423
Nos biztos van több is.. :)
  • I.C.ram
    #121
    Kegyetlen rossz. Ettem már 100%osat is. Olyan mintha evőkanállal ennéd a kakaóport. Borzalmas, és utána muszáj inni...
  • I.C.ram
    #122
    Hogyhogy hogy?? Megolvasztják, majd az öntőformában megköt. Nem kell ehhez semmilyen más anyag...

    Pár száz évvel ezelött nem voltam még ilyenek, hogy E512 stb.
  • banok
    #123
    én a Tbi csokit szeretem
  • G_ArchAngel #124
    Konyakmeggy...

    ...igaz a csokicsomagolást elszoktam dobni:)


    Ez sem rossz CSOKI!!!
  • attilabal
    #125
    mindenféle csokit szeretek, de a topp az a classzikus After Eight :))))
  • feketeribizli
    #126
    fagylalt
  • sniper01
    #127
    Lindt golyócskák,Milka egész mogyorós,meg az összes többi csokika!!
  • sniper01
    #128
  • TommoT
    #129
    Természetesen a svájci és a belga csokik. Tudnátok mondani pár bpesti boltot, ahol kifejezetten csokikat árulnak? Szeretnék alkalomra valami speckót, mindenféleképpen svédet vagy belgát, és mondjuk nem az auchan kínálatból, ahol a csúcs a lindt mogyorós táblacsoki. :)
  • TommoT
    #130
    lindt golyócskák, az nagyon finnom
    természetesen ilyet sem tudok sehol beszerezni, csak egyszer kaptam
  • TommoT
    #131
    svédet=svájcit :D
  • Dichter
    #132
    Kaisersben lehet kapni Cote D'or-t, ami egy nagyon finom belga csoki. Persze nem mindenfélét, de asszem az alap tejcsoki, megtalálható itthon.
  • TommoT
    #133
    Köszi, de én valami konkrét csokiboltra gondoltam, ahol többfajta van. Pl. lindt csokigolyók nem hiszem, hogy ilyen üzletekben vannak.
  • Dynamic
    #134
    "kaptam egy Milka Glück nevezetű csokit és olyan fura érzés volt :D Úgy érzzed mintha a pattogna vmi a szádba miután megetted, ilyet evett már vki?"

    Hm, komolyan mondod, hogy még sosem hallottál a robbanócukorról?Mert az robbanócukros Milka volt.
  • TommoT
    #135
    http://www.izlelo.hu/
    Csak ezt találtam. Vki ismeri?
  • bens
    #136
    kávés merci
  • Realtibi
    #137
    tibi :P
  • mod
    #138
    Milka Luflée. :O|
  • Bandee1987
    #139
    ajjó :P
  • cenobite
    #140
    Robbanócukor... Hmmm... De ezek a maiak nagyon gyengék. A régi az szétvitte a fejedet is ha elég sokat lapátoltál a szádba.
  • cenobite
    #141
    Amúgy örök favorit: Bounty és minden ami kókuszos.

    Meg nemrég hoztak angliából valami finom marcipános cuccot, nem tudom mi volt a neve. Az is tuti volt.
  • RIZLA
    #142
    Afghan
  • Annakin
    #143
    "Ritter" v "Bounty"
  • RaZoK
    #144
    ma ettem puffaszottrizses Milkát fajintozs volt :Ð
  • Hajnalcat
    #145
    Egyértelműen az ét csoki, de az minden mennyiségben. Balaton, Vadász, Sport szelet. Ja és a legnagyobb a Cherry Queen konyakmeggy. De nem a fehércsokis (azt utálom), hanem a hagyományos. Azonkívül még a Pilóta is bármikor jöhet, természetesen az eredeti változat, kakaós és nem az az újracsinált Pilótának nevezett izé, amely tésztájának olyan íze van, mint a babapiskótának, báááá.....
  • tomhson
    #146
    ezkellett
  • Dichter
    #147
    A Lidl-ben lehet kapni egy csokit, az a neve, hogy Animation. Kis hasábokra van darabolva, nagyon sokféle ízben található. Nálam most az egyik etalon.
  • Bandee1987
    #148


    Mostanában ezért rajongok :)
    Imádom az étcsokikat
  • KnightRider
    #149

    Milka Noisette. Nyami!
  • hnoemi
    #150
    Az a Lidl-ben kapható fehér csoki- kávé kombináció. De csak azóta amióta ismét nincs Kinder Country. Kisgyerkőc koromban volt, aztán tavaly ismét lehetett kapni pár hétig, most megint semmi. Mi lett vele?
  • RaZoK
    #151
    jól hangzik! :))
  • OrioN the S
    #152
    :ADSAS:DAS:D:ASD:A:DA:D
  • OrioN the S
    #153
  • Voltan
    #154
    Tegnap vettem két Sport Duomax-ot. Valami marha jó. Rizzsel, karamellel, enyhe, kellemes narancs-jellegű ízzel, csak ajánlani tudom!
  • jax
    #155
    Snickers, Milka
  • RaZoK
    #156
    az valóban ízletes :)
    rumos nem?
  • piros mogyi
    #157
    Párizsi kocka és a sportszelet is az.
  • Wlakos
    #158
    A kutyusom a balaton szeletet szereti:)
  • tomsolo
    #159
    ike, kérek megint -.-

    [TURÓ RUDI IS JÖHET]
  • PíszLávJuniti
    #160
    az étcsokit szeretem, mazsolával.