54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Morphin
    #14824
    detto
  • Mr_no_NaMe
    #14823
    Ennyi sok idióta bonyolítás mellett még csodálkozni fognak, hogy alig fogják megvenni...hogy a tökömbe van az, hogy megveszek a boltba 1 játékot de még aktiváljam interneten meg tökömtudja? Jó hogy nem azt kérik, hogy kopogtassak be az RG székházba bemutatni az eredeti verziót...vicc.

    Manapság már a legtöbb ember azért tölti le a játékot mert egyszerűbb a crackelt cuccot elindítani mint az eredetetit...és ez még csak nem is hülyeség :D
  • Máté94
    #14822
    :O
  • Carloska
    #14821
    elrettentés az egész ugyis lesz okositás aztán azal szépen eljátszik majd vele az ember ha meg multi annyira jolesz én személy szerint megveszem elöszőr kell az okositot verzió mégis hogy fut a gépemen ne dobjak ki rá pénzt ha szarul fut :D
  • Snexi
    #14820
    ilyen védelem már volt csomó gémen,nem tudom mit van beszarva az összes warezos
  • leipsig
    #14819
    nabasszus...
  • rotator
    #14818
    GTA IV DRM FAQ

    Ami a lényeg:

    - SecuROM, ha nincs a gépen, nem indul a játék
    - gépenként egyszer kell aktiválni, ha 2 nagyobb komponenst cserélsz a gépben (pl. cpu), megint kell
    - nincs install limit, bármennyi gépre felrakhatod
    - ha több gépre tetted fel, csak azon játszhatsz, amelyikben az 1. dvd van (info: 2 dvd-n jön a játék)
    - ha offline játszol, akkor is kell egyszer aktiválni, de onnantól nem kell internet
    - ha nincs interneted, akkor is aktiválhatod távolról, ha valamelyik ismerődösnek van internete, és segít
    - nem eredeti példányok furcsán fognak viselkedni (ld. FADE :D)
    - dlc várható, csak eredeti példánnyal tudod letölteni
  • Snexi
    #14817
    nincs rajta a live rész a tetején,azt már egyből mindenki kiszúrja(meg nem is pc-s a hátulja) ráadásul ha egy angol oldalon látnak magyar felirattal egy borítót akkor rögtön azt hiszik hogy tényleg ellet hozvva egy az itteni boltokból
    de összhatásban tényleg az övé a jobb az nem kétséges,az enyém paintel lestt összedobva
  • REPS0L
    #14816
    sztem Carlosé jobb, mind1
  • Snexi
    #14815
    de amit én linkeltem az csak ilyen átbaszos cucc,viszont hihetöbb mint a tiéd (kinyomtatva)
  • akyyy
    #14814
    Elég sima papírra is csak jól kell beállítani a nyomtatót!
  • Carloska
    #14813
    http://noob.hu/07/1128/[AllCDCovers]_grand_theft_auto_iv_2008_custom_dvd_front.jpg

    itt a boritó ezt nyomtatam jah és aki nyomtat csakis jó minőségü fotópapira nyomtasa magas minőségen mint én mert különben gagyi lesz :D
  • ldavid
    #14812
    előlapon BBFC, hátlapon PEGI :)
  • ldavid
    #14811
    a számlálóval minden rendben, 4 nap és 3 óra van még hátra szerdáig
  • Carloska
    #14810
    Nem....

    2006 óta ittvagyok csak másik nevemet nyugdijazták XD
  • Snexi
    #14809
    ezt nyomtasd ki
    tudom hiányos meg így windowson nagyon látszik hogy fake,de hidd el ha kinyomtatod (és megfelelő pózból kapod le) nem fog látszani
    sőt,ha valaki berakja nfohump-ra futótüzként fog terjedni a neten a kép
  • zeus89
    #14808
    látom tegnap regisztráltál :D gondolom csak a GTA IV miatt :D Isten hozott nálunk ...
  • Kit--Kat
    #14807
    Milyen késéről beszélsz? Nincs késés, Rockstar megmondta: dec 2. amerikai dec 3. EU-s megjelenés.
    Nincs késés, csak a világ premierhez van állítva a visszaszámláló.
  • Prince23
    #14806
    Ezt már tudattam már rég.... de kollegák nem hittek nkem XD
    Mindenütt egy napos késéssel jelenik meg.
  • Kit--Kat
    #14805
    látom alig várod:D
  • Máté94
    #14804
    Ugye ez csak egy vicc?
  • zeus89
    #14803
    na nyomás a raktár!!!
  • Máté94
    #14802
    Még egy napot szerintem hozzá kéne tenni a számlálóhoz mert az USA megjelenését jelöli.
  • Carloska
    #14801
    Egész jó tokot összehoztam magamnak XDXD

    http://noob.hu/07/1128/DSCF0559.JPG

  • Kit--Kat
    #14800
    Tuti, hogy már itt van a forgalmazónál az első GTA IV szállítmány.

    Fel kéne törni a a raktárát és mi lennénk a világon az elsők akik nyomhatják PC-nXD
  • BiG G
    #14799
    :DD
  • DJ Skyline
    #14798
    nem neked való ez a játék, túl komoly, ne tegyél fel több kérdést kérlek. :|
  • n3whous3
    #14797
    nyenyenye, írtam nektek mailt, hogy mi a választék procikból, mert úgy tűnt, hogy nem valami nagy (gondoltam hátha nincs kiírva minden), oszt basztok válaszolni, megyek is a konkurenciához, mert nagyobb a választék :PPPPPPPPPPP
  • DJ Skyline
    #14796
    nem játszol vele azon sem, tök mindegy
  • DJ Skyline
    #14795
    :DDDDS_ADSA
  • BIZ0906
    #14794
    Úgy legyen :D
  • bertino
    #14793
    #14750
  • arty
    #14792
    attól még ATI-n jobban fog menni (mint minden más is) :D

    ez az aktiválás elég hülye megoldás amugy. tulképpen mennyivel jobb ez, mint a sima cd ellenőrzés? merthogy mindkettőt feltörik, viszont kell h neted legyen ill. mi lesz pár év mulva ha leállitják az ellenőrző szervereket?
  • mama 2
    #14791
    De miért írják a borítón, hogy 32 játékos játszhat multin? Ha valaki nem csal a regisztrációnál akkor nem lehet, és gondolom a cdgalaxis meg tudja hogy nem lehet játszani MO.-n a GTA-val online:D. Mert ugye Live-os...
  • BiG G
    #14790
    az új wow kiegészítőért volt egy pár hete :)
  • ProGabe #14789
    szerinted itt magyarországon egy játék miatt lesz tolongás? naaaaa! :)
  • bertino
    #14788
    buy it.
  • mama 2
    #14787
    Jól van, de nekem már meg van X360-ra:D. Csak kiváncsi vagyok milyen lett a PC-s.
  • heringer
    #14786
    Sztem is azé veszem meg.
  • Gunner
    #14785
    kit érdekel, ez a játék MEGÉRI a pénzét!!