56
Mar megint egy Lineage 2 klon ?
  • MarkWanted
    #56
    ÚJ Linage 2 Hellbound szerver.
    Pár napon belül átálás Gráciára!
    Nagyszerűen beállított karakterek a szerveren 99% ban minden működik!
    Állandó online GM!
    Gyere és próbáld ki !

    infok:

    IP:80.249.169.14 L2AuthD.Lineage2.com
    216.107.250.194 nprotect.lineage2.com
    Automatikus Account Regisztráció
    L2 Hellbound Mid rate szerver


    Automatikus Account Regisztráció
    Ratek: Exp45x, Sp55x, Adena85x, Drop25x, Spoil35x,

    website:http://whitelion.extra.hu/news.php
  • zedleey
    #55
    lehet rosszhelyre írtam
  • zedleey
    #54
    valaki irja meg hogy érdemes dye-olni orcot(tyrant)humant(warlord)dark elfet(shillien knight vagy blade dancer)
  • Fekabandi
    #53
    Sziasztok.A játélkot mikor elindítom kér egyg fel hasz nevet meg eggy jeszót.... és ott emgakadok..mit csináljak..Help!
  • Nyugis
    #52
    ahogy olvasom a Forumban a hozzászólásokat nem igazán tudom eldönteni, hogy most lineage 2, vagy ez az uj "gyöngyszemről" beszéltek! :D
    Ráadásul a L2-nek külön topicja van.. ;-)
  • arni17
    #51
    ez ingyenes game??
  • ult1mate
    #50
    hi!
    Erre a hibara hivatkozik. valaki nem tud megoldast?

    2007.6.2 09:37:43
    OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)
    CPU : AuthenticAMD Unknown processor @ 2214 MHz with 1023MB RAM
    Video : Radeon X1900 Series (6677)

    General protection fault!

    History: alcOpenDevice <- UALAudioSubsystem::Init <- UEngine::InitAudio <- UGameEngine::Init <- InitEngine

  • davec007
    #49
    Hi valaki tudna adni egy olyan servert, ami nem PvP és gyorsfejlődés??? Naon megköszönném!
  • pongi10
    #48
    Hali!Engem az éerdekelne hogy TOI-ban hogy tudok felmenni a 11. emeletre?
    Ja és van két skillem amit nem tok hasznalni DarkElf magussal(speelhowler.
    Hogy kell ezeket hasznalni:DEMON WIND,AURA SYMPHONY??
  • multivazzeg
    #47
    Üdv ide lehet írni free l2 server adatokat ? :$
  • kastil
    #46
    Huhu...monnyatok vmit :P
  • Rémember12
    #45
    Hello, most találtama szerverre az érdekelne hogy Giranba hol tudok venni "Tattoo-t??+hogyan tudok másoknak cuccokat adni?
  • Szimbi
    #44
    helló most találtam még csak meg a fórumot. Nemtudom de marha unalmas tud lenni a sok PK-zás és hogy néhány térkép mindig üzemen kívül van (persze csak azok amin fejlődni lehetne :D) Nem rossz a gamma, de vannak hiányosságai :)
  • [Jakuza]
    #43
    Nekem megy.
    Igaz elotte frissitett.Lehet hogy neked nem jott le a frissites ?
  • otyos
    #42
    Sziasztok

    miért nem induk el a játék ?
    belépek click run fekete képernyö és kilép
  • dragster
    #41
    Latom nem erted vagy nem akarod erteni a lenyeget...
  • CattiBrie
    #40
    lol :):)
  • Tufa
    #39
    az mmorpg sem azért mmorpg mert bármikor leKS-elhetnek... :o
  • dragster
    #38
    Eppen ezt akartam irni :) Terepen csak a partyd van,nem jon szembe senki...ha meg hencsekkel mesz akkor mar tenyleg szingli plejer.
    (sry inglis a bill,munkahely...)
  • Tufa
    #37
    A CORPG-ben az O szted mit jelent?
  • CattiBrie
    #36
    azért sem illik rá a MMORPG elnevezés, mert a lényeg, a gyakás része ponthogy nem Online szegénynek
  • Tufa
    #35
    #33
    Attól hogy a készítők kitaláltak rá egy custom nevet, attól az még ugyanúgy mmorpg...
  • CattiBrie
    #34
    lol
    nem a fakkjából jöttem rá

    de most, hogy mondod, valóban ott van

    vagyis nekem volt igazam, szal lekközelebb, pls ne tessék egyből leszólni, köszi
  • Tufa
    #33
    Ezzel az erővel az összes mmorpg egyben corpg... Mindegyikben a versenyzés a cél, az hogy te legyél a legerősebb, legnagyobb, leggazdagabb...

