54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Drephis
    #273
    elnézést a stílusért :|
    értelmesen: ezeket a képeket már mki látta minek rakod be?
  • Drephis
    #272
    és ezeket miaf*sznak raktad be? :D
  • n3whous3
    #270
  • xmark2
    #269
    És Hiro-nak meg lenne egy üzenete "Save the Gta4 and NY will destroy, soon..." :)
  • n3whous3
    #268
    Szólni kellene Hiro-nak, hogy menjen előre az időben azt' hozza vissza nekünk a 4. részt, mert nem akarok várni egy évet. (aki érti, az érti...)
  • xmark2
    #267
    GTA3,VC, SA mindig ez volt...később jelentették be h. lesz PC-re
  • n3whous3
    #266
    Igaz. A Vice City esetében is jó ideig nem volt HIVATALOS infó arról, hogy lesz-e PC verzió. (vagy a San Andreasnál volt ez?...)
  • ldavid
    #265
    pár kiskép az Informer-ből

    24-7 és RANCH ruházat a San Andreas-ból


    ez a verda meg kicsit nagyon hajaz egy Ferrari 360 Modena/Spider-re
  • xmark2
    #264
    Sztem meg fog jelenni PC-re, de azt külön is be fogják jelenteni...(mintahogy eddig is ment h. később jelentik be PC-re mint konzolra és mindig is írogatta mindeni és PC-re nem lesz???:))
    Ez eddig is így volt,pl GTA3,VC,SA megjelenés mindig az adott év októbere, vagy november eleje a konzolosoknak, a következő évben pedig április vége körül jött a PC-s változat, ez a Sony miatt van h. kötött egy megállapodást a Rockstar-ral, h. a PC-s ne jelenjen meg a konzollal egyszerre hanem egy fél évre rá...Meg a marketingnek is jó(több hír több pénz, nagyobb hírverés...).
    PC-s változat gépigénye sztem DX10-es vid.kártya kell majd hozzá ami egy év múlva már nem is lesz olyan drága.
    Megjelenés PC-re 2008.április vége fele,SZERINTEM!!!
  • AntiHero
    #263
    Ez jaóóó.

    Bár kicsit PIXARos beütése van.
  • n3whous3
    #262
    De hátha úgy oldják meg a várost, hogy nem szigeten lesz. Ugyanis nekem kiábrándító volt, hogy a semmi közepén állt az a rohadt SA állam, nameg Vice City...

    Ezért nem lesz sztem repülő.
  • Szabi1991
    #261
    Coca Cola GTA reklám magyarul
  • Pipör
    #260
    sztem ez az nekem teccik :)
  • [HUN]FaTaL
    #259
    először aszittem valami konzolos gta reklám az elején aztán rájöttem hogy mégsenemse:DD
  • Drephis
    #258
    ja ma láttam pont rohadt jó :D
  • Drephis
    #257
  • rotator
    #256
    bannerkezdemény
  • Kmarha
    #255
    Apropó, feltünt nektek hogy a Coca-Cola cég mekkora GTA és főleg Liberty City lázban ég? :D Csak kapcsoljátok be egy fél napra a TV-t, és néha nézzetek oda, főleg ha a "Aki szeretet kap, az szereteted ad" vagy mifene reklámszövegszörnyüséget halljátok :D

    Ez lehetne az új GTA feeling :D Nem azért rángatjuk ki a csávókat a kocsiból hogy elvegyük a drágaságát, hanem hogy Colát nyomjunk a kezébe! :D

  • Kmarha
    #254
    Igaz :D Nem szóltam, elismerem tévedésem :D (bár vicces lenne megint egy kis dodót berakni az SA után.. utaszszálító meg stb viszont tényleg túlzás lenne egy városba)

    Egyébbként meg verem a fejem a falba, hiszen helikopterre nem is gondoltam. Azt kihagyni tényleg vétek lenne :S Remélem a RS meggondolja magát!
  • ldavid
    #253
    tök mindegy mert középre kerül, de szerintem a fórum/játékosk fóruma... fejléctől nagyobb nem lehet
  • Drephis
    #252
    a bannernak mekkoának kell lennie pontosan?
  • ldavid
    #251
    ez jó lesz ideiglenesen?
  • Drephis
    #250
    nem met szar...
    és ők is a pc guru oldaláról szedték
  • Scottt
    #249
    Lopjuk el
  • Drephis
    #248
    konzolos topicba van egy banner :D
  • ldavid
    #247
    miből? a trailer-ből kiszedett képekből? vagy csak egy IV logót gondoltál?
  • Djemba
    #246
    banner?
  • Drephis
    #245
    hivatalos oldal.
  • SD456
    #244
    Hy all!

    Megnéztem a Trailer-t és hát a grafika eddig jobb. A fényeffektek, az emberek, a kocsik ... stb szebb mint az eddigi GTA-k ban. Remélem lesz PC-re is. És egyenlőre várom a megjelenést... Valaki tud egy dátumot?

    Bye all!
  • AntiHero
    #243
    motor lesz, repülő nem.
  • rotator
    #242
    Amíg nem nyilatkoznak arról, hogy lesz-e PC-re, addig van rá esély. Az eddig hírek alapján mondjuk nem bömbölnék bánatomban, ha kiderülne, hogy kimarad...
  • Drephis
    #241
    de ez csak egy vicc h nincs repülő/motor(remélem)
  • Gerbill
    #240
    Vice Cityben is milyen jól jött a repülő:) Ráadásul ez még nagyobb város is lesz.
  • Drephis
    #239
    rock* sztem kiadja pc-re a pénz miatt. pl ott van a lcs meg a vcs ami úgy volt h csak psp-re lesz.
  • Gabor12070
    #238
    Én azért remélem, hogy lesz PC-s változata! Asszem ez a Fifa07-nél is merült fel, hogy nem lesz PC-s változata, de mégis lett! Ám azt még nemlehet biztosra tudni, hogy a GTA4-nek is lesz-e!
  • Kmarha
    #237
    Ne már, mert te NY-ban a város egyik végéből a másikig repülővel utaznál? :D Hagyjál már :D

    Drephis: szóljon az optimizmus belőlem: olyan nincs hogy egy játék előbb vagy utóbb ne jelenjen meg PC-n!! Főleg egy GTA! :D Max majd emulátorozunk :P
  • Drephis
    #236
    "Gyerekek akkor nem is lesz PCés változat?
    Akkor minek nyitottátok ide a topikot?"

    :ASDASD:D kezditek kapizsgálni? :D
  • Gabor12070
    #235
    Hát a vidéki élet nekem is nagyon bejött! De azért bízom benne, hogy jó játék lesz, és az előjelek nekem azt bizonyítják, hogy nem fogunk csalódni a játékban, de kitudja!!
  • zoluss
    #234
    Ne már, épp a vidéki földutak meg a repülőuzés tetszett a SA-ban. Attól félek hogy élményben lesz egy kis visszaesés, és rámennek a parasztvakításokra. Kit érdekel hogy cigizik a paraszt az utcán vagy újságot olvas, úgyis átmegyek rajta 150-nel, és akkor nem látom.
    Hogy lesz nagyobb a szabadságod ha csak kocsi meg motor lesz? Mert lesz benne menő kamerás mobil? Na jó, azért nem mondom hogy szar lesz, de ezek az előzetes hírek nekem kicsit elvették a kedvem. Remélem feleslegesen parázok.
  • ldavid
    #233
    csak éppen PC-re majd valamikor jövőre lesz..
    vagy azt mondod tudod előre a jövőévi hardware árakat??