940
  • TomBond
    #940
    Biztos! :-)
  • Pipör
    #939
    Biztos nem? :)
  • TomBond
    #938
    Nekem még megvan, de nem szeretnék tőle megválni! :-)
  • Pipör
    #937
    Van ilyen valakinek eladó? :)
  • zoliii
    #936
    Sikerült beállítanom a wap-ot!
    Megtaláltam a T610 beállítását a neten, és addig állítgattam míg sikerült! :D
    beírtam, hogy www.youtube.com, kerestem egy videót,
    elakarom indítani -> a média fájl nem található :D
    Elég lassú a wap, vagy a teló procija gyenge :(
  • SEHELP
    #935
    Szia!
    Nem wapon keresztül kellene csatlakoznod. Ezen az oldalon találsz információkat és beállításokat a GPRS alapú internetről: http://www.technet.hu/telefon/20060516/csak_egyszeruen_gprs_internet_mms_es_e-mail_beallitasok_s60-on/
  • zoliii
    #934
    Sziasztok!

    Ma megrendeltem a Vodafone-nál az 1 hónapos mobilnetet.
    Beállítottam, de nem akar felmenni a wapra! :(
    Előfizetésem van. Elvileg mennie kéne.
  • harcsy
    #933
    A "szórakozás"-ban vannak a játékok
  • 38tibi38
    #932
    Nekem az lenne a kérdésem hogyan lehet játékokat átmásolni rá? Mert leszedtem egy game-et az adatkábelt bedugtam de nemtalálom a "játékok" mappát ahova bekéne másolni. Vki help
  • zoliii
    #931
    Sziasztok!
    Miért nem működik az SE PC Suite Windows 7-tel?
    Nem látja a telómat :( A telefon gyári lemezét már nem találom :(
    Kéne 1 kis help!!!
  • jambi69
    #930
    Hello! Olyan problémám lenne hogy szoftvert frissíttetem a telon és amikor bekapcsolom akkor kiírja hogy please wait és a felénél megál a csík nem megy tovább volt hogy egy órát vártam vele ,de meg sem mozdult :S Mi lehet a baj ??
  • TomBond
    #929
    Nem lehet hogy megadta magát a teló? Nem mai darabok már.
  • Kismuflon
    #928
    szevasztok!Nekem az a problémám,hogy a számoknál a középső oszlop nem működik.Most frissítettem a szoftvert,de így sem jó(w810i)!kösz
  • TomBond
    #927
    Hát akkor sajnos én nem tudok segíteni! :-(
    Ezért jó néha menteni ... bár tudom ez most rajtad nem segít.
  • mustar
    #926
    Na sok keresés után megtaláltam őket, a gond az, hogy a telóról el is vesztek a számok és sms-ek (kivéve amik az simen voltak). Így már nem tudom őket átmenteni sehova. Ami még megmenthet, hogy a lementett adatok között ott vannak, de ehhez már nem értek hogyan lehetne megnyithatóvá tenni őket. Sajnos a sima visszamásolás a telóra nem működött, nem jöttek vissza az adatok.
  • TomBond
    #925
    Nálam van a menüben olyan lehetőség, hogy másolás a sim-re meg hogy másolás a sim-ről. Ezeket próbáltad?
    Egyébként a telefon alapból tud biztonsági másolatot készíteni a memkártyára.
    Én biztonsági mentésre a MyPhoneExplorer-t használom.
  • mustar
    #924
    Mondd, hogy meg lehet menteni!
  • mustar
    #923
    Csak simán átmásoltam. Pc suite-ban nem találtam meg a biztonsági mentést, amit egyébként javasoltak, ezért csak simán áthúztam totalcommanderben.
  • TomBond
    #922
    Hogyan másoltad át? Biztonsági mentést készítettél, vagy simán átmásoltad?
  • mustar
    #921
    Egy sony ericsson W810i- már nagyon dühös- tulajdonosa vagyok. A mai nap során előjött ismét egy olyan hiba, hogy számok hívásakor, illetve sms küldésénél szakad a vonal még mielőtt kicsöngene, illetve kézbesítene. Természetesen a bejövő hívásokat sem kapom meg. A legutóbb egy szoftverfrissítés segített, ma azonban nem oldotta meg a problémát, ez még nem is lenne akkora baj. Viszont, amit én biztonsági mentésnek hittem (az összes file-t átmásoltam a mem. és sim kártyáról a gépemre) az nem úgy sikerült. A frissítés során elvesztek a tel.számok amikor a memórián voltak és az sms-ek is. Amikor totalcommanderből visszaraktam a file-okat akkor sem jöttek elő a kapcsolatok és az üzenetek. Hogyan tudnám megmenteni azokat? Nagyon fontos lenne :(
  • BIZ0906
    #920
    Tárgytalan.
  • BIZ0906
    #919
    Mondjatok nekem egy helyet ahol egy elszakadt hangszórót kicserélnek e csak a hártya szakadt ki meg az előlapi szakad le vagyis megszívta a teló sajna de minden megy rajta csak a hangszóró gázos és egyáltalán, lehet e alkatrészt kapni hozzá és ha a szerviz nem de én meg tom oldani mármint ki lehet egyáltalán cserélni? Vagy a szerviz meg tudja csinálni és kb mennyiért?
  • bajtokarpi
    #918
    Sziasztok!

