54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • zeus89
    #14744
    a GTAVI még nem jelent meg, és még egy yó pár évig nem is fog szerintem ...
  • moralosan
    #14743
    Én tuti btw.
  • Nohab
    #14741
    Fogsz filmeket csinálni a GTAVI-ből?
    -igen fel is töltöm
    -csak a barátaimnak mutatom meg
    -nem tervezem
  • ldavid
    #14737
    szerda 0:00:01-ig nincs játék, legalábbis itt nincs
  • DJ RX7
    #14736
    na most sajnos nem fogjuk megtudni, hogy mi akadozott. és mi van akkor ha a játék?
  • Dante73
    #14735
    Jujj...
  • HKS
    #14734
    egy kis GTA történelem
  • HKS
    #14733
  • HKS
    #14732
    ráadásul már 1 hete itthon vok mert beteg vok és így eléggé unalom a dolog
  • SötétBarom
    #14723
    Mi vagyunk az élet császárai. Amúgymeg betegszabi FTW. :D
    Majd rájössz te is :)
  • kirol
    #14722
    Bakker mire vagytok képesek! :D

    Én meg dolgozok, meg még továbbtanulás is van, szóval + ZH, meg vizsga, meg beadandó feladatok meg anyámkínja is van. Nagyon király.

    Ti meg pihengettek! :)
  • Magiszter
    #14721
    Én amúgy is szabin lettem volna (már eltolás előtt is jövő hétre voltam kiírva.), úgyhogy én duplán örülök.

    (Amúgy én intéztem hogy eltolják jövő hétre )
  • atila4
    #14720
    Gondolom most GTA4 betegség terjeng a világon :D
  • RiCSi1234
    #14719
    Én is mától azon vagyok.. GTA 4-et, meg a mikulást otthon töltöm :)
  • atila4
    #14718
    de jó neked
  • Snexi
    #14717
    na szerdáig betegállományban itthon,lesz idő gta4-ezni =P
  • Synit HUN
    #14714
    4 nap.... Wááá!
  • BiG G
    #14713
    5*
  • xido
    #14712
    öö...10?
  • Kit--Kat
    #14711
    ^^
  • bertino
    #14710
  • akyyy
    #14709
    Osztályozd látatlanba ajátékot 1-5ig!
    1
    2
    3
    4
    5
  • HKS
    #14708
    vagy mennyire várod a játékot vagy mennyi időt szánsz a küldetésekre napi hány órát fogsz játszani vagy mennyi idő után fogod megunni vagy nem tom
  • DJ Skyline
    #14707
    nem rossz, de ezt is csak megjelenés utánra lehet tenni, mivel a GTA 4-gyel nem sokan játszottak még azért. persze lehet már valakinek most a kedvenc része a GTA 4, de ez a kérdés jobb lesz majd megjelenés után valamikor. :) de mindenképp lesz az biztos.
  • HKS
    #14706
    meik a kedvenc gta részed ?
    -gta 1
    -gta london
    -gta 2
    -gta 3
    -gta vice city
    -gta san andreas
    -gta 4

