33535
  • chicco
    #1271
    óó bazz de kár hogy kimaradtam belőle.
    Azt ki kéne tárgyalni hogy lehet bepakolni gépeket az fsx -be-Nekem aszem műszer gondjaim vannak.
  • Papirzacsi
    #1270
    Előre nem tervezett, éjszakába nyúló kötelékezés a Grand Canyon felett.:-)
  • ColdFire
    #1269
    nem szeretlek mert 26 fps-ed van :P
    nekem minimumon üti a 17et :D
  • chicco
    #1268
  • chicco
    #1267
  • chicco
    #1266
  • chicco
    #1265
  • chicco
    #1264
  • chicco
    #1263
  • chicco
    #1262
  • chicco
    #1261
    tulcsorog a memória és nem ürül ki

    na más nekem is van pár kép a másik gépből lőtem őket .Nagyon jó az új fs multija csak ajánlani tudom.Nem ugrál a másik játékos gépe fix csomagküldés teljesen stabil kivéve 1 esetben a screenshot(v)mert a laza 5 megás bmp lefogja a vinyót.
  • Yula
    #1260
    Köszi!

    (és az mit jelent? ) Mit tudok csinálni?

    De még 1 x köszi!
  • chicco
    #1259
    szerintem memória override
  • chicco
    #1259
    szerintem memória override
  • Yula
    #1258
    Helló!

    Úgy tűnik eddig simán ment az FSX, már a missionök végénél tartottam, mikor felraktam a fórumban is belinkelt winfos optimalizácíót. Sokkal jobb lett... 4-5 napig. Utána felszállás után el kezd akadozi, majd teljessen megáll, kb. 0,1 fps! Lehet nincs összefüggés, de gyanítom. Már újra raktam az FSX-et, de ugyan az a hibája. Mit lehet tennem? Találkozott valaki ezzel a hibával?
    Köszönöm, Yula
  • csento
    #1257
    Sziasztok!Szeretnék egy kis segítséget kérni.Telepítés végénél ezt a hibaüzenetet írja ki a gép és nem tudom ,hogy mi lehet a probléma.(Error 1935.An error occurred during the installation of assembly ’Microsoft.FlightSimulator.SimConnect,publycKeyToken=”67c7c14424d61b5b”,version=”10.0.60905.0”,type=”win32”,processorArchitecture=”x86””.Please refer to Help and support for more information.HRESULT: 0x800736E7.)
    Ha valaki megtudja mondani,hogy mi lehet a probléma azt nagyon megköszönöm!
  • Papirzacsi
    #1256
    Itt is egy videó, csak a másik gépből. :-) (6,61Mb)
  • Clidey
    #1255
    A tegnap esti multink képei:







  • Clidey
    #1254








    És a végére egy videó (38MB)
  • perko
    #1253
    Jónak tünik
    Core 2 Duo X6800
    caa 530 USD

    Érdemes ezt is elolvasni
    A közeljövő számítógépe
    Az első DiectX 10-es videókártyáról is ír.

    Aki az FSX-et akarja használni kezdheti gyüjteni a pénzt. Ezekkel talán eldöcög majd.
  • ColdFire
    #1252
    :)))
  • Sleeper
    #1251
    Shift+L :)
  • ColdFire
    #1250
    :D
  • chicco
    #1249
    tiszta (de szar sötétben írni)
  • chicco
    #1248
    ja ez már annyira szép,hogy ilyen tiszts repcsi nincs is az easynek:-)
  • Sleeper
    #1247
    Ez valami 8x AA meg 8x AF vagy mitöl ilyen cép?
  • alert
    #1246
    Ez zicher hogy szaggat neki.. szinte tök ugyanilyen gépen próbáltam már én is. Az AMD X2-őt meg amúgy sem szereti a játék, legalábbis nem muzsikál közel olyan jól sem mint az intelen :(
  • chicco
    #1245
    ha valakinek melegedési problémája van maradt a gépemből 1 zalmann ALCU hűtő
    prescottra jó
    aszem 478 foglalat.
    4000 pénz vagy valami ilyesmi értékben
  • chicco
    #1244
    cép cép
  • DJviolin
    #1243
    Odab*szós képek az alábbi honlapon.

