57
A világ legjobb versenyjátéka
  • supermario4ever
    #57
    Ki játszik a Mario Kart 8-cal? Érdekes, ennél a játéknál nem volt meg az az érzés, hogy a legjobb Mario Kart-tal van dolgom, de szívesen játszok vele, mert a grafika nagyon hangulatos, és a pályák most is változatosak. Csak nehéz irányítani a kocsikat.
  • Surffy
    #56
    Hi!

    Azt kérdezném,hogy mi lesz ha a Mario kart Ds -ben mindegyik ghostot legyőztem?
  • Sephi
    #55
    Hi.

    A Mario Kart Wii-rol lenne szo itt e.

    Amikor motort valasztok ki mint jarganyt, akkor ha felfele flippelem a mote-ot akkor egykerekuzik. Igaz az, hogy akkor begyorsul a motor? Mert latok efektet de keveset jaccotam vele a tegnap, hogy eszrevegyem, hogy ez most tenyleg gyorsulast idez elo?
  • Super Mario
    #54
    Ja, igen! Ő a csúcspont!
  • Fantos
    #53
    Yoshiról nem is beszélve...
  • Super Mario
    #52
    Ugye? Aztán jön Toad, majd Princess.
  • Fantos
    #51
    Anyira Mario vagy hogy már Luigi
  • Super Mario
    #50
    Igen, tetszik :-)
  • Fantos
    #49
    Mostanában nagyon szereted a hozzászólásom válaszához rakni azt a smylle-t
  • Super Mario
    #48
    Csak Mario Kart 64 . Amúgy én szinte mindig Yoshival.
  • Fantos
    #47
    Super Mario kart 64.Nemtom én szinte mindíg Bowserel megyek
  • donoki
    #46
    Ez most meik game? :S
  • Super Mario
    #45
    Most így elgondolkodtam, érdekes, engem is legtöbbször Bowserrel nyomott össze. Lehet, hogy Toaddal kéne menni? :-)
  • Fantos
    #44
    Jaj elírtam syal bírtam amikor Bowserel mentem a tojás melett és kilapult
  • donoki
    #43
    Pff... LoL
  • Super Mario
    #42
    Az Yoshi tojás!!!
  • Fantos
    #41
    Igen tudtam ürölni amikor Bowser tojás melett elaposodik
  • Super Mario
    #40
    Igen, bár nem könnyű vele, hisz van úgy, hogy úgy tűnik, mintha tökéletesen kikerülted volna, és összenyom téged :-D
  • Fantos
    #39
    Jaj de tudtam bírni azt a nagy tojást
  • Super Mario
    #38
    Hát, igen, a 64-es Mario Kart Rainbow Roadjában nagyokat lehetett ugratni, és a fél pályát levágni ezzel. Toad egy országútas pályának a házigazdája, Mario és Luigi nagyrészt, sőt mindenhol egy körpályát ural. Peach Hercegnőnek volt a királyi pályája, melyen látható a királyi vár. Bowsernek a jó öreg kastélya, Yoshinak a hatalmas tojásos pályája, mely össze-vissza ágazik, így jobb esetben csak eltéved az ember. Donkey Kongnak a dzsungeles pálya. Wariónak meg stadionjai vannak. Nos, azt hiszem, fel van sorolva mind a 8 klasszikus Kartos.
  • Fantos
    #37
    Ja igen a szereplők:-D csak a Double Dahs-ban vagy a Circuit-ban se már az a egyszemélyes kocsi van?egyébként ami még eszembejutot hagyományörző:Wario dagadt,Bowserpálya(Tehát egy vár).Ja meg a szivárványpálya(N64-ben mekkkorát lehetet azon ugrani).Beton(mért nem mennek egy hologramon?)kerekek(valami mást is felrakhatnának a kocsikra)Mario bajsza(egyszer elronthatná már a borotváltkozást nem?)Luigi bajsza(detto),Bowser sérója(valami jobb is lehetne)És asszem ennyi baromság jutott most eszembe
  • Super Mario
    #36
    Hidd el, van rakat :-)
  • Fantos
    #35
    Azt szeretem hogy van néhány dolog ami hagyományörző pl. mindíg van egy város pálya amiben Toad a házigazda egy terepjárós aminek a házigazdája Wario Vagy Walugini.Hu azthittem egy rakat van amikor ez a kettő vagy csak nem jutt eszembe...
  • donoki
    #34
    lol
  • Super Mario
    #33
    Nem-nem! A Nintendo 64-es!!!
  • donoki
    #32
    Majd játszunk!loál!
  • Sheltem
    #31
    Sebaj majd játszunk DS en a mario 2vel amikor megjelenik az lesz az igazán szupi...
    Addig meg Mario Kart Ds...azt mondják DS es mario kart a legjobb....(Amit kissé mondjuk kétlek, a GC -s tűnik annak).
  • orkenyid
    #30
    Nem, save error-t ír ki :(
  • Sheltem
    #29
    Ez fura eddig minden ment.
    Super Mario Advance 4 böl se az USA se az EURÓPAI verzió nem megy vele.
    Flash kártyára kiírva működik ?
  • Super Mario
    #28
    Még a Super Mario Advance 4-et is?
  • donoki
    #27
    Bittos....
  • Sheltem
    #26
    Visualboyadvance jobb. Mindent visz.
  • donoki
    #25
    Keress rá a google-ban sztem!
  • Super Mario
    #24
    BoyCott Advance a legjobb, a Game Boy Advance játékokhoz.
  • Fantos
    #23
    Honnan szedthetek Emulatort? és játékokat hozzá?(na meg segítség is kell game-ek indaításához mert Gameboy advance-nál nem jártam sikerel)
  • donoki
    #22
    Ja...
    Meg DC-n nagyon régen voltam
  • donoki
    #21
    Nekem van pár emum..
    Meg pár rom-om is...De Mario-s nincs
  • Shadow_THH
    #20
    szedj le emulátorokat és romokat. menj fel egy nintendos hubra dc-n
  • Fantos
    #19
    Na meg vitában nem nagyon veszt
  • Fantos
    #18
    Úgy hogy azt használja ki hogy rajta kivűl mindenki utál az osztályban