    más nem jutott eszembe
  • Master Rick
    #14705
    Oks köszi:D
  • moralosan
    #14704
    Nos "tánulmányáim" alapján és véleményem szerint lementeni kódban azt, hogy a játékos lő, beszáll egy autóba, vagy a mozgásának lekövetése nem egy számottevő munka. Amikor megnyomod a gombot, ezeket a kódokat olvassa be, és a jelenlegi beállításaid szerint lejátssza azt.
    Tehát baromi szimpla: ha 1600*1200-ban játszol max beállításokkal, kilépsz a menübe, leveszed a minőséget alacsonyra és a felbontást 320*240-re, ugyanúgy le fogja neked játszani azt a megtörtént 30 másodpercet.
    Nem akarok amúgy okostojást játszani csak ez a kérdés már nekem is megfordult a fejemben .
  • ProGabe #14703
    ezt ne úgy képzeld el, hogy filmként menti. egyszerűen csak scripteket tárol. tehát mindent, ami történik számszerűsít. minden játék-replay így működik
  • kifli
    #14702
    annyit szerintem nem zabál az más játékokban is van ilyen sőt autós játékok nagyrésze menti az egészet és a végén megnézheted a replayt
  • Máté94
    #14701
    Vagy milyen autókat részesítesz előnyben?:)
  • DJ Skyline
    #14700
    előző GTA epizódokban is folyamatosan vette fel a a játékot ha úgy vesszük, mert ugye visszatudtuk játszani bármikor az utolsó fél percet.
  • DJ Skyline
    #14699
    az alsó volt már, a többi kettő az nem rossz, Máté kérdésében is látok lehetőségeket. :) bár az nem tudom mennyire mozgatja meg az embereket, de majd olyanná formáljuk hogy mindenkit megmozgasson. :) viszont már csak 1-2 ilyen jellegű szavazás lesz a megjelenésig, utánna már keményen a játékkal kapcsolatban lesznek kérdések, na nem mintha eddig nem, csak sokkal jobban beletúrunk a játékba. pl: "Az alábbiak közül hova szoktad vinni a játékbeli barátnőd?", vagy "Melyik a kedvenc fegyvered?", stb stb stb.
  • Master Rick
    #14698
    Vajh, majd kikapcsolható lesz-e a felvevő mód? Mert elég sokat zabál, hogy folyamatosan menti el a jáőték utsó 30 mp-jét.... Legalábbis sztem...
  • AleXXXXX
    #14697
    Honnan veszed a játékot majd?
    -CD Galaxis
    -576.hu
    -Leugrok egy számtekboltba a környéken, ott is kapható lesz.
    -Még nem tudom, majd elválik.
    -Nem fogom megvenni.
    -Csak az eredmény érdekel:)

    vagy

    HA kiadnának egy kalóz verziót, pl most: letöltenéd, mielőtt megvennéd eredetiben?
    -igen
    -nem

    vagy

    Meg fogod venni a játékot?:)
    -igen
    -nem.
  • Máté94
    #14696
    Aha.Hát majd meglátjuk.Lehetne kérdés,hogy mit fogsz kipróbálni az autókkal?Drift,Törés,Gyorsulás,vagy csak járni a várost vele?
  • DJ Skyline
    #14695
    hidd el megoldja ezt a problémát a kedves GTA scene. :) sok mindent láttam a San Andreas alatt, amire azt hittem hogy lehetetlen. hip hop megjelentek a konvertálások a SA megjelenése után nem sokkal, pedig voltak változtatások a Vice City-hez képest.
  • Máté94
    #14694
    Rájöttem miért nem lesz modolható az autók mert a multi nem fogadná el:)
    De majd meglátjuk.
  • DJ Skyline
    #14693
    várok ötleteket szavazással kapcsolatban, én kifogytam most. lenne még egy, de azt nem akarom betenni, mert érzem hogy iszonyatos témázás lenne róla, mégpedig erről: "Megvan az ajánlott konfiguráció a játékhoz?" így is eléggé uncsi, ez csak a lovat adná a hardver kedvelők alá. :D tehát, a lényeg hogy ne lőjjön le semmilyen poént a kérdés a játékkal kapcsolatban, ne legyen 30 féle választási lehetőség, de ne is egy igen / nem lehetőséggel legyen elintézve a dolog. az archív szavazások-ra kattintva látható hogy mik voltak eddig. gondoltam még olyanra, hogy "Mivel fogod játszani a játékot? billentyű + egér, kontroller, stb". de ez megint csak a lovat adná az offoláshoz, hogy ki mit venne, kinek mi van, hány elem kell bele, stb.
  • Istencsászár
    #14692
    Nincs semmi gáz, tökéletesen 100%osan fog menni a multi, csak regisztrálásnál angol adatokat kell megadni, ennyi az egész.
  • ProGabe #14691
    xbox.com-on regeltem mellé egy gamertaget. socialt a boxhoz linkeltem, ez után azt hozzáadtam a games for windowshoz. vagy a gfw-t adtam hozzá ehhez? vagy hívjam keresztbe linkelésnek? :)

    mindegy, a lényeg hogy most jó \o/