90
java-s böngésző mobilra
  • tomasz18
    #81
    de az az opera keyboard nem a samsung virtual keypad..ha programot használsz és valahova szövegmezőbe kell írni akkor mindig megjelenik egy keyboard ha True touch a program/játék...
  • Aquir
    #82
    tudom de ezzel meg qwerty-vel lehet írni hasonlóképp.
    Bár lehet majd visszaváltok a 4.2-esre, most nem tudok gyorsan lapozni az alap billentyűzetem nélkül :)
  • tomasz18
    #83
    lapozni?? mit lapozni?a villás kulcs mellett van egy lapváltó gomb..
  • Aquir
    #84
    ok, csak a 4-es egyébként is jobban funkcionált :)
  • tomasz18
    #85
    én a beépített web&walk böngészőt használom.sztem az nagyon jó

  • Aquir
    #86
    bár én nem a tabváltásról beszélek, hanem az 1 oldalnyi gyors görgetésről
  • Aquir
    #87
    Az viszont mindenképpen jó hogy az Opera 4 kis adatforgalmat használ, és előbb is tölti be pl. a gmail fiókot mint az alap böngésző :)
  • Magiszter
    #88
    Sziasztok!

    Problémám a következő:

    Van egy iPhone első generációsom 3.1.2 szoftverrel. AppStorból letöltöm és telepítem az Opera Mini-t de mikor indítom csak tölt és tölt és tölt, nem csinál semmit. Próbáltam újraindítani a telefont, letörölni, feltenni újra és újra különböző módszerekkel de semmi. Egyszerűen nem hajlandó betöltődni.

    Van valakinek ötlete hogyan lehetne ezt megoldani? Minden más program elsőre és gond nélkül megy.
  • Aquir
    #89
    nálam (samsung) simán elindul mint java, szóval próbáld meg az iPhone topikban megkérdezni
  • zoliii
    #90
    Sziasztok! Anyukámnak van egy Samsung S5620 (Monte) mobilja! Rátettem az Opera mini-t, telepítem, wifi bekapcs, Opera mini kiírja, hogy nincs beállítva! :( Ugyanakkor a gyári böngészővel megy a net! :D A kapcsolatok profilnál lehet valami gubanc, de mi? A játékok menübe telepít alkalmazásokat, az opera is oda került! :D Hát ez a Samsung logika! :D