284
Horrorra Akadva 4
  • ktamas007
    #284
    üdv. 2 szám címe kéne. az amikor megjelenik a Tripod és elkezd menni az a szám meg amit a két buzi énekel. előre is kössz.
  • Pheaper
    #283
    igazad van :)
  • akyyy
    #282
    az szerintem nem az atrailer. az egy másik film. a horrora akadva horrorfilemket parodizál, amit te láttál, meg iylen sim afilmeket, mint karib tenger kalózai, stb...

    úgy mint csajozós film, az se horrora akadva,de ugyanazok csinlták, és a romantikus filmeket parodizálták ki benne.


    nemtom mi pontosan a neve a sima filmesnek, de ugy tom csak dvd-n lesz, januárba.
  • Pheaper
    #281
    link már láttam a trailer jét (Y) az jó lett :P
  • Pheaper
    #280
    lesz
  • Bokafix2
    #279
    - Levágtam!! Megmenekültünk!
    - Úristen!!!
    - Mivan?!
    - Ööö.. a másik láb!
    - Anyáám!
    (csatt)
  • akyyy
    #278
    "ezt nézd zoltán, ez tényleg megcsinálja" :D én ennél megdöglöttem:D
  • schrank
    #277
    "zoltán gyere segíts"
  • Bokafix2
    #276
    Tök jó volt az Oprah show-s rész. Remélem Tom Cruise is látta
  • akyyy
    #275
    nézd meg az extrákat
  • vodMarci
    #274
    Nagyon jó film!De King Kong mit keress a DVD borítón?
    Lesz 5.része?:)
  • Seten
    #273

    Szerintem csak nem láttad azokat a filmeket amiket kifiguráztak.

  • MiloShee
    #272
    Köszönet, nem láttam még!
  • PLackó
    #271
    Millió dollásros bébi
  • MiloShee
    #270
    Hali! Azt nem tudjátok, hogy az elején milyen film paródiája az, amikor mindenkinek kitörik a nyaka? Kínomban röhögtem rajta...:D
  • hnoemi
    #269
    Igen de az uccsó kettőn már nagyon érződött hogy nem csak parodizáltak, hanem mintha csak színészeket cseréltek volna. Jó, egy-két poén megvolt, de nekem úgy tűnt mintha már nem lenne sok új ötlet. De persze ez csak az én vélemyényem, nem vitázni, elfogadni.
    Ui.: már a csaj is eltávolodott a kezdeti igen banga fazontól, már nem volt annyira balf..sz. Nomeg a feka csaj, mi a fenét keresett ott?
  • wesker24
    #268
    azt hiszem az ördögüzöt is parodizálták a 2 részben szerintem meg az az átkozott házas a House on Haunted Hill lehetett !!!
  • akyyy
    #267
    főleg azért nem tetszik, mert , nem jut eszembe melyik horrorfilmet parodizálja, mikor egy átkozott házban vannak, de amúgy az egy akkora pocsék egy film :S

    egyszer röhögtem rajta, mikor a csajszi a szobában volt... vagy anéger csávó. nemtom:D a3-an meg szinte folyamatosanXDDd
  • wesker24
    #266
    abszolut egyetértek veled
    végre valaki akinek nem tetszik a 2 rész
  • akyyy
    #265
    szvsz amásodik az nagoyn szar... alig röhögtem rajta valamit. az első követi, azért jó volt, főleg h új stílusocska. a harmadik meg vitt mindent a hatalmas poénjaival, és a 4 is:D
  • Lyan Kyj
    #264
    same here
  • wesker24
    #263
    nálam az első the best, második pfffhhh az utolsó kettő ok
  • hnoemi
    #262
    Tegnap láttam hát hagyjuk, az elős ok, a második the best, uccsó kettő pf.
  • mod
    #261
    Hát ez egy jó film most néztem meg... Kedvencem az ilyen.
  • Lyan Kyj
    #260
    eh, uccsó 3 percet, az Oprah-s részt akárhányszor megtom nézni:))) A moziban fetrengtem, szó szerint. Persze nem ártott, h elötte megsasoltam, mit figuráznak ki ezzel:)
  • akyyy
    #259
    feliratosan se volt faca eredeti hangon
  • apocalypse0
    #258
    jah, az jó,
    Nekem a tripodos rész tetszik, amikor a fülhallgatók is támadnak :D

    De a szinkron sztem úgyanúgy szar mint az előzőben
  • akyyy
    #257
    huh megnéztemmagyarul, faca:)
    vannak rajta kimaradt jelenetek, azok durvák:D főleg mikro ujraélesztik anégert, és a néger csaj rászol h ütik a rendőrök a fekát XDDD
  • Lyan Kyj
    #256
  • lolman
    #255
    Scary.Movie.4.2006.Hungarian.DVDRip.XviD-TDRF


    Innen tölthetitek ingyen:

    Horrorra akadva 4
  • apocalypse0
    #254
    wow :D
  • akyyy
    #253
    12-én jön dvd-n, magyar 2.0-hangal.(azt jelenti h már tölthető:D)
  • Sil3nt
    #252
    mert az unrated verzson amit lattal
  • wesker24
    #251
    Hello feltünt már valakinek az aki már látta a film dvd ripes változatát hogy van pár olyan jelenet is benne ami egyszerűen kimaradt az elözö verziókból !!!!

    nem is tudom miért hagyták ki azokat a részeket belöle !!
  • datango
    #250
    azt mondták nemlesztöbb , nem!?
  • PLackó
    #249
  • [NST]Cifu
    #248
    Tudod ez olyan mint az utolsó Illés koncert. :D
  • PLackó
    #247
    Úgy tűnik szerencsére tényleg lesz,pedig a plakáton az volt hogy az uccso rész a 4.
  • akyyy
    #246
    aki azt monjda h az ötödik meg hatodik az rókabőr, javaslom néze meg a 80-as évekbeli filmek huszonakárhányadik részét, nah az rókabőr!

    emg szvsz a horrora akadva "sorozat" igyekszik nem letablózni h ugyanarra épülne hanem csak éppaz évközbe szerepet tini horrofilmek parodizálásáról szol. igaz, azért fellelhetjük benne az előző részek folytatásos esemyéneit, de szvsz ezt nagoyn jhól megcsinálják benne!
  • apocalypse0
    #245
    reméljük télleg lesz 5!