54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Ragnar360
    #5893
    és az IGN-ére mit szóltál ? Ők igazán gyökeresek a szakmában...és 1999-ben akpott 10est náluk 1 játék, elötte 98-ban pedig a Zelda...azóta meg volt rengeteg jó új játék...szal IGN is tudhat vmit, szerintem!
  • DanielT
    #5892
    Sajnos ez a Gamespot már nem az a Gamespot. Most nem csak a szervezeti átalakulásra gondolok, hanem a pontrendszer módosításra is. Régebben csak az ő véleményükre adtam, mert soha nem csalódtam, most már oda sem kattintottam a review-ért...
  • gduck
    #5891
    LOL! Az "ingame" videjó naon ütős :D (Idióta indexesek :D )
  • Kandurex
    #5890
    :DDD

    ...ott a pont!
  • cenobite
    #5889
    faki=fake. :)
  • cenobite
    #5888
    Hivatalosan semmi info nincs, hogy mikor jön pc-re. Találgatás és faki infók annál több.
  • gumikacsa
    #5887
    Sziasztok. Kicsit visszaolvastam, és elolvastam a FAQ-t, ami nem hogy segített volna a problémámon, hanem még tanácstalanabb lettem.
    Tegnap este olvastam egy játékos magazinban, hogy: megjelenés: 2008 ősz. Gondoltam, eltolták a konzolos megjelenést, de aztán a cikkben világosan írja: "nem is beszélve az ősszel esedékes PC-s verzióról"
    Erre felnézek ide, hátha több info van, és semmi. Akkor most mi van???

    (mellesleg jegyzem meg, az újság amit olvastam, nem egyszer közölt már valótlan infót)
  • Zóanagyvarázsló
    #5886
    Még a Kane & Lynchre sem! ;)
  • bertino
    #5885
    hűha

    most mi lesz...
  • Kandurex
    #5884
    A Gamespot 10 / 10 adott a játékra! 8 éve nem adtak ekkora pontszámot semmire!
  • theodor
    #5883
    Wááá!!! Ezeket az ingameket látván nem bírok várni .....
  • Kandurex
    #5882
    csak óvatosan, spoileres!
  • tmisi
    #5881
    GTA IV XBOX360 TESZT
  • broman191
    #5880
    Pistike nem tudja mi az a szerzői jog és warez, de azért elkéri a szomszéd Palikától aki megírattatta faterja munkatársával...ez a valószínübb -.-
  • Alwares
    #5879
    Ha akkorára nem is de a PC-és eladásokhoz képest klasszisokkal nagyobbra lehet számítani.
  • Snexi
    #5878
    Mivel a GTA-t még az átlag pistike is ismeri aki abszolút nincs benne a játékvilágba ezáltal azt a fogalmat hogy warez nem is ismeri megveszi PC-re.Ennél a játéknál szerintem lehetne akkora eladásokra számítani pc-n mint konzolon....
  • broman191
    #5877
    Itt talán kevesebbet sérülsz mint az előző részekben :)
  • Énvagyokazapád
    #5876
    pc-n nem is, de VCS-ben igen...
  • rotator
    #5875
    Ilyenért inkább Sony bácsi fizetne. :) Microsoftnak nem érdeke kinyírni a Windowst.
  • bazs1
    #5874
    nem is stuntoltál...
  • Pepsi Twist
    #5873
    föleg mikor le esel a motorrol :D azt úgy repülsz mint 1 rongy bábu és nem úgy fexel mint az SA-ba a levegőbe mintha deszkán zuhannál xD
  • broman191
    #5872
    Szerintem az új fizikai engine jó lehet stuntereknek :)
  • Pepsi Twist
    #5871
    van fasza cross motor lehet azzal lehet tolni cuccokat :D (bár enduro vagy supermoto jobb lenne)
  • offkorz
    #5870
    motorbazmeg :-|
  • Énvagyokazapád
    #5869
    remélem motorral még mindig lehet olyan trükköket nyomni mint anno VC, SA, stbbe
  • Micsu
    #5868
    a játék max olyan okokból nem jelenne meg pcre ha pl a microsoft fizetne érte hogy csak a konzolján jelenjen meg, a take two se hülye, bőven elég erős a pcs játékipar ahhoz hogy pár millió példányt eltoljanak belőle, az előző gtak is gecijó fogytak pcn...
  • broman191
    #5867
    Van heli, az is jó bőven :)
  • Cat 02 #5866
    Nincs repülő, nem lehet elleni =(
    Bár van uszály :D
  • Pepsi Twist
    #5865
    jah... ökörködés + modding...
  • broman191
    #5864
  • Snexi
    #5863
    Szerintem a sztori kijátszása után még simán ellehet vele lenni akár 100 órát is (legalábbis a korábbi epizodoknál így volt)
  • rotator
    #5862
    Az elég jó, kérdés, mennyi mindenről maradt le. A Gothic 3-ban a főküldetéses rész az összes küldi+lehetőség kb. 3%-a. :P
  • Ragnar360
    #5861
    QQ én meg, hogyha abba gondolok bele, akkor napi 10 óra min..szal bolyongással 1ütt 4 nap :))))
    Nade még kitudja
  • Istencsászár
    #5860
    ha belegondolok hogy 1 hónap volt nekem a Mass Effect 27 órával akkor, ezzel elleszek egyész nyáron:), mindent megcsinálok + multizok
  • broman191
    #5859
    Bizony nem. Sőt... :)
  • Snexi
    #5858
    mai viszonylatban ez nem is olyan kevés
  • Kandurex
    #5857
    megjelent az első végigjátszónk a fórumról, ..30 óra :/ alatt kitolta a main storyt
  • Snexi
    #5856
    Néha nézem unalmamban a Game Over-t rajta...A GSTV jobb annál
  • Alwares
    #5855
    Fixtv? Na ne bassz, az aztán nagyon megbízható...
  • broman191
    #5854
    A részeg vezetés tisztára olyan mint a vice city-ben, de a bukdácsolás... :D:D