45
Sherlock Holmes Kalandjai
  • ricky
    #45
    Ma megint volt az újságban!!!
  • ricky
    #44
    Nem írja az újság, h meglehet-e venni utólag...
  • ricky
    #43
    Nem tudom. Megnézem majd az újságban, h van-e olyan lehetőség mint a Poirotnál, h utólag meg lehet venni...
  • Atomreaktor
    #42
    bakk:( azt a korábbi 2őt szted be lehet még szerezni?
  • ricky
    #41
    Nem. Már volt 2, de nincs minden vasárnap... (csak néha)
  • Atomreaktor
    #40
    hoppááá!!! most vasárnap lesz az első rész?
  • ricky
    #39
    Most vasárnaponként újra van a Napi ászban és nem kell plusz árat fizetni érte!!!
  • béricsi
    #38
    utána néztem, az összes Sharlock Holmes megjelent a Napi Ászban...

    Ez nem igaz, mert a duplarészek nem jelentek meg, úgyhogy azthiszem 6 rész hiányzik. Szidtam is anno őket. Jó, gondolom üzletpolitika, aki egyik héten lemarad, az már nem veszi meg a következő héten egy duplarész második részét... de akkor is!
    Kiadhatták volna az összeset.

  • Hajnalcat
    #37
    Igen, de sajnos arról lemaradtam.
    A tegnapi részben csak az elején és a végén szerepelt Sherlock Holmes pár percet. Eléggé furcsa rész volt így. Ráadásul a testvére nyomozott, ezért még érdekesebb.
  • Atomreaktor
    #36
    Poirot nekünk is Napi Ásszal van meg:)
    Állítólag régebben a Sherlockot is adták mellé. Lehetséges ez?
  • Hajnalcat
    #35
    Egyik kedvenc sorozatom, meg persze a Poirot. A Sherlock Holmes-t most a Viasat3-on adják vasárnap esténként, ott nézem. Poirot-ot pedig a Napi Ász mellékleteként szerzem meg. Eddig az összes része meg van.
  • DEXTER92
    #34
    Napi ászhoz igen... legalábbis a nyáron egyszer kétszer én vettem.
  • ricky
    #33
    nem, egy ftp-n
  • Atomreaktor
    #32
    mármint Neked a gépen?;)
  • ricky
    #31
    fenn van mind a 7 évad, és az újság VCD-je van berippelve :D
  • Atomreaktor
    #30
    ez engem is érdekelne amúgy, ha meglehet venni utólag is. akkor én fel is tölteném mondjuk vhova.
  • ricky
    #29
    utána néztem, az összes Sharlock Holmes megjelent a Napi Ászban...
  • Atomreaktor
    #28
    azt hiszem igen. szerkesztőségbe kell bemenni, de nem biztos.
  • ricky
    #27
    lol, jó tudni. Meglehet ezeket visszamenőleg is vásárolni?
  • Atomreaktor
    #26
    Poirot az most is megy CD-n. Asszem péntekihez adják.
  • Dynamic
    #25
    Én is imádtam ezt a sorozatot.Régen nagy SH rajongó voltam.Az összes sztorit, könyvet olvastam, legalábbis ami magyar nyelven megjelent.Szerintem a legjobb nyomozós sorozat, nagyon jól el van találva a hangulatuk.Főleg az tetszett bennük, hogy némelyik történet misztikus és szinte félelmetes volt amiről azt gondolta az ember, hogy valami földöntúli dolog, de a végül mindegyikre lett racionális magyarázat:)
  • ricky
    #24
    hát a napi ászhoz most egy thrillert lehetett kapni, és állítólag ez után is az lesz. Én most láttam először, h van hozzá dvd, de egy haverom mondta, h már volt tavaly is volt Poirot is... Úgyhogy lehet, hogy volt SH is :)
  • Atomreaktor
    #23
    állítólag a Napi Ászhoz lehet kapni a részeket egyesével CD-n! Erről tud vki vmit?
  • ricky
    #22
    Ma volt, néztétek. Elég "jó" volt az akutya benne. :D
  • DEXTER92
    #21
    Azaz
  • ngcsnet
    #20
    adrien monk powaa
  • Atomreaktor
    #19
    A sátán kutyája;)
  • DEXTER92
    #18
    Megnézem ! :)
  • ricky
    #17
    :)
  • ricky
    #16
    meg most szombaton lesz a viasat-on 14-kor
  • DEXTER92
    #15
    Én is láttam már egyszer tv2-n Sherlock Holmes-es filmet, abba meg egy vérengző kutya volt... már nem emléxek a címre :)
  • ricky
    #14
    Szerintem is Poirot, de azért a Sharlock-os filmek is jók (SZERINTEM)

    Valamelyik nap láttam a Hallmark-on egyet, az nem a sorozat volt, hanem egy rendesen film. Az volt a címe, h A négyek jele.
  • Atomreaktor
    #13
    Igen de ez nem a 60as években készült!:)
    "A brit Granada Television 1984 és 1994 között mutatta be Sherlock Holmes-sorozatát, melyet joggal tartanak minden idők legjobbjának e témában. A tervek szerint feldolgozták volna Sir Arthur Conan Doyle összes Holmes-történetét, azonban ezt a címszereplő Jeremy Brett sajnálatosan közbelépő betegsége és halála nem tette lehetővé. Ennek ellenére is harminchat háromnegyedórás rész és öt egész estés film készült el, így Conan Doyle hatvan történetének kétharmadát láthatjuk viszont."

    forrás

    Amúgy ez is nagyon jó: Az igazi Sherlock Holmes rejtélyes esetei! Ebben Doyle önmaga és Dr. Bell szerepel, akiről állítólag Sherlock-ot mintázta...;) Ezek teljes filmek de asszem csak 4 db:( (Nagyon jók!!)
  • DEXTER92
    #12
    Tudom, most már ott is adják.

    Amúgy megnéztem és ez a Kojak se olyan rossz...
  • Atomreaktor
    #11
    hát vasárnap este kapcsolj a viasatra... link
    legjobb megvalósulása Sherlocknak, színész nagyon jó!!
    szvsz jobb mint Poirot. de nem érdemes összehasonlítani őket hiszen két teljesen más egyéniségről, személyiségről van szó.
  • Taranov
    #10
    Meg a San Francisco utcáin! beszteszt
  • praksi
    #9
    a Magnum meg a Mike Hammer se rossz!
  • sweech
    #8
    hát persze
  • Taranov
    #7
    A győzike show jobb, mi?
  • sweech
    #6
    nekem meg már a tököm kivan az összes nyomozósos sorozattal: columbo, poirot, gyilkos sorok, kojak, helyszínelők, nyújorki helyszínelők, májámi helyszínelők meg mittomén mik vannak még