48
  • Elusive
    #48
    ARTIST: Paul Oakenfold
    TITLE: Perfecto: Vegas

    CD #1/2
    01. Hibernate - Left Alone 6:36
    02. The Fraction - Awaken (Torin Schmitt Remix) 5:09
    03. Shawn Michaels & Kenneth Thomas - Funktion Won 3:18
    04. Joe Echo - On All My Sundays (Liam Shachar Remix) 5:23
    05. Dezarate & Mitchel Manzano - Kiss My Love 5:40
    06. Shannon - Let The Music Play (David Delano, Dirty Lou & Swedish 4:22
    Egil Remix)
    07. Joey Modus & Kazell - Slack Jaw 4:08
    08. The Fraction & Corey Croft - Tease 5:20
    09. Nat Monday - Break & Fall (Adam White Radio Edit) 7:28
    10. Vibe Shock - Invasion (Borganism Remix) 4:36
    11. Elucidate - Carousel 4:47
    12. Outer Sunset - Fell My Magic (Adam White Remix) 6:38

    CD #2/2
    01. Robert Vadney - Fallen Angel's Symphony 7:45
    02. Happy Monkey - King Of The Berry (Piano Slam Mix) 5:58
    03. Jan Johnston - Sleeping Satellite (Robert Vadney's Blamed Remix) 4:25
    04. Barry Jay - Infused 5:53
    05. Robert Vadney - Away From You 7:53
    06. Nat Monday - Flammable (Adam White's Perfecto Remix) 7:35
    07. Kenneth Thomas Feat. Colleen Riley - Wish You Were Here (Ehren 7:34
    Stowers Remix)
    08. Trenix - Becoming You 6:47
    09. Robert Vadney - Club Perfecto 5:56
    10. Amine Edge & Alexis Dante - Eivissa (Deluna Remix) (Bonus Track) 6:00
    11. Barrington Lawrence & Shefali - Eclipsing The Sun (Barry Jay 7:20
    Remix) (Bonus Track)
  • ugot2know
    #47
    Kim Wilde új nagylemezén is ott van a neve,az egyik dalnak a remixét készitette el...
  • Narcotic Syntax
    #46
    mix albumok tekintetében talán csak tijesztö adott ki többet nála pályafutása alatt :DDD
  • Daza500
    #45
    Egy kis info
  • Mricu
    #44
    Az utóbbi időben kezdtem komolyan foglalkozni az elektronikus zenével, és azok közül az előadók közül, akiket ismerek, szerintem egyik legjobb Oakenfold. Persze Tiesto Nyana és In Search of Sunrise 5 albuma is nagyon jó, de ez itt off.
  • Daza500
    #43
    Amikor ő volt az első helyen, jó számokat csinált.
    Persze a divat letaszította a trónról.