    Tudtok ajánlani egy jó, és megbízható SE szervízt? Beázott a telefonom a DM koncerten.

    Köszi
  • ibox
    #917
    Hello szeretném a w810-emet fleselni.
    Hogyan kell?
    Mit kell letölteni,a folyamatot stb...
    Legjobban a fles menük érdekelnek.
  • TomBond
    #916
    Nekem még nem sikerült szoftvert szereznem hozzá!
  • holecsko10
    #915
    Sziasztok.

    Egy kérdésem lenne a w810i mobilt lehet használni webkamerának?
  • Hippo
    #914
    Sziasztok!

    van egy nagy problémám!

    w810i SE telóm van és nagyon elszúrtam..

    Szoftver frissítést akartam csinálni rajta a hivatalos update-elő programmal.. adatkábel rádug, kikapolom a telefont, majd bekapcsoláskor eszeveszettül nyomom a C billenytyűt.. aztán, ugyebár a drága 64bites Vista nem talált flash drivert, így bukott a mutatvány, írta hogy nem tudja frissíteni.

    Lehúzom a kábelt, bekapcsolna a gépezet, de ehelyett csak folyamatosan villlog fehéren, semmi mást nem tudok vele csinálni..

    hogyan tudnám helyrehozni? Kérlek segítsetek nekem!

    Előre is köszönöm!
  • KoniZTE
    #913
    csicska SZUD !
  • luckyboi
    #912
    Csá, eltört a kijelzőm a telón, de amúgy műxik, hova vigyem cserére , Debrecen és környéke jöhetne szóba. Mennyivel lesz könyebb a péztárcám azt nem tudjátok ?
  • Zzoli05
    #911
    Az lehet de jobb hogy inkább ne legyen teló és amúgy is Pozsonyba viszem tehát onnan nem fogják sehova kuldeni szerintem.
  • misterkrisz
    #910
    hát... én nem tudom, de tény, hogy hetekig fogsz rá várni, ha egyáltalán visszakapod ugyanazt a telefont..
  • Zzoli05
    #909
    Én nem ilyen sarki servizbe viszem hanem a T-mobile-ba ahol ki lett véve a teló!
  • misterkrisz
    #908
    hát ha ilyen sarki szervizbe viszed a gari igy is ugy is elszáll, de mindegy..
  • Zzoli05
    #907
    LEhet má beviszem!
  • misterkrisz
    #906
    hát, ha nem tudja bekapcsolni akkor nehezen fogja megmondani. ja és gari is fontos...
  • Pheaper
    #905
    milyen szoft van rajta ?
  • Pheaper
    #904
    :D
  • Zzoli05
    #903
    A mentett weblapok kozott rámentem és aztán megált minden kivettem az akkut és már nem csinált utánna semmit!
    de nem tom miért pedig márt tobszor is nézegettem azt a .txt-t!
  • misterkrisz
    #902
    hm. és mivel nézted a .txt fájlt? csak ugy lefagyott?
    Landor:
  • Landor
    #901
    szlovákián :D