13
  • Ma2ska
    #13
    A PS+ meghajtója a HD t nem eszi gondolom? Ehh, mi értelme ennek a két szabványnak megint, nekem mindegy hogy br vagy hd dvd csak a kétféle szabvány miatt ne szivjak, pedig ugyis az lesz, szivás. A hibrid meghajtók jó drágák lesznek, és irók, affene, a warez felé terelik igy megint az embereket.
  • Ma2ska
    #12
    Mire a BR elterjed annyira hogy érdemes lejátszóba beruházni a PS3 nál jóval olcsóbb lejátszók lesznek elérhető árban.
  • KaBuTo666
    #11
    szerintem érdemes akkor már venni egy ps3-at ha tényleg ilyen drágák lesznek a lejátszók!
    mert azon legalább mást is tudsz csinálni!
  • troc
    #10
    ja baromi nagyok. biztos bakelitet is le lehet velük játszani. de biztos vagyok benne, hogy ámítás is van a méretben, ha alapból alig nagyobb a lejátszó mint az adathordozó, a buta nép nem hiszi el majd a nagy innovációt.
  • rolika
    #9
    nemtom, szerintem még mindig iszonyat sz.rul néznek ki ezek a "nextgen" lejátszók
  • shabba
    #8
    Tévedtél mert 30ezer dollárért akarják azt adni, ami 6 millió. A lemezekért meg 100 dollárt akarnak kérni. És ez még "csak" a 300GB-os verzió.

    Gigabájtok százai egy lemezen: mit hoz a jövő?
  • EvilDevil
    #7
    2002 áprilisi DVD író árak:

    Philips 199 900 Ft
    HP 179 900 Ft
    Ricoh 192 500 Ft
    Pioneer 164 000 Ft
    Panasonic 172 000 FT

    forrás: computer aktiv magazin

    A DVD is méregdrága volt pár éve.. majd ezek is csökkennek.. remélhetően elég hamar
  • Akuma
    #6
    ez az ár odabasz rendesen, na ezért sem baj, hogy lesz más formátum is... bár ezek után a holodiskért 1 milliót fognak elkérni
  • grebber
    #5
    Na hát aki ilyet vesz meg is érdemli és köcsög miller

    Majha 20 ezer lesz veszek egyet.
  • FecaA
    #4
    El vannak tévedve rendesen... :(
  • Yv@n
    #3
    Ezt nem teljesen értem...A pio komolyan gondolja azt az árat? Ki vesz egy vacak lejátszót annyiért, ha vehet egy ps3at sokkal olcsóbban, és jóval többre tudja használni?
  • takysoft
    #2
    egyetértek, bár DVD-íróm már vagy 3 éve van..
    azóta ezerszer is megbántam, hogy annó minuszosat vettem.(nincs bajom a minusszal, csak varhattam volna egy evet... lemez is drive is olcsobb lett volna sokkal.)
  • kritttt
    #1
    Ez jó én csak most vetem meg életem első DVD íróját (a pioneer jó márka) a következő egy olyan lesz majd ami kezeli mind a két formátumot úgy 2009 környékén adig jó a sima DVD.