    szerk, egyébként ajánlom hogy olvasd tovább a faqját a játéknak, hamár a corpg-t sikerült megnézni.
  • CattiBrie
    #32
    Akkor újra: a GW CORPG és nem MMORPG játék.
  • Jabar
    #31
    Nem mondom azt hogy gyönyörű vagy! :D
  • [Jakuza]
    #30
    Az elejen keri a jelszot, amit az E-Games oldalan kell regisztralni.
    Nekem is csak a Moon szerver van.

    Amugy ez lennek en. :P

  • Jabar
    #29
    Az oldalon screenshoton azt mutatja ha elindítom a játékot ott is kéri a sz id/password-öt, de nekem nem és csak 1 szerver van ( Moon ) .
  • Jabar
    #28
    érdekes, nekem most is azt írja hogy unable to connect :)
  • [Jakuza]
    #27
    Amugy nekem megy a szerver.
  • Jabar
    #26
    Köszi a gyors választ! :)
  • [Jakuza]
    #25
    Szerverkarbantartaskor nem tudsz belepni a szerverre, meg kell varnod, mig vegeznek.
  • Jabar
    #24
    Sziasztok!
    Leszedtem én i a gammét bár nekem az első patch nem jött le a fórumon található linkről de a játésk minden gond nélkül felpatchelte magát, amikor bejön a játék képernyő van egy választási lehetőség (Moon) gondolom ez a szerver lehet, de amikor rámegyek azt írja hogy nem tzdod csatlakozni, karban tartás van ilyenkor vagy valami nincs jól beállítva?
  • [Jakuza]
    #23
    Azert vannak erdekes arcok :P


  • [Jakuza]
    #22
    Nos eleg szokatlan az egesz, raadasul nagyon sok dologra nem jottem meg ra, hogyan mukodik, ilyen pl a (craftolas es fegyver upgrade).
    Viszontnagyon furcsa dolgokat lattam mar.
    Mgejelent egy kis urge (jatekos) mellettem, aztan hirtelen eloszor atvaltozott egy nagy darab romai gladiator pancelzatu oriassa, majd utana utott egy szornyre vagy 600as damaget, azutan meg atvaltozott egy olyan figurava, aminek a valan egy ballista szeru szamszerij volt, csak nem nyilat, hanem valami robbanos raketa szeru lovedekeket lott a szornyekre. :P
    Tavoli kamera nezetben nem a legszebb de kozelitve tiszta Final Fantasy 10 kinezete van mindenkinek es ugy mar szep a jatek altal nyujtott latvany.
    Az iranyitasa es kezelese a jateknak elegge elcseszett, de meglehet szokni egy ido utan.
  • sweech
    #21
    azt mondta az egyik legjobb
  • [Jakuza]
    #20
    Azert probald meg az offline frissitest hatha ugy jo lesz.
  • Tufa
    #19
    én kifogtam a hackshieldes bugot, várhatok amig javítják... :/
  • [Jakuza]
    #18
    Egyenlore semmi ujat nem tudok mondani.
    Illetve egy-ket ujdonsaggal szolgalhatok.
    A kliens nem igazan akarta online frissiteni magat, igy aztan inkabb ajanlom a jatek forumaban megadott linket az offline frissiteshez.
    A telepitesnel a kepek gyonyoruek, viszont sajnos ez a jatekra mar nem igazan jellemzo, 1280*1024ben kezd kinezetre elfogadhatova valni.
    A kinezettel kapcsolatban, a karakterek es fegyverek teljesen Final Fantasy-s kinezetuek.
    Ugy tunik csak egerrel lehet a karaktereket iranyitani, mert a kurzorral a kamerat lehet mozgatni (vagy jobb egergomb+mozgatas).
    Egyenlore ennyit tudok mondani, mert tobbre nem volt idom.
  • Gogo27
    #17
    Ja ja, interface is tiszta L2...

    Majd tegyel be legyszi altalad keszitett screenshotokat, kivancsi vagyok