21
Motocross Madness 2
  • mazsola89
    #21
    Halo felraktam a gamet és állandóan kidob és bejön egy hibajelentés valakinek van valamilyen ötlete hogy mi a baj?
  • Gvatto
    #20
    Csá! valaki tudna adni szerver ip-ket, vagy olyan oldalt ahol le van írva 1 csomó? köszi
  • gabyy
    #19
    Csá

    Valaki nem tudja h milyen progival tudok betenni ruhákat, moci skineket mert ha bemásolom simán akkor nem mind tökéletes. És vannak Freestyle pályák annál meg azt csinálja ha beteszek egyet játékba h kilép ha elakarom inditani a pályát.
    Lécci segitsetek.
    Előre is kösz Üdv.Gabesz
  • Alkohol sveda
    #18
    BEadtam benne életem első 360 asát!
  • Nemcso
    #17
    A lányom egyik kedvenc játéka.
  • mila69en
    #16
    áhhh.. motorzást inkább élőbe nyomatom:)
  • DEXTER92
    #15
    Neckem gyári CD-n van csak :( Már 100x próbáltam feltörni, de nem ment. Egyébként felraktam volna..
    Asszem A, Q betű, és a nyilak...vagy A, Y, szal ezekkel lehet trükköket csinálni
  • ngcsnet
    #14
    ismeritek a motox2000-et? sztem az jobb, királyul lehet röptetni a faszit.megnyomod a shiftet és leugrik a mociról...
  • Palinko
    #13
    nagyon sírály játék volt,de nem nagyon sajnáltam,mikor tanultam vele freez bizni :D
  • 0ppika
    #12
    Nekem megvan
  • Broafka
    #11
    100 éves darab!
    de nem rosz az tény
  • PLackó
    #10
    torrenten nézegetem,de nincs fent
  • endiboy
    #9
    hüüüü..nekem is egyik kedvencem volt..csak sajna már régóta nincsen meg :(
  • Thadius #8
    igen az nekem is jól jönne imádtam a gamet :)
  • 0ppika
    #7
    Anno jó gém volt, főleg a frísztályl trükkök
  • Maco13
    #6
    imádtam a gamet, csak már nincs meg sajnos egy reinstallban meghalt. ha tudok esetleg helyet ahol a teljes megvan lécci küldjetek privit htx
  • DEXTER92
    #5
    Ja, kicsit elszáll a krapek. Amúgy enyhén nem érezhetően a fizika olyan a gamebe, hogy akármilyen emelkedőre mész fel, nem lassulsz... bár ez annyira nem is baj :P
  • TothLaci
    #4
    Elnézést a dupla hozzászólásért!
  • TothLaci
    #3
    Nekem az 1-nek a demója jobban tetszet... De a kettőé sem volt rossz.
    De a Madness-ekbe vannak "mesés dolgok", pl. Midtown Madness 2-ben van átlátszó autó, a Motocross-ban ha eljutok a pálya végére, akkor visszalő kb. a pálya 3/4-ére. Vagy montad, hogy van UFO...
  • TothLaci
    #2
    Nekem az 1-nek a demója jobban tetszet... De a kettőé sem volt rossz.
    De a Madness-ekbe vannak "mesés dolgok", pl. Midtown Madness 2-ben van átlátszó autó, a Motocross-ban ha eljutok a pálya végére, akkor visszalő kb. a pálya 3/4-ére. Vagy mintad, hogy van UFO...
  • DEXTER92
    #1
    Motocross Madness 2 - bazijó motokrossz játék. Kicsit régebbi, ha jól emlékszem 2003-as kiadású, de jól el lehet vele szórakázni. Roswell pályán ráugratni az UFO-ra, másik pályán a vonaton keresztül ugratni.....