    Viszont azután is voltak jó alkotásai, pl. a Matrix: Reloaded soundtrack-jében is elég ütős számot alkotott.
    Az viszont nagy csalódás volt számomra, amikor azzal a Crazy Town-os buzerátorral dolgozott együtt.
    Akkor azt hittem, ő is divattá válik, de szerencsére ez nem történt meg.
    A mai alkotásairól nem sokat tudok, de még mindig nagy mesternek tartom őt.
    Remélem, még sokáig így is marad.
  • Mricu
    #42
    Szerintem nagyon jó a 2003-as Great Wall album, illetve az új száma (Faster kill pussycat)
  • xotyi
    #41
    ö... eggy kérés.. valakinek nincs meg véletlenül a Paul Oakenfold - Live In The Mix Buenos Aires? ez a kedvenc mixem Oakenfold-tól. megvan csak iszonyat rossz minőségben...:( de a hangulata az még mindíg ugyanolyan yó:)
  • sheeney
    #40
    Sziasztok! Először is nagyon örülök, hogy Oakey is kapott vérgre egy topicot, szerintem is kijárt már neki. :) Végigolvastam a hozzászólásokat és sok mindennel nem értek egyet... Én voltam a 2004-es Szigetes partyn és tavaly szept.30-án is az Events Hall-ban és szerintem mindkettő hatalmas buli volt, szerintem ezzel a véleménnyel nem is vagyok egyedül. Sokan emlegettétek Tiesto-t...hmm..erről csak annyit, hogy szerintem nem attól jó egy dj, hogy már szinte popsztárként van a köztudaban. Tiesto lehet, hogy jó is, de a közönsége jóformán 14-15 évesekből áll... Sasha-ról annyit, hogy mostanában ő sem a régi, akár ha az Involver és a Fundacion közötti külömbségeket tekintve...Az Airdrawndagger-rel illetve az Involverrel hozzászoktatott minket a minőségi munkákhoz. Bár maga is úgy nyilatkozik, hogy ez egy szimpla mixalbum (az Involverrel szemben, ami remixalbum volt), akkor is többhöz, jobbhoz szoktunk. Egy olyan érzésünk lehet, hogy április végén esett le emberünknek, hogy hoppá, be van ígérve valami a GU-nak, dobjunk nekik össze egy mixet...
    Szerintem Oakey-nek nagyon sokat köszönhetünk, és megérdemli az elismerést és a sok feltörekvő, fiatal dj mellett őt sem kellene eltemetni. Sokan nincsenek is tisztában a zene alapjaival. A régi nem divat, mintha mindenki el is felejtette volna. Vagy talán nem is hallottunk róla? Inkább ez utóbbi. Régi számok alatt a nagytöbbség a múlt nyár slágereit érti. Ami valahol azért érthető is, a mai rohanó lemezipar szinte eláraszt minket az újabbnál újabb zenékkel. Örülünk, ha legalább nagyjából képesek vagyunk a legfrisseb megjelenéseket figyelemmel kísérni... És a Creamfields szerintem minden elismerést megérdemel, nem hiába kapott érte Grammy-t. :) Üdv mindenkinek
  • csanee
    #39
    Ez az, amelyik a nalin&kane-nel kezdődik, ugyi?
  • desigo
    #38
    yo lett
  • Japep
    #37
    Csináltam ide egy bannert, csak még nem rakták be! Remélem tetszik majd, szerintem jó lett. :D
  • static
    #36
    Természetesen a Silver. Örülök neki ha te is hallottad ezeket. :)
  • desigo
    #35
    Jah a Great Wall album elég érdekes lett
  • tomcat1
    #34
    ya ya a legjobb
  • king13
    #33
    A Tranceport az teljesen alapmű. :)
  • Japep
    #32
    Akinek megvan az Innercity 2000.12.30. video, az nézze meg benne a vége felé Groove Master Johnson-t! Igaz, hogy csak fél perc kb., de szerintem nagyon király, csak az a gáz, hogy sehol sem találok tőle mixet! Lehet, hogy valami más néven is szokta nyomni?!
  • Narcotic Syntax
    #31
    ebben biztos voltam:D amugy rádtaláltam dc-n HUN decens néven :) gondolom te volnál az:) bocs az offér
  • akos
    #30
    egész meglepő módon ismét egyetértünk...
  • JAST
    #29
    Creamfields 2004
    Travelling
    Tranceport
  • Narcotic Syntax
    #28
    ja hozzáteszem azé 2002-es Vigados fellépése igen durva volt :) nem tudom h a topik nyito v a többiek ott voltak e.. akkoriban bevallom töltögettem töle mixeket is igen serényen:D
  • Narcotic Syntax
    #27
    annyit mondok hogy oakenfold - resident - 2 years of oakenfold at Cream.. ez talán egyik leg alapabb trance valogatás.. rengeteg classic trance-el. én kb ezt hallgattam töle a legtöbbet.. de ott van a perfecto fluoro, a 007-es Gu-ja ezek is zsenialisak.
    viszont mostani mixeira amik frissebbek, azokra valahogy nem vaok kivancsi, inkabb a feltörekvö emberekre.
  • Japep
    #26
    Az Innercity-t ismeri valaki?
  • akos
    #25
    melyik goa mixét? goa gold? goa silver? voyage into trance? rare treat? full moon? ....???

