9
Java könyvek telefonokra
  • Airbus A380
    #9
    Milyen programmal tudok a telefonomra txt szövegből adott kijelző méretre formázott java könyvet csinálni ?
  • daeemoon
    #8
    Szerintrem csak symbian emulatort fogsz tudni szerezni, azt is a googleban keress. Nem naon találkozni olyan igénnyel, hogy az egész op rendszer kellene vkinek
  • Brooklyn0816
    #7
    Hali Daeemon. nem tudsz olyan oldalt mindani ahonnan lelehet szedni a symbian op.rendszert?
  • fifi
    #6
    én 6230-on a Bookreader Shell-t használom
    tökéletes
  • daeemoon
    #5
    Hopsz most vettem észre a Légy jó mindhalálig -ot elszúrtam. Ha vki igényli akkor javítom. :) Ha a fórumon nem lennék e-mailben is jelezhetitek a kéréseket.
  • daeemoon
    #4
    Az első széria :)

    3 könyv.:Series 1

    Csehov - Sirály
    Móricz Zsigmond - Légy jó minhalálig
    Molnár Ferenc - Pál utcai fiúk

    A Csehov - Sirály az SE -re készült, a többi azok minden java képes, 128*128 (vagy nagyobb) kijelzős telóra jó elvileg, de gondok lehetnek ha pici a memória. A k500i-m bírta őket.
    Ha vmi gond van, szóljatok, vagy ha kérések akadnak. Az Aranyember most kimaradt :)
  • daeemoon
    #3
    Nos már készül pár könyv:

    Csehovtól a Sirály sony ericssonokra
    Pál utcai fiúk
    Az Aranyember
    Az utóbbi kettő is SE -re készül, ha nincs más kérés. Megoldható a wapos letöltés is de erről nektek kell gondoskodni. Ha vkinek ilyen igénye van jelezze. (adok címet) Addig itt a program vmennyire magyar :) http://tequilacat.nm.ru/dev/br/index-en.html
    Forrás: htttp://sehqforum.atw.hu
  • blackgamer
    #2
    ez engem is érdekelne, bár lehet PDA jobb megoldás de arra meg sajnálok költeni
    olcsóbb kinyomtatni
  • daeemoon
    #1
    Üdv mindenkinek!

    Ha érdekel vkit a téma, az nyugodtan írjon ide, tippek, programok, saját könyvek belinkelése, és esetleg kérések, ugyanis most kezdek bele az ilyen progik szerkesztésébe. Elsősorban a diákokat (mint jómagam is) céloznám meg, hisz így telóról olvashatjátok a kötelezőket.

    Akkor várom a hsz-eket. :) És véleményt az ötletről (bevallom mástól jött az ötlet :) )