423
Nos biztos van több is.. :)
  • nagyadam77
    #321
    Ha már mindenki rá van kattanva a Kit-Katre, mondjuk jogosan :) akkor tessék:
  • hékásébredj
    #322
    na igen erre gondoltam én is de nem találtam meg :) örülök h meglett :D Hány db-ól állhat ez jó isten
  • Kovácsakipális
    #323
    Ilyeneket osztogathatnak a mennyországban. :-)
    Az karton csokit így, egybe is lehet kérni, ha megnyerném? ;)))
  • Kovácsakipális
    #324


    Ez milyen lehet??
  • nagyadam77
    #325
    Hmm zöld teás KitKat, erről már hallottam, ha jól tudom a németeknél is lehet kapni. Na erre kíváncsi lennék nagyon...
  • hékásébredj
    #326
    Sztem a teát fölösleges keverni a csokival :F Sokkal jobbakat találni lent. Bár ez csak az én izlésvilágom. Én maradnék a 'rendes' izeknél pl narancs,sztacsatella vagy akár még a menta is
  • nagyadam77
    #327
    Hát nem tudom, én nagy teás vagyok és a zöld tea ízvilága alapból bejön, a zöld teás Nestea-t is sokan nem szeretik én speciel imádom. Így meg ha a tea keveredik az egyik (szerintem) legjobb csokival...bepróbálnám na! :)
  • Willenbrock
    #328
    Ennek mi köze lehet a csokihoz?A bőrszín?
  • Kovácsakipális
    #329
    Sztem a zöldtea íze pont passzol. eddg is a kitkat keverte legjobban az ízeket. ezt már mások is mondták nekem. a mogyoróvajasat pl senki nem keverte ilyen jól.
  • Tibi7
    #330
    Valaki nem tudja h jelenleg hol lehet kapni chilis és robbanócukros milkát??? Megköszönném a segítséget.
  • Tibi7
    #331
    Senki nem evett még ilyet???
  • krittana
    #332
    valak inem tudja hol lehet venni vagy lehet e még Milka Choco & Rice csokit?
  • Megtörhetetlen
    #333
    Mindent lehet ;) Egyébként ha Tescóban nem találsz akkor nincs :D És Milkábol tényleg a robbanócukros a legjobb ;)
  • hunter88
    #334
    Én nemrég láttam egy kis boltban a III. ker-ben úgyhogy biztos van máshol is :)
  • krittana
    #335
    sajna a tescoban nem találtam.. azt akartam igazából megtudni, hogy árulják e még egyáltalán, mert rég nem találkoztam vele
  • Megtörhetetlen
    #336
    csak keresni kell, sok 100-as kereskedésben is ki-ki lehet fogni gyöngyszemeket, mint pl. a citromos robbanócukorkás ;)
  • hunter88
    #337
    Ha meg nem találsz, keress valami más Milkás csokit, szerintem mindegyik nagyon finom :D
  • derzsikovi
    #338
    én éjjel-nappalikban szoktam találni gyöngyszemeket, ott mindenféle régebbi kiadású csoki is van, vmiért onnan nem viszik el az emberek..lehet azért mert drágább:)
  • stringr
    #339
    meg éjjelnappalikba az ember elég ritkán is megy... amúgy csokimikulásból ki milyet szeret? van egyáltalán normális?
  • derzsikovi
    #340
    persze,minden csokimikulás normális:D szerintem a milkáé elég jó például..én nem szeretem azokat a mikulásokat, amelyeknek nagyon vastag a csokija..kaptam már párszor olyat, de azok ehetetlenek..nah de majd most mikulásra meglepem magam valami finommal..:)
  • stringr
    #341
    Szerintem azért a döntő többség nem valami finom:( mindenek olyan íze van mintha romlott lenne:D és a milkásnak a színe az lila?:D
  • derzsikovi
    #342
    persze, lila a mikulás:)tök jól néz ki:D igen, én is kevés jó mikulást ettem még eddig, belőlük próbálok márkásat venni..például a milka ugye alap..mondjuk milkába jó minden,nem csak a mikulás, hardcore milka fan vagyok:D
  • stringr
    #343
    de az nagyon jól nézhet ki:D egyébként is szeretem a lila cuccokat:D
  • derzsikovi
    #344
    láttad már a lila xboxot?:)
  • derzsikovi
    #345
  • stringr
    #346
    az kemééény:D beleszerettem:D:D:D:D:D hol lehet ilyet venni?:D
  • derzsikovi
    #347
    ilyet sehol nem tudsz venni..
    ilyet csak nyerni tucc:)
    sok milkát kell megenni hozzá:)
  • Szoffer
    #348
    jól néz ki az xbox, de kár, hogy venni nem lehet... mondjuk minegy mert sok csoki összejött mikuláskor, szóval simán nyerhetek is akár:D
  • derzsikovi
    #349
    sok milkát hozott a mikulás?:)én is reméltem h milkát fog hozni, már persze nem csak az xbox miatt, de az se elhanyagolható mondjuk..:D
  • Szoffer
    #350
    Persze, hogy nem elhanyagolható:D így legalább van mit vágdosni meg küldözgetni:D
  • RaZoK
    #351
    a csoki nálam itt kezdődik, aki ezeket nem szereti az haljon éhen :D

  • RaZoK
    #352
    * hiányzik róla az eperjó, az is nagyon zsír
  • derzsikovi
    #353
    nekem a szamba meg az eperjó ízlik, a kapucíner meg a bohóc nem rossz, az autós és a lottó viszont megvallom őszintén nekem nem ízlik..de tény ami tény,6/4-es arány nem rossz:D
    Szoffer te küldtél már be?:)
  • Pluskast
    #354
    Kinder csoki! Nyami-nyami!
  • tomcsa4
    #355
    Az én kedvencem a Bounty és az alpesi milka (itt fontos megjegxezni, hogy a sima és csakis a sima).

    Ami nem sima milka, azt egye meg más. :)
  • Rubenvagyok
    #356
    Ezek gyerekkoromban még finomnak mondhatók voltak,de mostanában vagy rosszabbat csinálnak vagy csak én lettem igényesebb a csokikra de valahogy nem az igazi! Inkább a Milka vagy esetleg a Boci a magas kakaó tartalmú csokikat annyira nem csipázom.
  • fishsticks
    #357
    Nekem a marcipános dolgok jönnek be a legjobban. Pl: Szamosmarci, Milka marcipán szaloncukor most ami aktuális lesz szerintem
  • trabiubi
    #358
    Ezel egyetértek. Csak a sima milka finom, a többi az már túúl sok a jóból :P
  • Rubenvagyok
    #359
    Túl sok a jóból? Ilyen nincs sosem lehet elég a csokiból!!! Ez alap szabály, én tanítsalak meg erre is! Ifjú padavanom
  • fishsticks
    #360
    Egy igazi csokiszakértő tudja, hogy halmozni kell az élvezeteket. Pl chili+csoki