21
Battlezone
  • Fifus
    #21
    El bírnám viselni a mai kor grafikájával, óriásit alkottak 98-ban a srácok, 3000.- Ft-ért vettem 99-ben. Sokszor játszok vele, csak a grafikát cserélném rajta.
  • BBird
    #20
    PSP-re is kifog valamikor jönni, én azt várom. :-)
  • dronkZero
    #19
    Ha valakinek még kellene, itt fent van.

    Valami tipp esetleg, hogy XP-n hogy lehet élvezhető sebességre hozni? Rettenetesen szaggat... :(
  • lammaer
    #18
    Hát nekem se ment, de ezért tartok egy Win98-at is a gépen :)
  • blackgamer
    #17
    írjunk saját Battlezone-t ?!
  • kisviku
    #16
    Nekem sajna már a 2-es sem indul el, valsz mert régi a CD vagy mert XP van.De az egyik kedvenc játékom voilt mindig is.Az irányítása meg jobb, mint a felülnézeti stratégiának.
  • lammaer
    #15
    Próbáltam nézni valami Faq-t a neten, de sajna nem találtam. Viszont: beletaláltam egy "Red Odyssey" nevű kiegészitőbe a Battlezone 1-hez, amiben két új és teljes kampány található. Hát ez nekem teljesen kimaradt... megyek, beszerzem :)
  • lammaer
    #14
    ööööö... tudom hogy most utálni fogsz, de az első részt még Pentium 1 mmx 200 Mhz-en nyomtam végig egy 4 MB-os Riva 128-as 3d lassitó kártya társaságában. Ergó nem tegnap volt :)
  • bigfoot
    #13
    az usa kampányban az az utolsó pálya mikor egy konvojt kell elkapni??
  • bigfoot
    #12
    az első rész usa kampánya hány pályás?
  • lammaer
    #11
    Igen. Jelentem az elsőt meg a másodikat (mármint részt) is végigtoltam. A második részt alig egy fél éve, akkor sikerült megszereznem :)
  • bigfoot
    #10
    vki végigjátszotta az usa kampányt?
  • Thanatos
    #9
    voodoo1 rulez :DD emléxem amikor anno mekkora szám votl ha valakinek már voodoo2 -je volt nem csak egy :PPP (na meg arra is amikor az is óriási nagy szám volt ha valakinek volt egyáltalán "3d gyorsitó kártyája" :DDD)
  • blackgamer
    #8
    nekem a mai játékoknál is elég lenne a zöld rácsháló és a fekete háttér
    Voodoo 1-en is voltak szép játékok, Turok szerintem mai szemmel is szép, talán szögletes, de szép (főleg a víz)
  • bigfoot
    #7
    milyen buggok?mert nem tűnt fel!
    egyebként sztem nem rossz a grafikája!a mostani gépemmel pl ezt is tolom:) csak az a baj hogy beállítom hogy használja a 3d kártyát és villog a kép,de nem baj fut anélkül:)
  • St
    #6
    mi annó nyomtuk multiban elég sokat, arra emlékszem, hogy idegesítő, illúzió-romboló bugok vannak benne, egyébként a játék maga nagyon jó. grafikája persze a mai világban gagyi. voodoo 1-en hibátlanul futott...
  • bigfoot
    #5
    ez egy ilyen fps,rts game
    szal mész az emberrel beleülhetsz különféle járgányokba, és onnan irányítod a bázist!építesz épületeket,egységeket gyártasz,szal nagyon jó!2 oldal van,usa és szu

    ok,akkor majd csinálok egy isot!
  • dronkZero
    #4
    Nem lenne kedved iso-sítani, és feltölteni hozzám? Nagyon régóta kerestem, 0 sikerrel. Egy riphez jutottam anno hozzá, az az első küldi után menetrendszerűen fagyott...
  • blackgamer
    #3
    Commodore-on emlékszem, amúgy ez volt a világ első 3D-s játéka
  • mila69en
    #2
    hát én nemigazán:D
  • bigfoot
    #1
    remélem emlékszik vki erre a 97es gamere!sztem nagyon ott van!az a baj hogy elakadtam és nem tudok sehogy tovább jutni..
    nincs vkinek végigjátszása?