54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • broman191
    #3615
    Majd a PC-s verzióra kijavítják:)))
  • n3whous3
    #3614
    És a földbe is bele van csúszva

    Nemtom egyébként miért adnak ki ilyen képeket, az egy dolog, hogy a játék úgyis ilyen lesz, de legalább ne bugos képekkel árasszanak el minket. Nem? :)

    Ablaktörés? 2D-s textúra animáció ^^ De azért szép tényleg. Nemtom majd mozgás közben hogy fog látszódni.
  • n3whous3
    #3613
    Há mé? :D Kabrió mindkettő :D
  • Yoda001
    #3612
    a feltzer bal első gumija igen érdekesen beleállt a rendőrkocsiba,de az üveg azért szépen törik
  • ldavid
    #3611
    aha, egy kevés xD
  • DJ Skyline
    #3610
    van különbség SA és GTA IV Feltzer között :D
  • ldavid
    #3609
    ugyan még több videó zenéjét nem ismerni és az IF99 második számát sem, de az eddig ismerteket összeszedtem
    ha érdekel valakit, ide felraktam (többnyire Youtube)
    ________
    újabb két kocsi nevét tudtuk meg: Vapid, Feltzer
  • Mas7er
    #3608
    a harmadik link- desktop
  • Mas7er
    #3607
    Hali
    nem tudom ismeritek-e, de én beraktam magamnak - nekem bejön

    http://gtadownloads.extra.hu/index.php?option=com_wrapper&Itemid=51

  • n3whous3
    #3606
    Én meg bejövök ide és miközben megy a netrádió, meg egyebek a háttérben, bejön az oldal és kis képek ezrei kezdenek becachelődni és beakad minden (azt meg nem is mondom, hogy miközben legörgetem az uccsó üzenetre, akkor elkezd a kép ugye ugrálni, mert amint kirak a firefox egy képet nagyobba, görgetődik minden. És ez már nem is a netsebességtől függ...)
  • DJ Skyline
    #3605
    nem sokkal hosszabb mint a #3562-es kommentben lévő kép áradat. tény hogy méretben nagyobbak, na de a mai világban az X Mbit-es netek mellett nem okoz szerintem akkora problémát annak a 4-5MB-nak a letöltése

    azt tényleg nem néztem hogy mekkora a képek mérete, elnézést, de hogy most volt már, meg hosszú a komment!? kit érdekel :) én sosem azt nézem, hogy volt-e már a kép, meg hogy megfelel-e a szabványnak a komment hosszúsága.
  • Hymtozis
    #3604
    Off:
    Én "örülök", h betette.
    A linkeket nem szoktam megnézni, mert akkor meg kell nyitni új lapon ezt is, azt is, megnézi itt, ott, húzogatni, meg... így meg bejövök ide, és: TÁDÁÁM!
    :On
  • n3whous3
    #3603
    Ha nem érdekel téged, hogy volt-e vagy nem, akkor LINKELJED és ne a képet szúrd be b+. Mert egy kicsit hosszú...
  • Yoda001
    #3602
  • DJ Skyline
    #3601
    és?
  • broman191
    #3600
    Tegnapi termés, linkeltem is-.-
  • DJ Skyline
    #3599
    nem érdekel hogy volt vagy nem, nekem új

















  • broman191
    #3598
    Kizárt dolog-.-
  • Kit--Kat
    #3597
    Eddig nem tették, most sem fogják. A Rockstar profi cég.
  • rotator
    #3596
    Lehet, de épp most sikerült kiadniuk boxra totál bugosan a Bully SE-t, el is ismerték sajtóközleményben, úgyhogy jövő héten már jön hozzá a javítás, mintha csak PC-n lennénk! :D
  • Ragnar360
    #3595
    ööö remélem ,h nagyon dögös lesz a Lola :D
    sztem még őt nem láttuk egy screenshoton ,trailerbe meg pláne
  • Pepsi Twist
    #3594
    Sztem meg az lesz hogy konzolokra megcsinálják atom faszán aztán 1 nap alatt átírják PCre és szar lesz az egész...
  • rotator
    #3593
    A Mass Effectet akkor kezdték el PC-re portolni, amikor a boxos verziónál már csak az utolsó simítások voltak hátra. Egy külsős cég bevonásával is jó fél évbe telik annak a játéknak a konvertálása, szóval a GTA IV -hez ennél több is kellhet.
    :(
  • n3whous3
    #3592
    De tuti, csak nem fogják kiadni, hanem szép nyugisan haladnak vele. Nemtom mit nehéz felfogni ezen. Ha van idejük rá, akkor nem fognak a fejlesztéssel kihagyni fél évet, mert úgyis annyit késik a játék...
  • Pepsi Twist
    #3591
    Sztem pécére még el sem kezték a gyártást...
  • broman191
    #3590
    Az 1. és az utolsó 3 biztos egy és ugyanaz...de a concept rajzon lévő...
  • n3whous3
    #3589
    Száni szöveg
  • ldavid
    #3588
    Francis rokona Patrick "Packie" McReary ezért azonos a nevük
    lehet tesók, vagy kuzinok
    az csaj aki arconcsókolja Niko-t a 3. trailerben, az pedig Patrick frigid húga

    ha már itt tartunk, szerintetek ők mennyire hasonlítanak egymásra? lehet-e egy személy mindegyik képen?

  • broman191
    #3587
    Ja és Mcreary...nem egy ilyen nevű zsaru száll majd rá Nico-ra a gémben? De a trailer alapján biztos nem ez a 'Packie Mcreary' srác lesz az-.-
  • broman191
    #3586
    Demó? Eddig sem volt...most sem lesz. Főleg konzolra:)
  • Ragnar360
    #3585
    Te retardált vagy,de nagyon :P
  • Ragnar360
    #3584
    ja jóóvan geccci :D leesett ,durva

    OMFGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
  • ldavid
    #3583
    nem értem mi a frász bajod van velük, te biztos megoldottad volna a fejlesztést 2 platformra késés nélkül (és az a pár hónap még nem is sok)
  • JaSoN HuNTeR #3582
    Kiadhatnának egy Demot.Hogy lássam hogy milyen.Me a képek csak felbasznak... a Rockstar.
  • ProGabe #3581


    kérem kapcsolja ki!
  • ldavid
    #3580
    szerinted mi a halált keresne a Los Angeles-i rendőrség Liberty-ben, ami ugye New York?
    vagy mi az a LCDP?
  • JaSoN HuNTeR #3579
    Kb olyan mint amikor a PS3 akart megjenni.
  • JaSoN HuNTeR #3578
    én utálom a Rockstar.Olyan sok csicska dolgozik ott.Nem is mondanak semmi infót.
    2007be azt igérték hogy Oktoborbe már játszhatok Boxon.
    Aztán huzzák itt az időt,felbasz.
  • Ragnar360
    #3577
    most ezt nemrétem ,ebbe mi a szanalom :) (kivételesen nem értem persze :D)

    végulis ezt mondták a videoba nem?
  • ldavid
    #3576
    szánalmak szánalma:

    "Az első videóban a los angeles-i rendőrség tagjai mesélnek a "Cég"-ről, arról, hogy miért jó ez a munka és miért érdemes az LCDP kötelékébe állni."

    ofkorz gémsztár