35
  • DBM
    #35
    höh meg azt sem értem hakor most az nem számít h énis minden nap emailomat nézem? ráadásul h a legtöben már ezen túlléptek, és inkáb a valós idejű csevegést részesítik előnyben? az msnen is beszélgete, h a úgyveszük "ápolom a kapcsolatokat" :D de szvsz baromság mer a rokonaimmal amugy se beszélek, ha meg akarok, meglátogatom őket v felhívom.

    ha a cseten végighúzom a csúszkát, kb minden 5. név rózsaszín, azaz lány.
    tát míg a férfiak is hasznáják a emailt a nők nem használnak fórumokat, v aoyan dolgokra hasznájják ami szvsz megincsak ökörség. én már csak tom mer van 1 húgom meg 1 anáym mind2en email meg horoszkópok meg iyen tipikus női online magazinokat néznek.
  • Sil78
    #34
    Ez a felmérés az amerikai felhasználókra vonatkozik, csak a cikkből nem derül ki. Ne a magyar viszonyokból induljatok ki, mi évekkel le vagyunk maradva még mindig...
  • nkriszta
    #33
    A cikkről annyi a véleményem,hogy kár volt megírni.
  • obe
    #32
    ez igy igaz, valóban egyre több a női felhasználó, de ennek a cikknek már a címe is olyan hazug mint ha a blikk irta volna..női uralom!!!LOL
  • nkriszta
    #31
    Szerintem azért járnak erre hölgyek is,még ha nem is hangoztatják. Őket is érdekelheti az informatika,tudomány. A nick-ből nem nagyon derül ki,hogy ki-kicsoda.
  • spydee
    #30
    Tényleg MSN mániások...
    Kellet már vegyek egy laptopot az asszonynak...mert már előjegyzést kellett kérnem ha játszani akartam.
    Jó esetben a gép teljesítményének 10%-át is kihsználja:...zenét is hallgat rajta, miközben Msn-ezik:))
  • rigidus
    #29
    "egy kicsit maximalista vagy, nem?"

    Maximalizmus eszrevenni, hogy kozel felmilliard fore vetitenek le egy 40000-es felmerest, majd nemes egyszeruseggel ugy beszelnek rola mintha hiteles kepet mutato felmeres lenne?

    "mindent felmérést úgy csinálnak, hogy megkérdeznek bizonyos százaléknyi embert és azt vetítik ki az egészre."

    Persze, hogy minden felmeres igy keszul, csak az adatgyujteshez felhasznalt szazalekkal van a baj. Nezz meg egy valasztasok utani szavazatszamlalas eredmenyet 0.01%-os feldolgozottsagnal, meg nezd meg ugyanezt 100%-nal.

    Na kb. ennyire mutat hiteles kepet a 0.01%.
  • obe
    #28
    ehhez kellene az az általános technikai érdeklődés amit a fiuk a mecsozással szivtak magukba..persze-persze akad minden házban 1-1- kivétel, de mint tudjuk ez elenyésző...
    Az a réteg(nők) akik pc-t használnak csak mélre, meg messre az kb olyan mintha én hammert vennék bótba járni...szal a nők és a pc házassága csecsemőcipőben totyog, és a fent említett technkiai érdeklődés hiánya nélkül, igy is marad plusz minusz-os tendálással
  • Komolytalan
    #27
    Te meg a fára...
  • Komolytalan
    #26
    Barátnőmnek 28-as mágusa van, pedig csak decemberben kezdte a wowot, és közösen használjuk az accountomat:-) Cégemnek van 1 közösségi oldala (online játékok, chat, fórum, stb), és a felhasználók túlnyomó többsége nő. Ha belegondoltok, a fizikai dolgozók nagy része pasi (nem neteznek munkaidőben), következésképpen a nem fizikaiak nagyrésze nő kell hogy legyen (neteznek munkaidőben). Ezenkívül gyesen is általában az anyukák maradnak, akik szintén nem csak pelenkáznak egész nap, hanem van csomó helyhez kötött szabadidejük, aminek az eltöltésére kézenfekvő a net.
    Szóval egyátalán nem vagyok meglepődve a felmérés eredményén. Az más kérdés, hogy a nők között kevesebb a számítógépb.zi, így kevesebb a hardcore netező/játékos/akármi is. De ha valaki megmutatja nekik, akkor simán rászoknak az online játékra, fájlcserére, stb.
  • exac
    #25
    Hát ehez a cikkhez csak gratulálni lehet. egy "használható", "valós információkat közlő", "érdekes" cikk volt... a legjobban ez tetszett: közkedvelt=4%! Welcome to american life...

  • HENCIG
    #24
    No adok én neked kapcsolat teremtést!!!!!!


