40
  • Somik
    #40
    Magyarország legnagyobb Grace klinika linkoldala: http://graceklinika.linkek.hu
  • Trisztin
    #39
    Nálam ez az első számű kedvenc... Úgyhogy most megprobálom kicsit népszerűsíteni ezt a fórumot...

    Körülnéztem kicsit neten... és észre kellett vennem,hogy a sorozat igen gyengén teljesít háttérképgyártó függ rajnongók terén... [Roswell második évadjánál már 300háttérképnél jártam...]


    Grey's anatomy-t még ... sokat :)
  • zoliii
    #38
    hol tudom leszedni a föcim zenéjét mp3-ba
  • zoolee
    #37
    Szerintem még az anyátok közt -nél is jobb !
    Alapból most a leg jobb !
  • winnie
    #36
    kevesen nézték, a maradék 3 részt majd más időben adjá le.
  • esty
    #34
    mért hagyták abba a sorozatot?
  • GabcsiManó
    #33
    köszönöm
  • Falatka2003
    #32
    Asszem, a főcímdal ez: PSAPP - Cosy in the rocket. Nézd meg a sori oldalát, minden egyes rész zenéjét megtalálhatod.
  • SASboy
    #31
    Minden az axn-n megy? Francért nincsen itt...
    Akárki akármint mondd nekem tetszett az első része a sorozatnak.
  • troc
    #30
    Kíváncsi vagyok, adni fogják-e valaha a House c. sorozatot. De lehet túl konzervatív a magyar közönség egy ekkora büntetés elviseléséhez... :D
  • winnie
    #29
    a kingdom hospital még nem volt magyar tévében. ellenben volt a lars von trier által rendezett birodalom c. misztikus kórház sorozat, aminek az angol címe The Kingdom és iszonyat durva és természetesen nem éjszaka ment, hanem ete 9-től az m2-őn.

    ja, ls a kingdom hospital, a trier-sorozat stephen king által jegyzett 13 réstes feldolgozása nemsokára indul az axn-en.
  • Commandante
    #28
    "Korhazsorozatok pedig kellenek"

    A Kingdom Hospital vagy miszar eleg zsir. Nyomtak is valamikor regen valamelyik magyar adon, ejszaka, nehogy meg tudja nezni az ember. Most a fritzeknel megy.
  • Commandante
    #27
    "De aki nézi és nem tetszik neki, az minek nézi hétről hétre?"

    Mert üres az elete. Pont.
  • winnie
    #26
    ez a jó a sorozatokban. vajon mindenki elvárja, hogy minden sorozat bejöjjön. annyi sorozat van, hogy nem tetszhet mindenkinek. (ha itthon bemutatják majd ősszel a prison break-et, majd annak is lesznek utálói - pedig egyelőre 2005 legjobb sorozatának szavazták meg a sorozatnézők itthon)

    pl, a Grace klinika a népszerűbb warez sorozatok közül való, most megy kint a 2. évad 10. része és magyar felirat van az egész 1. évadhoz.
  • bobey
    #25
    Mindenki csak kritizálja ezeket a sorozatokat. Pedig egy közös jó dolog van mindegyikben. SENKINEK NEM KÖTELEZŐ NÉZNI! De aki nézi és nem tetszik neki, az minek nézi hétről hétre? Pont azok szoktak a legokosabbak lenni a sorozatokból, akik ízig- vérig utálják! Szerintem ez tök őrültségre utal. Már megbocsásson mindenki.
    Még egy megjegyzés: Én nem szoktam sok sorozatot nézni, időm hijján, de amit megnézek és nem tetszik, azt legközelebb nem nézem, de nem is kritizálom!
  • winnie
    #24
    néminemű kritika a sorozataddikton - van feljebb is még grace klinika, csak scrollozni kell:)
  • CsillagJoci
    #23
    Jó a zene, csinos a főhős, ennél több nem kell biztos a siker. Én is csinálok egy ilyen sorozatot!!!
  • Szemi90
    #22
    "Leendő feleségek"
    Hehe... Ez jó!
  • oszi1113
    #21
    Tennap megnéztem!
    Éppen olyan, mint a beksztrítbojsz! Össze vannak, lettek válogatva mindahányan! Szépen reprezentálják amit elvár egy producer: ott van a színesbőrű, a zsidó, tipikusan latin figurát még nem láttam benne, akkor a majdnem szép főhősünk... Az első részben már szinte mindent kódoltak, szerelem, barátság, betegség stb. Azért majd meglátjuk, csak egy kis fantáziát hiányolok, mind a tv, mind a mozi műfajában!!!!
    Ha már kezdők akkor Scrubs!!!! Szerintem hozzánk úgy se ér ide!!!
    A lostm iről szól?
  • Anteris
    #20
    a legfelső képet elnézve úyg tűnik, hogy nagyon P.C. a szereposztás: van benne mindenki akinek lennie kell...
  • Anteris
    #19
    hü de nehéz lesz kitalálni hogy miről szólmajd a sorozat. Lesz heroikus küzdelem, dráma, szerelem. Amúgy mit lehet nézni ezeken a szarokon??
  • Anteris
    #18
    broáf...
  • winnie
    #17
    ez sem igaz, vészhelyzet nem szokott ilyenkorlenni. mindig szünetet tartanak.
  • winnie
    #16
    a kórház neve grace, a lány neve grey. ne keverd.
  • GabcsiManó
    #15
    hát, most itt megy mellettem a tévében.. szerintem vészhelyzet az jobb volt.. magánvélemény:D magyar fordítás nem csak ebben fals kissé :D

