423
Nos biztos van több is.. :)
  • yaman
    #281
    íme a Nestlé legújjabb dobása!

    http://vicc.zug.hu/galeria/kepek/img_1033.jpg
  • kicsikacsa23
    #282
    Vannak olyan boltok, ahol lehet külföldi import cuccokat kapni, érdemes nyitott szemmel járni.;) Berreg, hol adnak ingyen csokit?
  • berreg
    #283
    Itt van a leírás, össze kell hozni egy jó kis videot és azt beküldeni.
    Ezen az oldalon vannak hasonló videok.
  • yaman
    #284
    azért nekem jobban bejön a japán kínálat, pl kolbászos rájás kit-kat
  • Freeda Krueger
    #285
    Nekem a kekszes csokoládék a kedvenceim.
  • Pharaoh
    #286
    Miért is ilyen sikeres a Kitkat japánban
  • kicsikacsa23
    #287
    Sokáig nem tudták miért olyan sikeres Magyarországon a kit-kat. De rájöttem:

    Nézzük a márkanevet! Magyarul ez úgy hangzik, hogy Kitkat. Ez pedig majdnem ugyanaz, mintha azt mondanánk: Kitekat! Vagyis macskaeledel, azaz átvitt értelemben macska. És miért macska? A macska az alvilág örzője, így ameddig macska van velünk, addig garantált az ördögtelenség. Ennyi.:)
  • Wolfsnack
    #288
    a feketemacska pedig maga az ördög

    régen volt macskanyelv csoki
  • kicsikacsa23
    #289
    Van az most is, csak nem oylan jó már, ezért jobb a kitkat, csak roppantasz egyet, ha jön a sátán, és már meg is menekültél:D Most úgyis tolják ezt a dolgozol, mint egy gép kampányt, akkor pl könnyedén távol lehet tartani a főnököt:D
  • kicsikacsa23
    #290
    Ez egyébként nem rossz, így vissaztérve, beküldesz egy ötletet, és jön egy vagon csoki? Láttam, h tivadar.blog-on is kiírta a srác, úgyh akkor még cska nem is kamu. Vicces:)
  • ribot
    #291
    Ha ez így lenne én egész nap Kit Kat-et ennék....de sajnos a főnök attól még jön! :( :)
  • kicsikacsa23
    #292
    Kínáls meg vele, be fog neki jönni;) Ha tényleg küldenek egy rekesszel, akkor meg jut mindenkinek:D
  • ribot
    #293
    Lehet, hogy bejönne neki, ha nem tartana ki az elvei mellett. De el sem fogadná szerintem!
  • Mollaka
    #294
  • bens
    #295
    az erdélyi házi csoki minden bolti szart üt
  • ribot
    #296
    Kár, h nem lehet kapni! Vagy igen?
  • ribot
    #297
    hmmmm....
  • ribot
    #298
  • Bandee1987
    #299
    Baaaaszki....ilyet hol lehet venni????
  • Mollaka
    #300
    Culinarisban láttam...ha pesti vagy persze:)
  • Bandee1987
    #301
    Az (illetve aközeli, de ez most nem lényeg, úgyis mindennap a városban vagyok) vagyok, lehet akkor benézek oda :)
  • Bandee1987
    #302
    most nézem fősuli közelében van is 1, lehet benézek holnap oda :)
  • cargame
    #303
    Az biztos ;)
  • Boromello
    #304
    íííí...nagyon jól néz ki.Evett már valaki ilyet?
  • hékásébredj
    #305
    Basszus mennyi kit-kat. Én nemtudnék választani :P
  • kuci06
    #306
    lekjobb :)
  • jaszmin76
    #307
    hmmm, sportszelet, tuti, és tényleg jó például futás előtt, vagy után. Nézegettem a kitkateket, nekem egy fehércsokis kellene, fini lehet:)
  • Boromello
    #308
    olyat én még nem is ettem....
  • hékásébredj
    #309
    Nemcsoda mivel itthon nem lehet kapni :)
  • jaszmin76
    #310
    tudom én is, hogy Magyarországon nem kapható, de nemsokára elutazom Németországba két hétre, ott talán nagyobb eséllyel jutok hozzá (félre ne érts, nem emiatt utazom ki:)).
  • Boromello
    #311
    "ott talán nagyobb eséllyel jutok hozzá"
    Miért?csak nem ennyire ritka?:O
  • hékásébredj
    #312
    De :D Szerintem csak japánban lehet kapni, vagy 1-2 eltévedt helyen
  • jaszmin76
    #313
    Azért Japánig nem fogok elutazni egy csokiért, bármilyen finom is legyen:( Nem baj maradok az eredeti kit-katnél, abban sem csalódtam még soha:))
  • Boromello
    #314
    Nem hittem volna,hogy a japánok ennyire Kit-Kat függőek...
  • Willenbrock
    #315
    Karamelles Boci,2-t egyszerre simán megeszek belőle.
  • hékásébredj
    #316
    Karamell akkor már kitkat, bociból a sztracsis finom nagyon
  • Boromello
    #317
    az tényleg jó.Én amúgy a boci-t annyira nem szeretem.Nálam ha tábla csoki akkor az Milka:)
  • jaszmin76
    #318
    ne feledkezzünk meg a jó öreg tobleroneról sem, én egy ilyet választanék belőle:
  • hékásébredj
    #319
    Ilyet láttam kit-katesbe is vhol képen :DD ezek nagyon kemények... Meddig tarthat egy ilyen :D
  • jaszmin76
    #320
    Hát nálam nem tartana túl sokáig az biztos. Kit-katben még nem láttam ekkorát, de ha van róla jó képed, kíváncsi lennék. Amúgy van most egy játéka a kit-katnek, amivel lehet nyerni egy egész karton csokit!