    [nem. ezeket még nem hallotta senki...]
  • akos
    #24
    Ácsi bácsi.
    Én történetesen egy szóval nem írtam, hogy szar zenét csinál... mindössze abbéli meglátásomnak adtam hangot, hogy az utóbbi években egyre inkább kommerszé vált ő is. És ez szerintem nem yo.
    Ott van pl. a Great wall cd: mit keres rajta madonna, meg justin timberlake...???
  • Japep
    #23
    A Creamfields az tényleg jó, sőt talán a legjobb! Aki arra is azt mondja, hogy szar, az már szerintem mindenképpem eldöntötte magában, hogy Oakenfold rossz zenét csinál!
  • static
    #22
    Télleg a goa mixet hallotta már valaki? Röhögnék ha nem...
  • static
    #21
    Ti miről beszéltek??? Egyetlen használható munkája a goa mix. Eltűnt ez is Sasha meg John Digweed árnyékában. Aki akar haladni a korral annak ajánlanám inkább Deekline and Wizzard Plump Dj's Stanton warrior stb.. Igaz ez breakbeat, de most az a király!!! :)
  • takitibi
    #20
    Egy pár mix itt: MIXEK, KLIKK IDE
  • akos
    #19
    Ok. Meghallgassuk...
  • Garfield
    #18
    Creamfields 2004 dupla CD-t ajánlom mindenkinek, aki úgy gondolja, hogy Oakenfold csak kommersz szart csinál mostanában.
  • gnar killer
    #17
    van pár számom tőle és bejövős (Y)
  • mila69en
    #16
    "Valszeg az azért lehetett mert mindenki csak tiestó zenéit ismeri..és arra tombol"

    lool iejesztő(tiesto) lenne a legutólsó akit meghalgatok ha ingyenes lenne a pelépője akkor is kihagynám
  • Géb
    #15
    Valszeg az azért lehetett mert mindenki csak tiestó zenéit ismeri..és arra tombol.. többiröl meg fogalma nincs az emnerek elég nagy százalékának!!én arról a szigetes buliról csak ódákatt hallottam akivel beszéltem... amit meg szeptemberben produkált hááát az érdekes volt....nem volt rossz nem volt jó...
    nem lehet ugy fogalmazni heljárt felette(Ük)az idő de lehet h erröl van szó:) naggyon sok jó fiatal feltörekvő dj van ...és mostmár kis Hazánk is termeli a trance dj ket ugyhogy érdemes figyelni
  • Japep
    #14
    Szerintem az fülsértő, igénytelen zene, de van, akinek ez tetszik!
  • Paranoia
    #13
    BT az jah,elég jóh.Mátrix...pölö Zioni goa party
    'És ahhoz képest, hogy már nem "mai dj-k", azért elég jól nyomják!'Persze,h jól nyomják mert nem mai didzsék!nemvagyunk már 17éveseknincs szükségem spájde gósztra...
  • akos
    #12
    Kardhal rulZ.
    Ez tény.
  • akos
    #11
    Háááát a tracklist alapján, vannak némi fenntartásaim... ez már nem az az oakey... de azért majd leszedem és meghallgatom yol.
  • Japep
    #10
    Én is szeretem Tiesto-t, és nem mondom, hogy jobb lenne nála. Mind a kettő hatalmas Dj szerintem és vannak még egy páran mellettük! Abban igazad van, hogy a legjobb zenéi a filmzenék, egyébként ezeket még BT csinálja nagyon ütősre, ő is ott van a toppon! És ahhoz képest, hogy már nem "mai dj-k", azért elég jól nyomják!
  • Paranoia
    #9
    Hát nemtudom,nekem marad Tiesto a legjobbnak továbbra is!mint1 4éve már
    Tavaly elött volt a szigeten azthiszem.Globe party sátorba,hát nemtudom jóvolt jóvolt,de akkor volt a legnagyobb örjöngés mikor belekezdett 1 tiesto számba:))csak úgy pisslogott.
    Viszont amikor felkérik film zenét csinálni meg ilyesmi,akkor nagyon oda teszi magát/kardhal/.
    Meg persze a régebbi all time bestjei; ready steady go;hynotised;southern sun...