73
Ha tudtok valamiről írjatok!
  • fann
    #73
    3 nap múlva lesz Cooky Show a Jégteraszon. Még sose voltam "korcsolya dicon" szóval túl sok okosságot nem tudok hozzáfűzni, de szerintem biztos király lesz, hisz külön mind2 jó kis móóka :)...tehát együtt sem okozhatnak csalódást.
  • zsoflas
    #72
    Január 15.-én lesz a Havas Fesztivál keretein belül több ingyenes koncert is. Fellépők: Horváth Tamás és Varga Viktor (a Csillag Születik), Lajtai Kati(Crystal énekesnője), Machine Mouse. Szerintem mellette szól, hogy könnyen megközelíthető, ingyen van :p és lesz forró tea is (amit én személy szerint imádok!!!)
  • petragondolai6
    #71
    hát eddán én se szoktam vásárolni, plázában viszont igen :D
    szerintem ott több dolgot lehet venni :D
  • jezjezjez
    #70
    eddára nem megyek vásárolni.
  • petragondolai6
    #69
    kivéve ha vásárolni mész :P
  • jezjezjez
    #68
    akkor már inkább az edda :D
  • petragondolai6
    #67
    most vasárnap edda koncert!!!
    allee témában meg annyit hogy latinnak vége.. most jön a gospel :D
  • jezjezjez
    #66
    Hát, akkor azt nem vettem :D
  • amazon15
    #65
    Mindent kinézel előre, vagy hogy? És mi van ha olyan hiba csúszik a számításodba mondjuk, hogy elvitték amiért mentél? Akkor csak megugrik az a 3-4 perc... :)
  • jezjezjez
    #64
    Én megszoktam tervezni a vásárlást, nem a sorrend tekintetében, hanem h mit akarok venni :D Csomó ember van, aki csak úgy bemegy egy boltba, sétál, csetlik-botlik azt se tudja mit akart, aztán egyszer csak vesz valamit amit meglát :D Én mindig tudom előre h konkrétan miért megyek, 3-4 percnél tovább csak a sorbanállás miatt tarthat számomra egy vásárlás :D
  • amazon15
    #63
    Azért ennyire részletesen szerintem felesleges megtervezni egy vásárlást, már bocs :D
  • jezjezjez
    #62
    De a lényeg, h a vásárlás folyamatát ezek szerint má megtanultad :D
  • akhork
    #61
    jó persze lesz sorrend :D
    megyek vásárolni és közben hallgatom a zenét, nálam a vásárlás az első :D
  • amazon15
    #60
    Egyszerre akarod élvezni az előadást táncolni tanulni és vásárolni? Nem sok ez így egyszerre? :)))
  • akhork
    #59
    nem ismerem őket, de latin táncnál mindíg a teljes színpadot körbetáncolják. akár még tanulni is tudok belőle :D
  • amazon15
    #58
    Szerintem nem hangzik rosszul, mit gondoltok? :)

    15:00 Super Grupo Cuba (Habana)
    16:30 Septeto Cubano és az Academia de Baile Salsa Diabólica
    18:00 Super Grupo Cuba és az Academia de Baile Salsa Diabólica
  • akhork
    #57
    hát charlie jó volt.
    de több vásárlást terveztem... sajnos vissza kell még mennem :D
  • hellobello
    #56
    Hát akkor erről lecsúsztam :(
    Na mindegy akkor majd legközelebb. A latinnál kik lesznek, valami ismertebb előadók ?
  • ZsaniC
    #55
    Úgy legyen, de most néztem, hogy sajnos már a sztár hétvégének vége, szal most majd a latin lesz, de az is érdekel :)
  • hellobello
    #54
    Én Charlie rekedtes hangjáért vagyok oda, amúgy is születőben az új Charlie Király L. Norbi személyében. Lassan lesz közös koncertjük is. :D:D
  • ZsaniC
    #53
    Az a showder band szerintem igényes lesz, mindig nagyon jól zenélnek a műsorban is
  • natihorv
    #52
    Mi az a joulupukki? :D
    Egyelőre azthiszem meg maradok Charlie-nál.
    Xfaktornak milyen koncertje lesz?
  • amazon15
    #51
    Plázatúra rulez!!!! :D
  • only1
    #50
    Ja és,hogy a témánál maradjak az x faktor koncertre tényleg nincs már jegy mert én ilyesmit hallottam?!?!
  • only1
    #49
    Sziasztok ti mit tudtok arról,hogy jön e joulupukki a vörösmarty térre?
  • natihorv
    #48
    Egy egésznapos plázatúra nekem már sok, de van, hogy én is eltöltök pár órát, esetleg beülök beszélgetni valakivel.
  • hulloreka85
    #47
    mindenképpen. egyedi hangulata van ilyenkor a plázáknak, mindíg tartok egy egész napos plázatúrát, amikor az összeset megnézem ami pesten van.
    de ha már híres előadók jászanak napközben akkor azért biztosan többet leidőzök :)
  • natihorv
    #46
    8-9 között, azért necces lenne. Gondolom akkor már olyan sok ember nincs ott. De szerintem így napközben jópofa, hangulat teremtő erejen van.
  • hulloreka85
    #45
    6kor? azt hittem később, olyan 8-9 között :D
    bár engem inkább érdekel akkor már a vásárlás ott, úgyis jön a karácsony meg a brutális akciók :)
  • natihorv
    #44
    A 11.kerületben a körtér közelében van. A fehérvári út és a bocskai út kereszteződésénél.
    Egyébként 6kor kezdődik, ha jól emlékszem.
  • Retroman
    #43
    Somló Tamás élő unplugged koncert december 12., Szikra Mozi
  • hulloreka85
    #42
    Charlie-t szeretem, szeritem nagyon jó hangja van :)
    de hol van az allee?
  • natihorv
    #41
    Alleban lesz Charlie és a Budapest Jazz Orchestra koncert szombaton. ;) Még sose voltam Charlie koncerten, talán majd most. Úgyis akartam venni egy cipőt a hétvégén.
  • Robicsek
    #40
    Egészséges fejbőr dec 29-vagy 30 évbúcsúztató
  • umakönnye
    #39
    Hi!

    Október 20. Replika (Baja)
    Október 21. Mátyás Attila Band (Pécs)

    sajnos én csak az utóbbira juthatok el, Replikát Rockmaratonon láttam tavaly, de akkor nagyon jól nyomták, tetszett
  • halexandra
    #38
    helo!
    aug.17-21-ig haverokkal tervezünk egy kis kirucanast.cél dombrád tiszapart!!!tudja vki milyen koncert lesz?20-án?
  • Lacee
    #37
    Utcazene fesztivál Veszprémben
    hivatalos honlap
  • Desiderata #36
    egyenesen hangverseny :)
  • Lacee
    #35
    tök jó, nem is tudtam hogy "élőben" is nyomják.
  • havasar
    #34
    Bizony az 1 koncert lesz!