13
  • Pheel
    #13
    Azért, amikor utólag bevallották, hogy sokáig gagyi kondikat használtak (3ból 2 alaplap emiatt szállt el), majd hozzátették, hogy bocs, de pénzt vissza nem adunk, akkor kinyílt a zsebemben a bicska...

    Ettől kezdve nekem már mindegy, hogy milyet gyártanak. Amíg van elfogadható alternatíva, addig ezek pénzt tőlem nem látnak.
  • ronny666
    #12
    Na, azért az ABIT IC7 series alaplap azé nem épp gagyi kategória!!!!!

  • Pheel
    #11
    3 rossz Abit alaplappal a hátam mögött, nincs az a pénz, hogy mégegyszer mellettük döntsek. 2 tökéletes ASUS alaplap és 1 szintén tökéletes ASUS videokártya után köszönöm, de tőlem meg is szűnhetnek.
    A DVD íróm NEC (ezt csomagolja az ASUS is), semmi gondom vele. Ezzel szemben a CD/DVD combo drive LG volt. Pontosan 14 hónap után nem olvasott többé. LG-ből még monitort sem vennék. Ott a Samsung a befutó.
    Egy szó, mint száz: csá Abit, többé ne lássalak!
  • irkab1rka
    #10
    Tök egyszerű.
    Úgy hivják, hogy forint-szavazat.
    Az Abitot egyszerűen kiszavazták a piacról.
  • aaaaa
    #9
    Magaddal szemben állsz bosszút. Azok a Cd-k tényleg gagyik voltak és halomra mentek tönkre, de az alaplapjaik nem.
  • TeszteloPontHu
    #8
    Azért az, hogy "meghatározó szereplő" egy kicsit túlzás. Nyugaton nem igazán ismerik az ABIT nevét, igen kis részesedése van a piacon.
  • eke
    #7
    Ja, egy év után fogták magukat és behaltak az LG meg még mindíg megy egy másik gépben...Abit lapom már halt meg oszt egyszer csak feltámadt!
  • Evil Merodak
    #6
    Apropó CD olvasó én a Sonyval szívtam én azt utálom.
  • stinkydiver73
    #5
    Valóban, az abitnak voltak jó és gagyi dolgai. De nekem volt több gondom az asussal többször. A fél világ beszopta a CD-olvasójukkal. Nálam tiltólistás az asus.(kicsinyes bosszú :)
  • Zedas
    #4
    Sokaknak (nekem is) akkor ment el végleg a kedvem az Abittól, amikor a tényleg csodálatos BX2-es lapjuk után (amiben egy Celeron 300A-volt 450-en) vettem egy BH-alaplapot és kettő is tönkrement két hónapon belül. A szervízben hegyekben álltak a szar alaplapok.

    Na ekkor álltam át Asus-ra, viszont abban még soha nem csalódtam. Ilyen egyszerű az egész: ha csalódsz valamiben és kompromisszumok nélkül át tudsz állni másra, miért kellene még egy esélyt adnod neki?
  • sped
    #3
    Egyszerűen nem értem. Most is Abit alaplapon zötyög a gépem, nem voltak híján innovatív megoldásoknak. Náluk láttam először passzíb NB hűtést, heatpipe-os megoldással. (persze lehet hogy csak nem tudok más gyártók korábbi megoldásairól)Lényeg hogy jól működik, szép a bios, Abit EQ is tetszik az Nf4 ultra chipset meg teszi a dolgát. Kár lenne érted Abit. Nem volt elég a reklám? Asus persze agresszíven tolja.. USA-ban meg valószínűleg ez számít vásárlásnál. :(
  • szombi
    #2
    Hát persze, mert a vezetés sajnál egyetlen centet is beletenni a sajátjából.
    Hátha a többi részvényesnek is hasznára válna...
  • Kis-Bob
    #1
    Sajnálom,mert szerettem az Abit alaplapokat. Volt kettő is belőle. Jól szolgáltak.