90
java-s böngésző mobilra
  • LoDMaSt
    #50
    Qtek 9100 on is jó, ami zavar, vagy eddig nem jöttem rá, hogy hogy lehet egy oldal címét pl amit épp nézek kijelölni, és kimásolni..
  • magus
    #49
    én használom, most fedeztem fel, és nagyon jó kis program

    6233-ason használom (s40v3 320*240) és jól lehet olvasgatni rajta híreket, fórumozgatni, leveleket olvasni

    index.hu pl tökéletesen bejön.

    javascriptet meg flasht ugyenem támogat, de nem is baj

    de adatkimeles szempontjabol sztem rss-t fogok vele olvastatni nagyreszt.

    jo kis program,nem alternativaja a pc-s netezésnek, hanem tökéletes kiegészítője
  • zola2000
    #48
    Kijött az opera mini 4 harmadik bétája, működik vele az opera link, tehát lehet a telefon más opera böngészők között szinkrónizálni a könyvjelzőket. Már vannak speed dialok, (csillag gomb+ speed dial száma bárhol a gyorslinkre ugrik a böngésző), nálam már nem fagyogat mint a beta 2, de még mindig az van, hogy ha veszek fel hírcsatornákat, azokat valahogy mindig elfelejti. Elvileg a végleges változatban jobb script támogatást ígérnek.
  • Mike
    #47
    naja, de ők azt hiszik, az alap hogy van :)
  • zola2000
    #46
    De nincs pc netem xD mobilnet jóval olcsóbb.
  • Mike
    #45
    van olyan telefon, amiben alapból van RSS olvasó
  • Mike
    #44
    igen
    mondjuk egy pc segítségével, te szerencsétlen
  • zola2000
    #43
    BloÁL!!! Ezt muszáj ide írnom, ezen röhögök már egy órája. Az előbb azt írta ki az opera mini: "nem sikerült csatlakozni az internetre, látogassa meg a http://operamini.Com/help honlapot" ez a legnagyobb easter egg, amit eddig láttam, az a legdurvább, hogy szerintem még komolyan is gondolhatták :D
  • zola2000
    #42
    Mondjuk már alig várom, hogy kijöjjön a végleges, mert így tényleg sokkal elvezetesebb böngészni. Leginkább az rss hiányzik belőle, anélkül maradok az opera mini 3nál.
  • zola2000
    #41
    Na megjelent az opera mini 4 beta 2. Kijavítottak egy csomó hibát, a kezdőlapon jobb lett a keresési opció, jobb lett a képminőség, de a legnagyobb újdonság, hogy a képernyőt 90 fokkal el lehet forgatni. Sajnos a telefonom java motorja (nokia6600) elég lassú, és akadozik a beta2, vizuális effektusokkal sokszor lefagy, de remélem hogy a végleges változatban javítják a hibát.
    A Letöltés wap címe: http://operamini.Com/beta
  • Mike
    #40
    nekem sem ment, amig rá nem jöttem, hogy az internetbeállításoknál van külön a java-s programokra is beállítási lehetőség
    legalábbis a K800-nál van
  • joshua
    #39
    Ez nálam nem akar menni:S SonyEricson d750i + Opera mini 3.1 hu + gprs wap... Azt írja ki h nem sikerült csatlakoznom a netre. Valaki segítsen h mit csinálok rosszul. Vagy a témobilnál nem is lehet így netezni?
    Előre is köszi!
  • zola2000
    #38
    Na szóval a letöltési cím http://operamini.Com/beta és tényleg eléggé megújult. Már kétféle böngészési mód van, az egyik amikor nem formázza át a képet, és az egész weboldal jelenik meg kicsinyítve, és csak a hosszabb szövegek vannak a telefon szélességére tördelve, ha olvasni/írni akarunk, akkor kattintunk, a kért részre rázoomol, és máris lehet olvasni. Még mindig elérhető a régi small screen rendering, ami teljesen átformázza az oldalakat, de az új módot is gyorsan megszoktam, és tényleg használhatóbb. A telefonom nokia 6600, kijelző 176x208. Hamarosan jön a simbianos opera mobil 9 is, kíváncsi leszek hogya jobb lesz e. (mondjuk most is opera mini4 ből írok)
  • zola2000
    #37
    Holnaptól letölthető az opera mini 4 beta (kódnév dimensions) szerintem működni fog az a cím amiről a 3betat is tölthettük, a beta.Mini.Opera.Com. Ha nem akkor az opera mini felhasználói a hírcsatornákban fel vannak iratkozva az opera mini blogra, ott elolvashatjátok. Majd holnap írok róla ide.
  • [HUN]FaTaL
    #36
    SE k510i-n használom nagyon bejövős, mivel az SE beépített böngészője nagyon ratyi:D
  • Denniske
    #35
    nokia 6170-en nekem sem akart mukodni, de lecseréltem egy sharpra és mostmár remekul megy.
  • Nortai
    #34
    Vagy nem, illetve nem tudták.. tapasztalat! Nokia 5300-hoz sem akar szuperálni... Nokia honlapján leszedtem a beállitásokat a nethez, rendes böngészö megy csak ez nem akar menni!(T-mobil) Mindig irja, hogy nincs csomagalapu elöfizetésem! Még a telo akar velem vitatkozni...

