20
Cry Wolf
  • Gascoigne
    #20
    Nagyon kéne a soundtrack-je a filmnek, nem tud valaki segíteni?
  • mochee
    #19
    Van ez így. Neked nem tetszett.

    SPOILER
    Viszont ez nem is akar "hentelős mozi" lenni, jobban belegondolva összesen 2 ember hal meg benne (ha jól emlékszem), inkább a fordulatos történet a lényeg, meg ahogy ezt meg tudták csinálni úgy, hogy az embernek fingja ne legyen az egész átverésről/átverésekről előre. Ilyen téren nagyon megcsinálták, ha meg valaki ezeket szereti, akkor annak a legjobb.
  • #18
    Szerintem elég gyenge lett!A trailer pedig egy jó kis hentelős mozit sejtetett!
  • mochee
    #17
    Hadd csatlakozzam az elismerő vélemények sorához, imádom az olyan tinihorrorokat, amiben sikerül csavaros sztorit összehozni, ennek a végén pölö vagy 3x leesett az állam. (kicsit emlékeztetett a jó öreg Sikolyra, a kedvencemre, biztos ezt is megnézem még)
  • fifi
    #16
    jó volt
    szeretem ezt a stílust...
  • jAsOn VoOrHeEs
    #15
    Nyah, én is eljutottam végre odáig, hogy sikerült meglesnem a filmet. Nekem nagyon tetszett, különösen szeretem az ilyen agyontekert történetű idegtépő filmeket...
  • vg
    #14
    Szerintem is nagyon király ez a film! :)
  • Duddits
    #13
    Király film volt!
  • jAsOn VoOrHeEs
    #12
    Na most kezdem el leszedni, remélem azért még éjfél előtt meglesz :)





  • jAsOn VoOrHeEs
    #11
    Na most kezdem el leszedni, remélem azért még éjfél előtt meglesz :)





  • zaki
    #10
    nem lehet rossz. bár az imdb-n csak 5.7-en áll, de azért meglesem majd a múvit
  • Duddits
    #9
    Felirat...
    Film...
  • báttyó02
    #8
    én mafogom megnézni,bár lehet hogy a felirat nemlesz jo _:|
  • Duddits
    #7
    Ööh, akkor boci, véletlen rosszat linkeltem be. Pedig én is töltöm valamelyiket.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #6
    A szereplők között mondjuk Bon Jovi neve egy kicsit meglepett...
  • jAsOn VoOrHeEs
    #5
    Ehhez csak angol felirat van :S Legalábbis a feliratok.hu-n :P
    A Diamondos változathoz van csak magyar felirat :)
  • fifi
    #4
    ehez nem fog stimmelni a magyar felirat...
  • Duddits
    #3
    Download...
  • fifi
    #2
    ebben a pillanatban kezdtem el szedni... :)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1
    Cry Wolf


    Műfaj: thriller
    Származás: USA
    Hivatalos honlap: http://crywolfmovie.com/
    Gyártó: Hypnotic
    Rendezte: Jeff Wadlow
    Forgatókönyv: Beau Bauman és Jeff Wadlow
    Operatőr: Romeo Tirone
    Vágó: Seth Gordon
    Zene: Michael Wandmacher
    Szereplők: Julian Morris, Lindy Booth, Jared Padalecki, Jon Bon Jovi, Krystal Browning, Antonio D. Charity, Ethan Cohn, Gary Cole

    Trailer: Trailer

    Tartalom:
    Senki nem hisz egy hazudozónak, még akkor sem, ha történetesen igazat beszél. Mikor egy fiatal lányt holtan találnak, és kiderül, hogy gyilkosság áldozata lett, a helyi gimnázium tanulóinak egy csoportja gonosz tervet eszel ki. Elhatározzák, hogy halálra ijesztik osztálytársaikat egy interneten terjedő pletykával, mely szerint a halott lány egy Farkas névre hallgató sorozatgyilkos áldozata, aki újabb préda után kutat.
    Szóról szóra felvázolják a Farkas következő áldozatát, hogy megtudják, "játékuk" milyen hatást képes elérni, és hány szerencsétlen tanulót sikerül meggyőzni a gyilkos létezéséről, s végül lesz-e olyan, aki leleplezi a hazugságot. Ám amikor a lefestett áldozatot valóban meggyilkolják, már senki nem tudja megmondani, hol kezdődik a hazugság és hol az igazság. Márpedig valaki (vagy valami) sorra elkezd vadászni a gimnázium tanulóira, a viccnek indult játék pedig szörnyűséges valósággá válik.
    A széleskörben (még) ismeretlen Jeff Wadlow (Catching Kringle, Manual Labor) legújabb filmje hűen követi a tinihorrorok mostanában elfeledettnek hitt dramaturgiáját, olyan valódi tinireménységekkel a főszerepben, mint például Jared Padalecki (Szívek szállodája, Viasztestek).

    Pár kép a filmből:

    Cry Wolf 1
    Cry Wolf 2
    Cry Wolf 3
    Cry Wolf 4


    Sorry ha volt már ilyen téma, de nekem ez a film eddig valahogy elkerülte a figyelmemet. ( kereső nem talált ilyet :P ) Szeptember 16 volt az amerikai mozipremier, de én még csak most láttam meg az egyik torrenten, és sztem nem is lehet olyan rossz. Egy próbát megér. :D