36
Mindent Phil Collinsról és a Genesisről
  • IXEMGabeo
    #36
  • IXEMGabeo
    #35


    ide is UP nagy kedvence a muternak, egyedülálló hangja van...
  • gyuri12
    #34
    az Easy Lover jó tőle:D
  • televanatököm
    #33

  • Balázs84
    #32
    Sziasztok!

    Magyarországon nincs túlreklámozva, de újra összeállt a Genesis és 2007 nyarán turnéra indulnak - Phil Collins, Tony Banks, Mike Rutherford, Daryl Stuermer, Chester Thompson felállásban.

    Ennek keretében 2007. június 20-án a Puskás Ferenc Stadionban is fellépnek.

    A jegyek már kaphatóak 6900-18900Ft közötti áron:Ticketpro

    Érdemes igyekezni a vásárlással, mert minden helyszínen gyorsan fogynak a jegyek.

    A Genesis hivatalos honlapja
  • Elso Balint
    #31
    csá
  • rohadt alma
    #30
    Szerintem Peter Gabriel előb lépett ki (1976) a Genesisből mint Phil Collins (ca.1991).
  • Voltan
    #29
    Szószparkéknál is esik a színvonal...
  • Peugeot
    #28
    hát te buta vagy ember ! mit keresel itt ?? tudod mit ne is válaszolj mert buta vagy !
  • Bandee1987
    #27
    És mit csináljak vele? Most tiltottak le egy olyan South Park részt, ahol (idézem) "központi figurája egy Szűz Mária-szobor, aminek fenekéből vér szivárog. XVI. Benedek pápát hívják a helyiek, hogy vizsgálja ki, csoda történt-e. XVI. Benedek kideríti, hogy a vér Szűz Máriának nem a végbeléből, hanem a vaginájából szivárog. "Egy csaj, akinek a pinájából vér folyik, nem csoda. A csajok mindig így véreznek", közli a pápa. Ennyi az epizód története."
  • Bandee1987
    #26
    igen, de amit ő és te csinálsz tök felesleges szpemmelés. Ha nem tetszik a téma ne gyere be, én sem szoktam bemenni olyan helyre ami nekem nem tetszik.
  • sapkafej
    #25
    de ember, az egy utalás volt, csak te nem fogod fel :|

    Én leszarom, ha neki közel áll a szívéhez Phil Collins, mi van, ha nekem meg a south park...? na mindegy.
  • oliverspy
    #24
    South Park - Timmy

    Mindenkinek figyelmébe ajánlom! Sajnos csak 3gp, de érdemes megnézni. Phil Collins igazi arca! :-)
  • Peugeot
    #23
    Nem azzal van baj hogy nem szereted Phil Collinst hanem azzal hogy ezt irtad be ! : Phil Collins egy nagy gyökér. #6
    Szoval a helyedbe meghuznám magam !

    HA VALAMI NEM LETT VOLNA VILÁGOS A gyökér SZÓRA TETTEM A HANGSULYT !
    de mondok egy példamondatot : én nem szeretem Phill Collinst mert nem jo a hangja vagy akármi de nem gyökér hisz nem is ismered !
  • sapkafej
    #22
    és ha ő "ki nem állhatja", attól neked rosszabb? soha nem értettem, hogy miért lesznek idegesek az emberek attól, ha vki másnak nem tetszik vmi, ami nekik.
  • Bandee1987
    #21
    szted ki kezdte a szitkozódást? oliverspy. én csak reagáltam rá
  • sapkafej
    #20
    áóáóá ember! semmi bajom vele, csupán a te stílusdat használtam.
  • Bandee1987
    #19
    ja, az tényleg nagyon jó szám. A Tarzanból és a Brother Bear-ből is vannak jó számok tőle.
  • nyami
    #18
    #5
  • CodeRed
    #17
    Imádom! Testify a kedvenc számom tőle!A 80'-as évek nem is létezett volna a zenéje nélkül....persze a tengerentúlon...mi igazán a 90'-es években kaptunk ízelítőt ebből.Például a Miami Vice sorozat melyet bőven átitatott Phill zenéje..sőt még játszott is benne pár rész erejéig.
  • Snecie Smicie
    #16
    Végülis amíg nincsen Collinsos hsz érdemben, addig mehet Off is:>

    Szóval most legutoljára a 83-as 90125. c lemezüket hallgattam meg, és nagyon tetszett, pedig akkoriban nem volt olyan hü de nagy fogadtatása.
    Changes királyosÐÐ
    Egyébként ha jól emlékszem, a legutóbbi szavazáson, melyet a Pink Floyd nyert, elég jó helyen végzett a Yes is.. Hogy konkrétan mi volt a kritérium, nem tudom, talán az eladott nagylemezek száma.
  • Alexease
    #15
    Van meg toluk 2 bakelitem (is):P
    Jon Anderson az egyik legkulonlegesebb enekhang. Ha mashonnan nem is, de Mike Oldfield egyik lemezerol biztos mindenkinek ismeros lehet. Maggie Railly-vel is enekelt duettet.

    Bar ez Phil-hez kepest off, de Ot nem is csipazom annyira:)
  • Snecie Smicie
    #14
    Kár

    Pedig a Progresszív rock egyik legnagyobb zenekara volt.

  • Bandee1987
    #13
    Azt nemigazán...
  • Bandee1987
    #12
    No comment. Ha nem tetszik minek szpemmelsz be ide?

    (megtehetném, hogy én is beszpemmelnék az MU topikba, hogy az milyen szar csapat, stb. , de nem teszem meg, mert nem vagyok akkora gyökér)
  • Snecie Smicie
    #11
    Van itt aki ismeri a Yes-t?
  • burkusdió
    #10
    Énis szeretem Phil-t
    :)
  • Snecie Smicie
    #9
    A Geensistől a Phil Collins féle, tehát a korai jön be.
    A későbbi Peter Gabriel-féle már annyira nem.
  • sapkafej
    #8
    ehh... mindegy
  • Peugeot
    #7
    Phil Collins jó énekes akik idáig leszidták azok nem élték meg az ő sikerét tehát aki hülyeséget tud csak beiirni annak ajánlom a gumiszobát !
    Téma lezárva nem vitatkozom ! de öszintén nincs értelme ezt csinálni !
  • sapkafej
    #6
    Phil Collins egy nagy gyökér.
  • Bandee1987
    #5
    A South park egy nagy gyökérség.
  • oliverspy
    #4
    Még szerencse, hogy a South Park egy fogyatékosként állítja be! Én speciel ki nem állhatom!
    Phil Collins a Timmy-ben a South Park 404. részében van. Ha valakit érdekel, akkor küldj9n privátüzenetet!
  • Bandee1987
    #3
    Kedvenc számaim tőle: In the air tonight, Strangers like me, On my way, Another day in paradise, ...
    és még sorokat tölthetnék meg a számcímekkel.
  • Bandee1987
    #2
    Sajnos a magyarországi koncertjére nem volt alkalmam elmenni.
  • Bandee1987
    #1
    Én nagyon bírom Phil zenéjét, ki szereti még?