54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Prince of Máté
    #13598
    Nem tudja valaki, hogy "ünnepélyes" megjelenése lesz-e a játéknak, mint a konzolos verziónál?
    Arra gondolok, hogy ott ugye éjfélkor jelent meg, esetleg nincs vmi informésön, hogy a pc-s-nél is így lesz?
  • milk41
    #13597
    ha én most felsorolnám akkor ellennék egy darabig:D

    14nap...nem lesz addigra új gépem:(
  • Pepsi Twist
    #13596
    ja hát gameszaros játékok nekem is van 1 pár :D
  • akyyy
    #13595
    nekem kettő, tdu runaway 2, bár van itten egy heroes 3 pack is ami eredeti.

    meg van sok gamestaros játék is, pl syberia megmitomén még mik:)
  • vasziszdasz
    #13594
    Nyilván arra is lesz crack.

    Nekem az SA is eredetiben van meg, de alap hogy egyből felraktam hozzá a cracket, mert idegesít ha lassú lemez pörgetésre kényszerítenek, meg 3-ból 2x közli hogy nem eredeti a cd. Ha már ennyi pénzt kiadok érte legalább ne szopassanak. De ha már crackelésre kényszerítenek, már csak 1 lépés hogy feltegye magának mindenki a kérdést: minek fizetni ha ingyen jobbat kapsz?
  • Pepsi Twist
    #13593
    szintúgy -fav
  • ChuckyHUN
    #13592
    Undercover -fav....
    GTA IV EGYRE JOBBAN VÁROM!!!
  • ChuckyHUN
    #13591
    nekem is...
    de ez lesz a 2.
    MERT MEGÉRDEMLI
  • Pepsi Twist
    #13590
    nekem csak 1 eredeti játékom van a TDU :D
  • FZoleee
    #13589
    miért is kell fejbe "húzni"? vegyél konzolt, ha ennyire idegbeteg vagy, és nem tudsz várni
  • Kit--Kat
    #13588
    Tudom.
  • ChuckyHUN
    #13587
    TIMES SQUARE > MINIGUN > MOOMOOOMOOMONSTERKILLLKILLLKILLL
  • milk41
    #13586
    lehet majd állítgatni ezt a PC-s verizóban
  • Kit--Kat
    #13585
    Amúgy meg, ahogy néztem a konzolos videókat, hát, eléggé gyér jármű és gyalogos forgalom van, de főleg gyalogos, egy Time Squarehez képest pl.

    Úgy, hogy zavarná is a szem konzolon, legalább PC-n már reális lesz a helyzet.
  • ProGabe #13584
    egyszeri késésről van szó. kicsit relaxálj szerintem :)
  • Jobboka
    #13583
    Én ezt egy kicsit felháboritónak tartom, hogy folyamat késleltetik.

    Még egy késés lesz bíróságra meg az ügy .
    Rohadás ölné meg az összes konzolost, egyik csapattársam is mondja jajj olyan jót gtaztam ma fejbe is húztam kis rohadék
  • Kit--Kat
    #13582
    Én amit megvettem eddig, azt sosem bántam meg.
  • FlyHigh
    #13581
    GTA-t sohasem bántam meg, pedig az előzőkben még hivatalos multi sem volt.
  • milk41
    #13580
    nekem sok eredetim van,de így utólag fölösleges pénzkidobásnak tűnik(farcry,farcry2,bia(+kieg),fear,hl2...)
  • Banano
    #13579
    Nekem ps3-on van meg, és valszeg ki fogom cserélni LittleBigPlanetra...így a pc-s verziót valszeg már nem fogom megvenni eredetibe:/ Elég volt egyszer 17k mivel előrendeltem a konzolosat:).
  • Máté94
    #13578
    Még 14 nap.
  • GPx8
    #13577
    Pénteken meglátod... :P
  • Miskolc88
    #13576
    Semmi esély akkor hogy nov.21-én jönne?
  • Seten
    #13575

    Ezért érdemes megvenni azokat amiknek jó a multija. (Nálam a BF2 a favorit)

  • GPx8
    #13574
    A borítóra nyilván nem fogják ráírni, hogy le lehet tölteni ingyér is... Kell rá valami "riasztó" szöveg...
  • ChuckyHUN
    #13573
    TDU + GTA IV ezek ...
  • Pepsi Twist
    #13572
    TDU + Mafia + GTA IV nálam ezek a muszáj megvenni :D kategória
  • DJ Skyline
    #13571
    nekem sincs sok eredeti, de a GTA játékok a must have kategóriát képviselik nálam. :) bár egyik sincs meg eredetiben, de amint lesz pénzem megveszem az összeset. én igazából azokat a játékokat szoktam megvenni, amik nagyon letudnak kötni. 1x-2x végigviszem játék nekem nem ér meg 10 ezret.
  • milk41
    #13570
    számomra csak a cod1-t volt érdemes megvenni(lassan 5éve h megvettem)
  • ChuckyHUN
    #13569
    sztenm max 10-20 %:P
  • Seten
    #13568

    Azt nem tudom ennek milyen lesz a multiplayer felépítése de pl a Battlefield 2-t azt érdemes volt eredetiben megvenni mert anélkül nem tudtál ranked szervereken játszani.

  • Magiszter
    #13567
    Szegény kalózok. Most majd 1 nappal később kezdhetnek játszani. Kb ezt érték el vele. Szerintetek a kalóz csoportok egyszerre vetik rá magukat szétcincálni, vagy egymás után?

    Tényleg nem sokat érnek el ezzel, de ha nekik ez így jó akkor legyen.
  • Prince23
    #13566
    Nem lesz erre szükség... ez is úgy fog fogyni mint a cukor
  • SötétBarom
    #13565
    MI a puha fasznak védelem erre? Ott a fallout, azon sincs - tessék megnézni az eladásokat.
  • DJ Skyline
    #13564
    "továbbá a Take-Two állítólag visszavág a kalózoknak, és a játékot először aktiválni kell majd neten keresztül" semmit nem érnek ezzel, ott van a Half Life 2 sorozat, steamen aktiválandó játék. mégis kilehet kerülni ezt a neten aktiválósdit. mondjuk még mindíg több a semminél az előző részekhez képest. semmi serial, aktiválás, vagy valami. install, majd exe bemásol, játék
  • Pepsi Twist
    #13563
    xD én max payne 2őzök de elakadtam :D és most unatkozok, lehet dolgozni kéne :D
  • Kandurex
    #13562
    Már csak 2527 nap!

    Ahh...vajh miért érzem úgy, hogy a meló helyi gépen rosszul van beállítva a dátum?
  • Pepsi Twist
    #13561
    "1.6 GB Free Hard Disk Space Required"



    "Sub Genre: Driving"

    még jobban
  • SötétBarom
    #13560
    Az nagyon odabasz majd a kalózoknak

    Nemtudom mit feszülnek a baromok, aki ezt nem veszi meg az nem vesz meg semmit úgyse..
  • ldavid
    #13559
    a Tesco oldalára felrakták a borító hátlapját - később talán lesz jobb felbontásban is

    pár új infó is van rajta:
    - 32 fős multiplayer
    - a saját számokat az Independence FM-en lehet majd hallgatni

    továbbá a Take-Two állítólag visszavág a kalózoknak, és a játékot először aktiválni kell majd neten keresztül