    A hozzászólása láblécében a konfigja.
  • Papirzacsi
    #1242
    Amgúy az fshost hátrány az ami az előnye. Kiküszöböli az fsx multi beli hiányosságait, és megadja azt a szabadságot, amit a régi verziók multija alapból adott. Viszont HA minden igaz elveszik vele minden olyan feature amitől most jó az fsxben a mutli.A jó gépmozgások, a shared cockpit, voice.
  • chicco
    #1241
    alert ment privi
  • Papirzacsi
    #1240
    Nos ez az addon nevezetesen az fshost már ősrégi, csak most frissítették. Már az fs2004 megjelenése után is multiztunk a segítségével úgy, hogy vki 2002-vel vki meg 2004-gyel jött.
  • alert
    #1239
    Ez eddig is így volt.. fs2002 is bekapcsolódhat.
  • exTrem
    #1238
    A legjobb hogy az FSX és az FS2004 userek egyszerre is játszhatnak online. Egy server és valaki 2004-el a másik meg fsxel tolja. A napokban jött ki ehhez egy addon.
  • Sleeper
    #1237
    Hát igen. Sajnos a VGA-t abszolut "nem használja". Nekem Single-be u.a. fps-t produkál mint SLI-be. A VGA húzást meg sem érzi. Tökéletesen optimizálatlan. Az "újdonságok" CPU függőek, AMD X2-t nem szereti, haverom 6300-án sokkal jobban fut alap óra jelen mint nálam az X2-n + SLI-n tuningolva. Ez van.
  • chicco
    #1236
    namost a leírt gépkonfiggal azért vígan lehet csapatni.Nekem gyengébb vidkarival is élvezhető és szép együtt.Persze nem tudom kihasználni a teljes max dolgot .De ez kompromisszum volt a dx10 ig
  • Papirzacsi
    #1235
    A gépigény csak az első dolog amit észrevesz az ember, de kicsit beleásva a progiba, nagyon hamar rá lehet jönni ,hogy amellett, hogy kurvára gépigényes, még kurvára bugos is. Jelen pillanatban több a bug mint ami működik, és ami méginkább idegesítő, hogy az ms-t ismerve egy kurva pecs se fog kijönni, hogy ezeket a bugokat orvosolja, vagy ha ki is jön vmi mint az fs9 esetében, ami szinte semmit semjavít. Inkább csak azért jön ki ,hogy elmondhassák ,hogy mi igenis javítottunk.
  • Air
    #1234
    Tetszenek a mostani hozzaszolasok. Kb. miota az elso kepek es hirek megjelentek paran mondtuk, hogy csak "optikai tuningja" lesz az X a 2004. Sokan azt mondtak, de kiraly, isten, milyen faszan fog kinezni stb, stb. A gepigenyrol is szoltunk, hogy jozan paraszti esszel belegondolva, valahol paks es csernobil kozott lesz. Azt mondtak, nem baj, megeri.
    Most meg jonnek a fikazasok. "De szar", "utalom", "miert kell neki akkora hw?", stb.
    Elore sejtettem/sejtettuk, hogy ez lesz. Mokas igy olvasgatni az fs-x-szel foglalkozo forumokat.
    Nekem most jon az uj gepem (E6300, 2GB ram, 7900GTO) de csak 2004-et fogok futtatni rajta, de azt gyonyoruen es gyorsan.
  • alert
    #1233
    Ezt nem igen lehet pontosan leírni.. mindkettő. Sőt gyakorlatilag azt csinálsz amit akarsz, az egész Föld modellezve van. Előző verzióihoz is több tízezer kiegészítő van fizetős és ingyenes is.. ehhez is lesz. Repülhetsz interneten valós légiirányítással és valós szabályok szerint valós pilótákkal, de bejárhatod Alaszka csodás tájait.. vagy épp légibemutatón ökörködhetsz.. de csinálhatod a jónéhány előre tervezett küldetést is.. vagy amit el tudsz képzelni.