54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Istencsászár
    #7371
    Sok sikert a blúréj író vételhez, a blúréj disc vételhez illetve a sok-sok gigás játékok letöltéséhez:)
  • red bull
    #7370
    ??? fake?
  • Máté94
    #7369
    Nincs igazad:P
  • macskássy
    #7368
    hi, be jelenteték ,2009óktróberbe
  • bodesz
    #7367
    10:45am - Take-Two press conference
  • bodesz
    #7366
    MOST van elvileg a take two sajtókonferencia.átvan számolva az idő neparázz.keress rá amúgy hogy mikor van.
  • bodesz
    #7365
    áh sztem csak húznak minket és most jelentik be hogy holnap ki is adják pcre XD
    áhnem.amúgy én úgyvagyok vele hogyha ebben az évben nemlesz pcre akkor veszek ps3at és 1játékkal fogok játszani addig amíg felnem törik és nemtudok wrz gameket tolni rajta :D
  • bertino
    #7364
    reméljük, hogy hajnal 5kor már nyugodtan fekhetünk az ágyba
  • bertino
    #7363
    nemmmmm biztos, de lehet.
    pont annyira biztos, hogy senki se tudhasson belőle semmi valosat basszameg
  • red bull
    #7362
    meddig tart ez a sajtókonferencia? 10-15 perc?
  • bodesz
    #7361
    már elszólták magukat hogy készül pc re nem?
  • akyyy
    #7360
    ha most be is jelentik, hol lehet megtudni leghamarabb neten?
  • DJ Skyline
    #7359
    nem tudhatjuk mióta hegesztik PC-re, HA hegesztik egyáltalán :) lehet, az is lehet hogy csak most kezdenek bele, HA!
  • bertino
    #7358
    nem érdekel mikor jön, a lényeg, hogy biztos legyen a PCs kiadás.
  • DöflingR
    #7357
    Karácsony előtt még kijön sztetek?:D
  • bertino
    #7356
    zsír.

    akkor... hajtsuk imára fejünket a GTA IV. PC verziójának bejelentéséért -.-
  • DöflingR
    #7355
    Már hozzá van számítva az időeltolodás
  • red bull
    #7354
    ebbe már belevan számolva a 9 órai késés vagy mennyit mondott david...
  • bertino
    #7353
    a 19.45 nem amerikai időre értendő ?
    mert ha igen, akkor nekünk pontosan az amerikai 19.45 után kb. 8 óránk van még pihenni...
  • Máté94
    #7352
    Már csak 15 perc:D
  • tdu Toyota
    #7351
  • CheAteR88 #7350
    kint sincs.
    mit töltene?
    amugymeg sry lehet hogy lszégyelem magam de előszőr tuti hogy letöltöm... nem majd plefre megveszem
    tesztelni kell.... meghát minek vegyem meg ha a tört se fut el
    szerintem pénzkidobás
    letöltöm,tesztelek és ha tetszik megveszem
  • Istencsászár
    #7349
    A kettő nemigen hozható össze:) miert a Sony minden évben azt állítja hogy ez a ps3 éve lesz, és azt mondták hogy jövőre megelőzik a Xboxot... namármost egyszerű összedással kiszámolható hogy 500ezer Ps3at kellene eladni havonta, egy éven át, hogy az Xboxot behozza eladásokba, de ez csak akkor áll fenn hogyha közbe a Boxból egy darabot sem adnak el... a Sony bukta ezt a generációt, sokat szövegelt és vetített, amig az MS keményen dolgozott és megnyerte... a fejlesztőket a játékosokat stb... a PS3 sem rossz de a Box jobb és ez a tendencia itt az E3on is folytatódik, a Sony nem tud felül kerekedni a maga generált álomvilágon és kamukampányon, talán majd a PS4el...

    Most had kérdezzem ennek mi köze a GTA4hez?:) vagy bejelentik vagy nem, vagy készítik vagy nem ( bár szvsz most a DLCkre gyurnak aztán majd valamikor lesz Pécé verzió ahogy a régebbi részeknél is volt... )
  • Máté94
    #7348
    Szégyelje el magát az aki letölti.
  • CheAteR88 #7347
    nekem semmi bajom a konzollal csakhát pc függő vok és a pc visz majd a sírba:)
    (volt consolom)
  • Synit HUN
    #7346
    Nektek miért baj az ha valaki Pc-n szeretne vele játszani? Miért örültök neki, hogy még nem jelentették be? Így nem hiába vettetek konzolt vagy mi? Megbántátok mert Pc-re is vannak még játékok?
    Nem értelek titeket. Honnan ez a rosszindulat? Én is meg fogom venni eredetiben csak adják ki.
  • rotator
    #7345
    Hogy sikerült két ennyire homlokegyenest különböző dolgot összehasonlítani?
  • SAFIII
    #7344
    valahogy így gondolom én is
  • Harry Seldon
    #7343
    Ez a "még mindig van idő" szövegelés itt engem a PS3-al kapcsolatos MS verésre emlékeztet. Mennyi ideje is bólogatnak a PS fanboyok, hogy kell még egy kis idő ahhoz, hogy a PS3 átvegye a piacvezető szerepet? Lassan már évek óta ezt mantrázzák, hogy igen, de hamarosan a PS3 nyer. És ez megy mióta! :D És a PS3 nem nyer. :D

    Na, kb ez van most itt a GTA-val kapcsolatban. Ha nem az E3, akkor a GC, ha nem az, akkor jövő évi E3... :D Igen, a remény hal meg utoljára, de ma 19:45 után talán meg kéne próbálni reálisabb szemmel nézegetni a játékok világát. :)
  • mikiking
    #7342
    Tuti kifogják adni..... csak annyi,hogy kellessz hozzá egy rendes gép.e miatt lehet egy kis félelem bennünk,hogy emiatt nem adnak ki,de szerintem kifogjak,ilyen vételt nem basznak el maguktól
  • SAFIII
    #7341
    meg a jövő évi e3
  • Snexi
    #7340
    Még mindig ott van augusztusban a Games Convention...
  • BiG G
    #7339
    mindenképp sorsdöntő lesz, mert ha bejelentik hogy jön pc-re, akkor megveszek egy 4850-et, ha pedig nem, akkor eladom a lelkem az ördögnek és egy x360-at veszek.
  • Máté94
    #7338
    ÓÓÓ az a 71 komment.Majd akkor jelenik amikor már 100 új hozzászólás lesz egy perc alatt
  • Snexi
    #7337
    71 új komment,azt hittem már történt valami De már csak 1 és háronmnegyed óra
  • Máté94
    #7336
    Az emberek fellázadnak és a Take Two házához mennek és ha nem jelentik be PC-re felrobbantják az épülete.
  • ProGabe #7335
    jobb esetben csak a mi galaxisunk omlik össze :)
  • kakaoskalacs
    #7334
    De most ha nem adják ki összedöl a világ ,eljön a vilagvege, vagy mivan?
  • gabo91
    #7333
    Mekora poén lenne, ha most sem jelentenék be. huznák halasztanák még a dolgot, aztán mikor már teljesen kész akkor jelentenék be... betennék a hírekbe

    szvsz
    De ugyis kiadják PC-re...
  • BiG G
    #7332
    na srácok, ma jelentik be pc-re? :)