  • Vorpal
    #23
    Liberális vagyok, de ebben a témában, eccerüen takarodhatnának vissza a konyhába,))
  • abelr
    #22
    ez is amcsistatisztika. hozzászólásokból itélve it se "nyüzsögnek" a csajok! Dehát igazuk is van! Kit érdekel egy Informatika és Tudomány hirmagazin fóruma?
  • Cactus
    #21
    Ezért használj más klienst, pl Trillian-t.
    Amúgy tényleg az összes csaj MSNezni akar. Múltkor egy csajt fűztem, erre telszám helyett MSN címet kaptam. Mondjuk anyagilag jobban kijöttem...persze addig, míg nem mentünk el egy buliba. Na akkor amennyit a gép előtt ült "elvonóban" hirtelen jól bepótolta.
  • Darth Sith
    #20
    naja, nők mailoznak, meg MSN-ezeknek. Neten alig találkzni fórumokban, híroldalakon nőkkel. de az MSN serverek dugig vannak velük. Akárhány csajnál jártam miközben gépezett 95%-kuknál 15 MSN ablak votl nyitva és semmi más...
  • Mice
    #19
    AO-ban meg meg lvl 219-es fixxer az egyik női ismim és fexenek tőle pvp-n :)))))
  • Mice
    #18
    :DDDDDDDDDDDDDD pedig tényleg :D
  • Kannibal
    #17
    azt én is utálom!!!
  • P3h3ly
    #16
    Én elképzelhetőnek tartom hogy a nők 60%a netezik, a kérdés csupán az MENNYIT? lehet hogy sok fórumban ott vannak egy-két komment erejéig, de ebből ugye mi mit sem veszünk észre ugyanis kb 10szer annyi kommentet írunk...
    Hogy online jáccanának? Háááát előfordulhat! Mióta megtudtam hogy az egyik plázacica a sulimban WoWozik és 17es karija van azóta és simán el tudom képzelni, igaz nem annyit mint a srácok, de azért ott vannak a nők is az online gamelésben!
  • Kannibal
    #15
    sztem volt értelme megcsinálni. igaz nekem személyszerint nem fontos, de kapóra jöhet cégeknek...mindig jó tudni, hogy a célközönség mit szeret, merre jár, mik a szokásai és így hol kell reklámozni stb
  • Munch
    #14
    Óóó... Msn-en minden betűre beraknak egy gif animációt. ÉS TALÁLD KI HOGY MIT ÍR!!!!!!
  • Kannibal
    #13
    "Arra is fény derült, hogy a nők 94%-a elsősorban e-mailjei miatt csatlakozik a világhálóra."
  • Kannibal
    #12
    "Ez a felmeres a usereknek kb. 0.01%-at jelentette. A tobbi 99.99%-kal mi a helyzet?"
    egy kicsit maximalista vagy, nem? mindent felmérést úgy csinálnak, hogy megkérdeznek bizonyos százaléknyi embert és azt vetítik ki az egészre.
  • rigidus
    #11
    Amennyire en tudom a netes userek szama 400 millio kornyeken van. Ezek a joemberek pedig keszitettek 40000 emberrel egy 5 evig tarto "kemeny" felmerest. Aztan arrol se felejtkezunk, hogy idokozben is jocskan valtozott a letszam.

    Ez a felmeres a usereknek kb. 0.01%-at jelentette. A tobbi 99.99%-kal mi a helyzet?

    Na mindegy. Ezek utan azt sem hinnem el nekik ha azt mondanak, hogy a ferfiak tobben neteznek mint a nok.

    Az viszont teny, hogy _viszonylag_ keves novel talalkozom a neten. Meg azokban a korokben is legtobbszor nagyobb letszamban futok ossze ferfiakkal ahol egyebkent a nok hemzsegni szoktak.

    A masik dolog pedig, hogy ennyi embert osszszedni nem kellenek evek. Meg akkor sem ha a feldolgozasi ido is bele szamitott.
  • Alfa Of NS
    #10
    offline ..
  • Zsoltika 007
    #9
    Azzal a csinibabával a képen én is elcsetelgetnék.
  • AtisH
    #8
    Majd jön a hír: Leállt az nlc.hu szervere és felére esett a BIX forgalma...
  • Sanyix
    #7
    ... a generált adatforgalom nagyobb lesz mint a fájlcserélők által generált... :D
  • AtisH
    #6
    Ha eccer a nők elkezdenek beszélgetni a neten..........
  • gakoska
    #5
    "az online szerencsejáték a férfiak és a nők körében is egyaránt közkedvelt szórakozási forma; a megkérdezettek 4%-a játszik ilyen módon"

    hát ez kurvára közkedvelt, 4%, azannyát...
  • BiroAndras
    #4
    Rengeteg a sok szabadidővel rendelkező titkárnő, könyvelő, pénztáros, adatrögzítő, stb.
    Ők nem fórumoznak és szerepjátszanak.
  • obe
    #3
    egy ujjab valag kidobott pénz egy hamis, valóságot nem tükröző statisztikára...méghogy női fölény cccö,biztos valami feminina erőltette
  • Munch
    #2
    Mert ez a felmérés csak a nőklapjaponthura érvényes. :D
  • hmhm
    #1
    Még így is kevesebb nővel lehet találkozni online játékokban, vagy fórumon...