679
  • desigo
    #39
    ok
    thx
  • mila69en
    #38
    nem ez nem skin ez egy mód:) LSD-mod találja meg a legtöbb servert de felesleges sztem csak a razorback2 a fontos.... módoknál belehet kapcsóni egy kredit rendszert... minél többet töltesz fel arra kapsz pontokat és minél több a pontod azáltal hamarabb sorra kerűlsz és így gyórsabb is a letöltésed:))

    nekem sokszór van hogy maxon töltök lefele:)))

    meg van még leecher mod is de azt ne használd
  • desigo
    #37
    Letöltöttem ezt az lsd-módot.
    Ez mi akar lenni?
    Olyan mint egy skin?
    Installáltam de nem vágom,hogy hol tudom elindítani
  • mila69en
    #36
    dehogy néztem el:) emule plus használtam nem tecc... módok jobbak főleg az lsd meg a phoenix meg régen a sivka mód volt nagyon tuti kár hogy azzal már nem igen foglalkoznak

    szerk: bár régen próbaltam a emule plust nemtom most milyen lehet:))
  • _Vegeta_
    #35
    Probald meg megeccer akkor, valamit elneztel. :D

    Pyrex: Alap. :D
  • blackgamer
    #34
    viszont egy moderátornak szólni kéne, hogy az eDonkey topic alcímébe írja oda hogy eMule, csak azért hogy legközelebb kidobja a kereső
  • tomo
    #33
    tenyleg kar ezert a topikert, csak megosztja az edonkey halozatot hasznalokat.
  • mila69en
    #32
    nekem nem jött be az emule+
  • PetruZ
    #31
    Sztem sincs értelme a különválasztásnak, az eddigi edonkey topik is bőven elég volt eddig is, ott is volt a mulétól kezdve a shareazán át minden hasonló p2p.
  • PyRex
    #30
    1etértek :)

    kiegészítése: Razorback 2 a legjobb szerver :)
  • _Vegeta_
    #29
    eDonkey halozatra az eMule+ a legjobb valasztas. :D
  • mila69en
    #28
    tök mindegy akkor is az edonkey-nek egy módosított változata szal tökugyanaz

    amúgy sztem az LSD mod a legjobb:)
  • desigo
    #27
    bocs nem vágtam a Edonkey topikot
    kövezz meg pls
  • Garfield
    #26
    Hóttökmindegy, mert ugyanaz a fájlcserélő rendszer (eDonkey), ez csak egy kliens onnan. Az a pár kérdés bőven elfér az Edonkey topikban - ahogy eddig is bőséggel kérdeztek ott emberek ezzel a klienssel kapcsolatban.
  • desigo
    #25
    az én gépem is non-stop megy,soha nincs kikapcsolva
  • blackgamer
    #24
    5 emberből 4-nél lekonyul a lelkesedés amikor órákig nem indul be a letöltés,
    hiába, nem ugri-bugri usereknek lett kitalálva
    nekem szinte éjjel-nappal fut a gépemen, és ritkaságokra tényleg a legjobb, vagy tud valaki jobbat ajánlani?
  • blackgamer
    #23
  • Laky
    #22
    nem, csak ott jobban egymásra vannak utalva az emberek, de ha találsz egy jó helyet, akkor... :)

    mégegy gyorskérdés az eMule-lal kapcsolatban: free vagy shareware?
  • Monoton
    #21
    nem!!
  • desigo
    #20
    az fizetős nem?
  • Laky
    #19
    de inkább maradok a torrentnél :D
  • Laky
    #18
    ahham, htx
  • desigo
    #17
    ugyanazt a célt szolgálja mind
  • Monoton
    #16
    ahh köcce már megy is!!!
  • Laky
    #15
    hm...
    Morpheus, eDonkey, iMesh, Kazaa, Shareaza, LimeWire stb, ezek nem ugyanezen az alapon működnek?
  • desigo
    #14
    keresel vmire és tölt ennyi:)
    a forgalomnál pedig látod az állapotot
  • Monoton
    #13
    attól még sztem ezt topicot nem kellene törölni!
  • desigo
    #12
    az emule más projekt
  • Garfield
    #11
    Az eDonkey rendszerről már van topik és egy kliensnek felesleges külön topikot nyitni.
  • Monoton
    #10
    azokés hogy ezeket meg kell csinálni de amikor kész a beállítás hogyan töltök le?
  • desigo
    #9
    Meg a beállítások kijelzőnél pipáljátok ki a befejezett letöltések automatikus törlése a sorbólt
  • desigo
    #8
    A beállításoknál a kapcsolatnál állítsátok be az indításkor automatikus kapcsolódást
  • Monoton
    #7
    és még magyar is!

    ez kell nekem!!!
  • asfa
    #6
    zsírag
  • Monoton
    #5
    NA már nézem is! :D
  • desigo
    #4
    Megkülönböztető sajátossága az eMule-nek, hogy képes a közvetlen linkcserére a kliens csomópontok között, képes gyorsan folytatni a megszakadt letöltéseket, egy kreditrendszer segítségével megjutalmazza a gyakori feltöltőket, valamint Zlib tömörítéssel továbbítja a fájlokat, hogy takarékoskodjon a sávszélességgel. Ezenkívül képes böngészőből fogadni az ed2k linkeket, és letölteni az állományokat, amelyre ezek a linkek hivatkoznak. Ezek a linkek biztosítják, hogy az állomány valóban az, amire a neve utal, nem pedig vírus vagy kémprogram. Az utóbbi időben sok ilyen linkeket közzétevő oldalat hatóság közbenjárására töröltek, tekintve, hogy az általuk kínált linkek sértik a szerzői jogokat.

    Az eMule nyílt forrású, a GPL licensz alá eső szoftver. A Windows operációs rendszerre készült, de van Linuxos (xMule) és platformfüggetlen (aMule) leágazása is.

  • desigo
    #3
    Ennél a fájlmegosztó programnál nincsenek hubok,nincsen kötelező megosztás
    Csak ajánlani tudom mindenkinek
  • desigo
    #2
    hivaatlos oldal
  • desigo
    #1