa képeket lehet találni, csak tipp
  • sz4bolcs
    #3
    Szép képek! :-)

    Amúgy szerintem át fog kerülni az általánosba ez a topic.
  • sz4bolcs
    #2
    Művészúr:)
  • DannyL
    #1
    Sziasztok! Azért nyitottam ezt a topikot, mert nem találtam hasonlót. Úgy gondoltam, azok írhatnának ide, akiket érdekel a dolog és esetleg mások elé tudnak tárni olyan műveket, melyeket a nagyközönség nem ismer.

    Egy jó barátom honlapjátosztanám meg veletek. Festő a srác és szerintem, bár nem vagyok nagy műértő, nagyon tehetséges.