54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • hen-tes
    #3051
    Szeretnéd mi!! Azért se nézem meg bazdmeg. :@
  • broman191
    #3049
    Szerintem is inkább még optimalizálni kellett volna azt a PS3-as verziót mert igaz hogy konzol de akkor sem ennyit tudna alatta...
  • Yoda001
    #3048
    bár lehet hogy ennyi különbség van
  • bertino
    #3047
    meg az is lehet, hogy nem akarnak megfelelően programozni...
  • Yoda001
    #3046
    mi ez a khm ... fos videó? hdmi-nek miköze a kontraszt és esetleges fényerő állítása között? fake
  • n3whous3
    #3045
    nemtom most itt megnézni :'(
  • bertino
    #3044
    az a baj, hogy egy csomóan megfelelően se tudnak programozni egyes konzolokra :)
    egy rakás game rondább PS3-on, mint X360on, nyilván van különbség kettő közt programozásilag.

    meg más ügyileg is.

    én asszndom PC rulz még mindig

    off vége :P
  • broman191
    #3043
    Itt egy kis összehasonlítás a PS3 és az X360 megjelenítése között

    on
  • ProGabe #3042
    jó páran teljesen el vannak tájolva.a next-gen nem feltétlenül a legmodernebb grafikát,és ezáltal nem a teljesítményt jelenti.gondoljatok csak a Wii-re!az is next-gen!ezek 7-ik generációs gépek!!a pc esetében nem lehet ennyire leegyszerüsíteni a dolgot,ott azért nincs szó ilyenekről,hogy next-gen,old-gen,anyámkínnyadszen...

    "In the history of computer and video games, the seventh generation began on November 21, 2004 with the North American release of the Nintendo DS, followed by the PlayStation Portable on December 12, 2004. The beginning of the seventh generation for home consoles came on November 22, 2005 with the release of Microsoft's Xbox 360 and continued a year later with the release of Sony's PlayStation 3 on November 11, 2006 and Nintendo's Wii on November 19, 2006."

    megint off,megint konzol miatt -.-
  • bertino
    #3041
    tudom, hogy X360as vagy, de sztem te is tudod, hogy én azt szívből gyűlölöm :)
    és nem nextgen egyáltalán, majd ha sokkal többet tud majd, mint egy PC, akár grafikában is, lehet, hogy azt mondom :)
    akkoris max PS3ra :)

    peace, de én nem vok kibékülve X360al egyszerűen, ennyi :-)
  • broman191
    #3040
    Azért akinek nincs új dujálkór' procija és déiksztizes' vga-ja meg sok giga RAM-ja annak bőven next gen a konzol is-.-'
  • Kandurex
    #3039
    elolvastam az aláírásod és gondoltam jobb, ha nem is kommentelem :))
  • BIZ0906
    #3038
    Az tuti :D
    FIFA08
  • bertino
    #3037
    a PC egyedül az, ami nextgen, a konzol messze nem az
  • kifli
    #3036
    szerintem ha nem butítanák le a grafikát akkor is lenne rá vevő :)
  • N o N a m e
    #3035
    ha kissé lebututitanák a grafikát, és kiadnák pcre a nem next-gen-es verziót akkor is lenne rá vevő biztosan. Mint a Fifa08.. csak ez jobb lenne :D
  • broman191
    #3034
    Csak menjen jól-.-'
  • Fido4life
    #3033
    ezek nem normálisak
  • Pepsi Twist
    #3032
    egyes képeken akkora szar a grafika :D
  • n3whous3
    #3031
    jahát igen, ezek kurvafosok voltak, akkor lehet mégis máshol láttam a képet, amire gondoltam :)
  • ldavid
    #3030
    azon kívül még ez a kettő volt
  • n3whous3
    #3029
    nem erre sajna :(

    1-2 oldallal ezelőtt volt pár kép egymás alatt linkelve és asszem az egyik volt közte. És kurvaszép volt, de tuti, hogy az is azok közt volt, mert már nem találom
  • ldavid
    #3028
    az csak a videóban van, máshol még nem lehet látni
    de szerintem n3whous3 erre a képre gondolt
  • Cat 02 #3027
    ezen nincs is repcsi o.O
  • ldavid
    #3026

    ez? szerintem ez nem egy nagy cucc
    egyébként lehet azért nem akarták nyilvánosságra hozni őket, mert nem túl szépek,
    egyedül szerintem a sikátoros kép volt igazán jó
  • n3whous3
    #3025
    jaj tényleg, ott volt asszem az a kép is, ahol nagytotálban volt világos nappal a város egy szögből. Ha valaki lenne olyan rendes és felrakná ide :::::)
  • ldavid
    #3024
    hát azt nem igazán, a gtagaming.com egyik szerkesztője írta, hogy kapcsolatba lépett velük a Rockstar, hogy minden tartalmat, amit nem kívántak kiadni, szedjenek le (a videón kívűl még 4 kép)
    a YouTube-on meg szerzői jogokra hivatkozva szedték le
    gondolom ez történt a többi oldallal is, de most feltöltötték a gametrailers-re is, kíváncsi vagyok mi lesz vele
  • n3whous3
    #3023
    Valamilyen okot adtak rá, hogy ez miért is nincs sehol hivatalosan fenn?
  • ldavid
    #3022
    a hivatalos oldal betöltésekor indult volna el, de végül nem használták fel, valaki meg megtalálta
    ide felraktam
  • LeryStar
    #3021
    mi ez a "mindenhonnan törölt elrejtett intro"?
  • ldavid
    #3020
    jé tényleg, viszont 747-re gondoltam, elírás, sorry! :D
  • Pepsi Twist
    #3019
    de te 744-et írtál :D
  • ldavid
    #3018
    én is annak néztem
  • Pepsi Twist
    #3017
    ez a tag nem tudja hogy kell behúzni a kerekeket? LOL :D ^^
  • Pepsi Twist
    #3016
    ez nem 747es?
  • Kit--Kat
    #3015
    jelenünkben:)
  • TothLaci
    #3014
    Lesz benne élet :)

    Irányítható repülőt direkt nem tettek a játékba, és 2001-es esemény miatt.
    De erről Rockstar egyik fejese is beszélt, elmondta, hogy az esemény hatással volt a GTA3-ra is,
    azután változtatták meg az addigi kék színű rendőrautókat feketére.
  • DJ Skyline
    #3013
    kár :S mondjuk nem tudom mikor játszódik a játék, de ha lesz benne WTC-re hasonlító ojjektum', akkor érthető! GTA SA-ban a WTC mod miatt így is született 1-2 elmés videó! például, na de nem akarok offolni
  • ldavid
    #3012
    lesz, csak nem lehet majd őket használni (mint a GTA3-ban vagy a VC-ben a nagyobb gépeket)
  • DJ Skyline
    #3011
    elvileg nem lesz repülő a játékban, csak helikopter, nem? mert akkor most ellentmondásokba ütközött az R*! :D vagy én vagyok lemaradva