758
  • Sheva
    #235
    olyan régen volt már:

    SSSSZZZZZZZZÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁZZZZZZZZZZNNNNNNNNYYYYYYOOOOOOOLLLLLLLLCCCCCCVVVVVVAAAAAAANNNNNN!!!
  • Mik
    #234
    Erre várnak a magyar kommentátorok mióta, sikítanának most. : )
  • Sheva
    #233
    az szép grat
  • desigo
    #232
    pöpec
  • Carti19
    #231
    501, 9 nyíllal! :)

  • Seaweed
    #230
    ok thx
  • desigo
    #229
    egy ilyen új tábla kb 8-10 ezer forint dartok nélkül
  • Seaweed
    #228
    Hi

    Anno a seregben es utana nagy Darts buzi voltam...van is egy ilyen Harrows loszor "versenytablam". (anno jo draga volt) meg 2-3 keszlet dartom. (egy kupac szarnyal meg miegyebek...a muanyag hegyek elfogytak meg anno a kocsmazasban...de emlekszem ilyen zacskonyi volt mindig ;))


    Mit er ma egy ilyen?! (sajna miota elkoltoztunk nincs helye a tablanak..pedig nagyon szerettem meg egymagam is gyakorolni..volt is rendszeresen izomlaz a jobbkezben :DDD)
  • mila69en
    #227
    lekell tölteni innen
  • Mik
    #226
    Hol lehet játszani ilyet a neten?
  • mila69en
    #225
    azér hardon nem csinál ilyeneket:)
  • desigo
    #224
    játékboltban is nézd meg
    meg olyan helyen ahol játékgépeket árulnak ---olyan tuti van
    miskolc powa:)
  • Japep
    #223
    Én is keresgéltem a neten, de itt, Miskolcon nem nagyon találtam ilyen üzletet. Bár azt sem tudom pontosan, hogy milyen név alatt keressem. Sportszerbolt, darts-szaküzlet...
  • desigo
    #222
    hi
    én is láttam a Phil Taylor --Wayne Mardle játszmát (amikor a topikot nyitottad)
    Nagyon komoly meccs volt!
    Másnap a bnőmmel egyből mentünk darts táblát nézni.
    budán néztük (amit a darts.hu-n áruénak)
    aztán hazafelé még a Decathlonban de ott csak műanyagok voltak.Olyat nem akartam.

  • desigo
    #221
    Ezt nem hiszem el ami itt megy:)))
    Darts rulez
  • asfa
    #220
    ja akkor kösz és yo8 SZZZÁÁÁZZNNYOOOLCCCVVAAANNNN!!!!!!!!!!!
  • Japep
    #219
    Na mivan? Fellőtték a pizsamát? Akkor álmodjatok dartsokat és T20-akat, ja meg persze SZÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁZZNNYYOOOOOOOOOOOOOOLLLLLCCCVVVAAAAAAAAAAN!!!
  • asfa
    #218
    ja joéjt
  • captan
    #217
    na jóccakát!!
  • asfa
    #216
    oltás játék csak kár hogy 2orát lehet nyomni de milyen csicska a gép
  • captan
    #215
    lol
  • FiReBoY
    #214
    Én mondtam. :)
  • Sheva
    #213
    ízzzzigépodabasz

  • captan
    #212
    Harrows táblák is nagyon jók! 8000-10000ért lehet kapni én karácsonyra kaptam és adtak hozzá 6 nyilat
  • asfa
    #211
    :DDD joccakát
  • Monoton
    #210



    NA jóccakát!!
  • asfa
    #209
    nem vagyok egyedül
  • Japep
    #208
  • asfa
    #207
    [darts buzi lett]
  • Japep
    #206
    SZÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁZZZNYOOOOOOOOOOOOOOLCVAAAAAAAAAAAAAANNNNN!!!
    Nagyon király ez a demo, ez megteszi addig még nem veszek táblát!
  • Monoton
    #205
    Aki vásárolni szeretne ajánlom ezt az oldalt : http://novoparts.hu/catalog/index.php
  • FiReBoY
    #204
    Na írok egy kicsit a tábláról meg úgy mindenről.

    Aki most akarja elkezdeni a dartsozást, annak el kell döntenie, hogy mivel szeretne játszani: soft-tal (műanyag tű - kezdőknek ajánlott, hogy ne legyen tele lyukkal a falad) vagy steel-el (fém tű, haladóknak inkább). Ehhez a táblaválasztást csak a steel-nek írom le, mert én is azt tolom, de van közben softkészletem is.
    Minden nagy profi azt mondja, hogy szakboltban kell megvenni a cuccost, ha most akar az ember elkezdeni dartsozni éshát tapasztalatok szerint igazuk is van. Én speciel az egyik hipermarketben vettem a mostani táblámat (csomagban: tábla + 6 db tű) és jópénzért vettem saját nyílkészletet is ugyanott, hiszen a nagy bevásárlóközpontokban is lehet Harrows cuccokat venni, ami egy nagyon jó márka. Nyílkészlet van 1000 Ft-tól, ami egészen 10 fölé megy.
    Táblaválasztásnál sajnos nem döntöttem jól (végülis a szett megérte), de nekem bőven elég volt arra, hogy fejlesszem magam. Szóval aki komolyabban szeretné űzni ezt a szakágat, az vegyen egy picit márkásabb táblát (Harrows táblát max 10-ért) és egy jó nyílkészletet.
    A nyílkészletet viszont nem szabad csak találomra eldönteni. El kell menni specifikus boltban és ott megengedik, hogy leteszteld azt a készletet, ami megtetszett, hogy milyen súlyra, kézre esik-e, stb. De nem csak szetteket lehet boltban venni, hanem külön építeni is lehet magadnak dartot, de ezt a boltban ha elmegy az ember meg fogja látni.

    Összegzésképpen a soft könnyebb ága a darts-nak és kezdőknek mindig azt ajánlják, mert nem annyira költséges, mint a steel, de azért itt is lehet költekezni. És a táblához végezetül annyit, hogy nemárt egy nagyonpicit tovább gyűjteni és akkor egy jobb táblát tud az ember venni, ami tovább bírja.
  • Sheva
    #203
    :DDDDDDDDDDD
  • asfa
    #202
    bazzeg
  • Netam
    #201
    uh ez durva
  • Monoton
    #200


    És a hozzátartozó tábla!
  • asfa
    #199
    ja monnyuk nem rossz az télleg
  • Netam
    #198
    szerintem nem. szerintem a steel a legjobb
  • asfa
    #197
    sztrájkoljunk
  • asfa
    #196
    szpemmeljünk hogy legyen az első :DDDDDDDDDDDDD
    amugy szerintetek az elektromos tábla jobb mint pl az unicorn?