33535
  • chicco
    #1192
    hát még a 6600 is csak percekig van a polcon haveréknál.De megmondom őszíntén nemtom milyen 130 ezer forints dualcort láttál de én még itthon nem találkoztam ilyennel
  • alert
    #1191
    Hát azzal sokkal jobb nem lesz szerintem legalábbis azt hallottam hogy nem nagy a változás. Viszont az E6700-al és 7900GT-vel öröm nézni..
  • chicco
    #1190
    így van az lesz 6300
  • ingy3nfr3g
    #1189
    hát nemhinném hogy 130k-s cpu és nincsen lové egy középkat vga-ra :P
    szal szerintem marad az e6300
  • alert
    #1188
    Az szép lesz, de melyik duo2? Én sajnos még nem néztem utána így csak az árról tudom kb behatárolni, a 130e huf körüli? Mert azzal elég jól fog menni...
  • ColdFire
    #1187
    mennyié adják? :D
  • chicco
    #1186
    holnap jön haza a dualcore intel meg 2 giga ram kiváncsi leszek mit húz az fsx????????
    De sajna csak 1 7300 gt lesz hozzá de legalább ddr3.
    majd csinálok képeket de még rendszert kell telepíteni meg stb
  • terasz
    #1185
    megtaláltam.
    avsim, természetesen.
  • terasz
    #1184
    ejnye-bejnye, ez a malév-festés nagyon érdekelne engem is.
  • Brikó
    #1183
    válasz is ment...
  • Pyth
    #1182
    Engem érdekel, írtam mailt!
  • Brikó
    #1181
    Sziasztok!
    Megrendeltem a programot az interneten, közben egy ismerősöm ma meghozta az USA-ból is... Kettő eredeti példányra nincs szükségem, ezért az egyik eladósorba került: normál kiadás, dobozban, fóliában, ára az itthoni 15000 helyett 12000 HUF...
    Brikó
  • perko
    #1180
    Kösz, megcsinálom.
  • ColdFire
    #1179
    énis láttam, szval multi? :)))
  • chicco
    #1178
    azt már láttam .Érdemes +nézni
  • ColdFire
    #1177
    autopilot iskolakör :D
    chicco most kezdodik a bukas, sry nem:P
  • DJviolin
    #1176
    Derékszögeket nem találok benne, és feltűnően merőleges az iskolaköröd a reptér pályájára.
  • chicco
    #1175
    multi???
  • ColdFire
    #1174
    az nem szokásom :D
  • Clidey
    #1173
    Azért ez erőteljesen túlzó kijelentés volt...egy iskolakörnek ugyanis vannak rövidfalai is...
  • ColdFire
    #1172
    végre egy normális iskolakör a321-el :DDDD

  • Clidey
    #1171
    Szerintem egy celeronra ne is erőltesd, felesleges... Ennek a szarnak paks se elég, nemhogy egy kis cerka. :(
  • Clidey
    #1170
    Nem rossz, de szerintem vedd ki a pipát a "Show aircraft's label" vagy mijafrancról, hogy ne mutassa azt a gagyi default fekete lajstromjelet. Tettem rá frankó eredeti fehéret. :)
  • daxan
    #1169
    Nah, továbbra sem tudtam felrakni a játékot :(
    Lehet hogy a procim miatt nem teszi fel. Intel clereon 2GHz. 512 Mb Ram. Ugyanazt a problémát írja ki, mint korábban....nem tom mi lehet.
  • perko
    #1168
  • buke
    #1167
    megnéztem, nekem a gombokat is menti: kiválasztottam egyet a joystickon lévők közül,rányomtam éppen a spoilert majd ok., utánna mentettem, s ujra índítva az fs-t megmaradt. Ha nem megy, akkor lehet hogy joystick függő a dolog.Nemtudom.
  • chicco
    #1166
    igen de ezek default beállítások azt persze megtartja.
    a pipa meg csak annyit jelent hogy akkor működjön mikor elengeded a kapcsolot
  • ColdFire
    #1165
    én meg x52-t állítottam :P
  • ColdFire
    #1164
    nállam bevált, akkor nem tudom :| :(
  • buke
    #1163
    Chicco : amikor ráteszed a kiválasztott funkciót az adott gombra, utánna NE pipáld be a kis négyzetet alatta,nekem így minden megy a gáz is, Z forgás,(Rudder) stb.Tehát elmenti. Az jó ebben a mentéses dologban, hogy előre beállíthatod a használt gépek joystick érzékenységét.Egyébként Saitek Cyborg Wireless amit beállítottam.
  • chicco
    #1162
    sajna nem müxik
  • ColdFire
    #1161
    ovatosan kell kilépni...
    end flight, és utanna X, azutan meg yes és kész is...
    nekem ennyi volt
  • chicco
    #1160
    urak ha valaki rájött már hogy lehetne elmenteni beállításokat, tegye közzé légyszi.

    A spoilert én 1 joystick gombra szoktam tenni ,mert jó ha kéznél van hogy ne lépjem túl a 250et de mindig be kell állítanom minden egyes indításnál,mert visszateszi az "ü" billkonbira.

    Tib szép lett a malév paint

    Thanks my friend
  • Cat 02 #1159
    "tököm tele van álcégekkel" vagy vmi ilyesmit modnott vki ^^
  • Deloi
    #1158
    Biztos elmegy vele, min grafon 10 fps-el. És talán meg tudod különböztetni, hogy tenger, vagy szárazföld felett repülsz e. De egy szaggató pixelhalmon kívül tuti nem látsz semmit. Nembaj, csak vegyék...
  • perko
    #1157
    A simMarket-en ez van kiírva javasolt konfignak



    Ez nem a vásárlók becsapása?
    Nekem relatíve elég sz.r konfigom van (Intel 2.6 Ghz, 9600 Radeon 128, 1 Gb ram), de alaposan lebutított grafikával is alig van 5-10 FPS.
  • Clidey
    #1156
  • Clidey
    #1155
    Tán ha először kipróbáltad volna, mielőtt ide kommentelsz........
  • terasz
    #1154
    malév festésed-e van?
  • atkaq
    #1153
    Valaki légyszives segitsen nekem én is azzal a problémával küzdök mint 1088,1090 ben leirtak.Hogy lehet orvosolni.Ha leszedem a demót és unistalálom az tényleg segitt?