    hozzákapcsolódva: ki tudja enneka főcímzenéjének a címét? ez a tataratattaaaara :D:D:D
  • enrico
    #14
    Jesszusom. Most látom, hogy ezek Grace klinikának hivják. Holott a film címe: Grey's anatomy. A kórház(!!) neve pedig Grey! Acsajt is Meredith Grey-nek hívják.
  • Bandee1987
    #13
    Kapják be. Emiatt nem látom a Vészhelyzetet.
  • RpPRO
    #12
    Nem nyert, buvarlapot plane nem olvasok. Azert tv-zek neha es ajanlokban latom, ill a reklamokban, sot itt a neten is.
  • enrico
    #11
    Megint ügyesen félrefordítottak egy csomó mindent. Ahogy az már a kórházsorozatoknél lenni szokott. Még csak az előzetest nyomják, de már van egy hiba. Eh.
  • winnie
    #10
    a kemény zsaruk igényesebb, de erősen réteg sorozat. örüljünk, hogy vetítik, és 6-800 ezer nézőhöz így eljuthat.
  • Cactus
    #9
    Kemény Zsarukat bezzeg nem nyomatják ennyire RTL-en, pedig szerintem sokkal több figyelmet érdemelne.
  • Falatka2003
    #8
    Nézzétek, nagyon jó! Nem olyan gagyi, mint a Vészhelyzet. Lost-tal nem hasonlítgatnám, a Leendő feleségeknek meg csak az első részét láttam, aztán már nem is érdekelt.
  • DKm
    #7
    Szerintem jó lehet ez a sorozat. Én a lost-ot és a született feleségeket is bírom. Az első részt megnézem és ha tetszik akkor nézem majd. ui.: A második képen jól néz ki a lány.
  • winnie
    #6
    En meg egy Emergency-t es egy Lost-ot sem lattam, se Joban rosszban-t (abban jatszik a Vad Misell vagy az egy masik?),

    és abból mire lehet következtetni, hogy mit nem láttál?:) max arra, hogy valamelyik bulvárlapot olvasod, hiszen tudod, hogy ki szerepel az egyik magyra szappanoperában.
  • winnie
    #5
    attól még mindig szinte csak amerikából jönnek a jó sorozatok.

    ez szerencsére ajobbak közé tartozik.
  • ZoliJ
    #4
    de a Lost hogy jön a korházsorozathoz? (max annyiban, hogy Jack doki volt a sziget elött:) )
  • RpPRO
    #3
    Nyero recepten ne valtoztass. Korhazsorozatok pedig kellenek. Huzzunk meg le egy-ket bort, hadd dagadjon a producer zsebe.
    En meg egy Emergency-t es egy Lost-ot sem lattam, se Joban rosszban-t (abban jatszik a Vad Misell vagy az egy masik?), bezzeg a jo oreg Korhaz a varos szelen, azt neztem anno.
  • ZoliJ
    #2
    szar, ha lehugyozod magad
  • SonicBoom
    #1
    Ha Amerikában nagy volt a nézettség az csak jó lehet, ugye anyu?

    Megy az agymosás nagyüzemben. Ok, tudom, a széllel szemben pisálok...