    Hozzáférési pontnál -> lehet a bibi... ötlet?
  • zola2000
    #33
    Hát elviszed a szolgáltatódhoz és ott beállítják ingyen és gyorsan.
  • Mike
    #32
    hát nemtom
    szerintem szervíz nem kell neki
    max a beállítások nem jók
  • zola2000
    #31
    Elvileg wap kapcsolattal nem mindenhol megy (asszem a pannon letiltotta.) nem megy csd wappal sem, gprs kell neki. Különben egész jó, ezt a hozzászólást is azzal írom. Szerintem vidd szervizbe mert a telefon egy fontos funkciója nem jó, vagy hívd fel az ügyfélszolgálatot hátha tudnak segíteni.
  • Mike at home
    #30
    hiába
  • zola2000
    #29
    Talán engedélyezd az alkalmazás adataiban.
  • Mike
    #28
    nálam vmiért nem tud az opera fellépni a netre, pedig a gyári böngésző működik
  • zola2000
    #27
    Nekem is feltűnt a yahoo, de ha beírom hogy www.google.Com akkor bejön, nem tűnt el xD. gondolom a yahoo többet fizet az operának mint a google.
  • akyyy
    #26
    másnka is yahoo kereső jelent meg vagy csak nálam tünt el a google?
  • Gerygrey
    #25
    Ja, kifelejtettem hogy RSS olvasó is került bele, meg biztonságos kapcsolat támogatása.
  • Gerygrey
    #24
    Megjelent az Opera Mini 3.0 beta, amely a http://beta.mini.opera.com címről kapható le - magyar nyelv még nincs benne, de nem is nagyon kell. Kb fél órája nyomom, eddig nagyon tetszik, ami elsőre feltűnt - szerintem a legfontosabb újítás - hogy végre lehet hosszabb szöveget is írni vele, nem idegesít a "maximális karakterszám elérve" hibával, rohadtul zavart az eddigi verziókban, végre lehet vele normálisan fórumozni. Az ő és ű betűket még mindig nem jeleníti meg, viszont úgy veszem észre, nem rak a sortörés helyére kérdőjelet, mondjuk egy fórumüzenet írásakor, próba:

    A gyári könyvjelzők között van valami képfeltöltő oldal, a betával SG-re nem tudtam képet feltölteni, de sejthető hogy a végleges változatban lesz ilyen feature is. Állítható betűméret van, ha kicsire állítom, egész szép adag szöveg elfér a SE p900 kijelzőjén. Illetve mégegy újítás: felismeri az oldalakon a menüket, és egy, windows mappalistához hasonló módszerrel, kis + jelre kattintással megjeleníti az egész menüt, addig csak az első elemét, ez sem rossz dolog.

    Ezt a hsz-t is az új minivel írtam :) kiváncsi vagyok, iwiw-ezni lehet-e már vele...
  • akyyy
    #23
    ez java vagy symbian? megnézme a 6230-ason is, hátha!
  • scorpeeon
    #22
    Innen pl le tudod szedni a módosítottat, nem angol az oldal hanem orosz vagy fene tudja milyen, de mindig a tetején ott van a legújabb, meg lehet találni. Ha meg megvan át kell állítani a nyelvet angolra és kész. Illetve asszem magyar változat is van vhol.
  • scorpeeon
    #21
    biztosan lehet. Annyi az egész, hogy infrán/bt-n/kábellel átteszed rá a cuccost és már menni is fog a dolog. Asszem h SE-khez és Siemensekhez módodított változat is van, ami jóval többet tud, mint a sima (pl füles böngészés, képek lementése, képernyő elforgatása 90 fokkal, stb.)
  • Hedic
    #20
    hali tudja valaki hogy Sony Ericsson k800i re lehet e tenni opera minit és ha lehet akkor hogyan??
  • domlaci
    #19
    nekem is jól megy Sagem Myx5-2-sen
  • lpmaskmancick
    #18
    nekem samsung x660-asom van és azon jól fut
  • takraj
    #17
    Az Opera Mini-t Vodafone hálózaton hogy lehet használni? Mi kell hozzá?

    GPRS NET vagy GPRS WAP?
  • Gerygrey
    #16
    WAP előfizud aktív?
  • quack
    #15
    hi
    láma vagyok de életemben nem vot meg gprs/wap-os telom szal megkerdeznem hogy hogy a francba lehet ezt működésre bírni? SE oldalán már megcsinaltam azt a bizbaszt el is küldte a beállításokat, mentettem, de akkor is azt írja h kapcsolodasi hiba
    mit kene meg csinalnom?
    (pannonos kartya van a teloban)
  • vandeminek
    #14
    Pannonra hogyan kellene beállítanom a D600-asomat, hogy működjön az Opera mini?
  • fzoli990
    #13
    De a havernak NOKIA 6230asa van kártyafüggetlenül és neki ezt írja ki!
  • akyyy
    #12
    semmi köze ha független vagy, hogy kell aktiválni a GPRS-t
  • fzoli990
    #11
    Üdv.! Valaki megtudná mondani hogyha kártyafüggetlen telóm van hogy lehet aktiválni a GPRS-t (fel kell hívni a 1777-et???). T-mobilos vok