54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Peetboy
    #8378
    Minek ehhez Xbox, úgyis tudtuk, meg fog jelenni PC-re is. Amúgy meg kinőttem már ebből.
    A San Andreast sem vittem végig, mert az a fránya repülős küldetés nem sikerült.
  • fery02
    #8377
    tényleg, ti akkor nem is tudtok xBox-ról multizni?
  • Neoncsoves
    #8376
    az a védelem sem lesz már sok játékon mivel sokan tiltakoznak ellene, olyanok is akik megvették. milyen az már, hogy a kulcsodat 3x használhatod fel? :)
  • Prince23
    #8375
    Hehe, látom a banner alatt nagyon készülődtök xD
  • Kandurex
    #8374
    na, hátha nem törik fel, jó kis nice -os alone in the dark -os védelem kellene
  • BiG G
    #8373
    szvsz kizárt dolog hogy live-os legyen
  • Kandurex
    #8372
    multi miatt érdekelne, de azért meg megvenni...warezolni meg nem akarok :(
  • fery02
    #8371
    Ha live-os lesz, akkor imádkozzunk, hogy a megjelenésig elérhetővé tegyék a live-ot Magyarországról is. :|
  • Doog
    #8370
    értem
  • szieszáj
    #8369
    visszaszámlálás ? wtf?
  • FZoleee
    #8368
    Elvileg igen, mert hivatalos infó. De 10-20% az esély szerintem, hogy csúszni fog.
  • BiG G
    #8367
    Nem újrarajzolásra kell gondolni, hanem részletesebb-szebb modellek és textúrák (ezek már megvannak, hisz eleve azokkal dolgoznak, majd később a játékba a kisebbet-rosszabbat implementálják), illetve új effektek, amitől csak szebb lesz a játék.
  • fery02
    #8366
    OFF
    Street Legal se egy szép játék... (ha ismered egyáltalán)
  • mikiking
    #8365
    habár adnáisten,hogy 8800 lenne ajánlottba,mert akkor még szebb lenne,és gond nem lenne vele smemiképp gépileg :) (büszke magára ) :D
  • mikiking
    #8364
    ajánlottba majd meglátod,hogy 7800 lesz :) kössünkfogadást
  • Doog
    #8363
    Hello! Már rég néztem a fórumot és lusti vagyok visszaolvasni. Látom ekkor fog megjelenni. November 21.
    Ez már teljesen biztos?
  • Snexi
    #8362
    Geforce 7800?Inkább 8800...Egyébként SM3 kelleni fog hozzá de leeht hogy átalakítják úgy az engine-t hogy sm3 alatt is elinduljon hisz a gta-t azok is ismerik akik azt se tudják hogy mi az a warez pláne azt hogy mi az az sm3
  • mikiking
    #8361
    igy igy..... sztem minimum konfig G-force 6xxx ... 512 MB ram , pentium 2,8 ghz..... ajánlott G-force 7800 , 2 gb ram , dual core processor 4200 +
  • ldavid
    #8360
    következő hetekben több infót kapunk, a Games Convention alkalmából akár pár screenshotot is hozzánk vághatnának
  • rotator
    #8359
    Nem hiszem, hogy a grafikusok menet közben újrarajzolnák, ők inkább a dlc-khez gyártják a cuccokat.
  • BiG G
    #8358
    Honnan tudod mennyit szépült az értő Rockstaros kezek alatt április óta?! :) Amúgy nem minimum konfigot tippeltem, hanem amin szerintem szépen és gyorsan is futna.
  • Snexi
    #8357
    Kiváncsi vagyok a PC-s borítóra de mégnincs fönn Take2 oldalán(az hogya Games for windows-os lesz-e vagy sem).Gondolom kap majd Live-ot
  • Bullitt
    #8356
    Azért ennyire nem lesz gáz a gépigény, annyira azért nem szép játék
  • Máté94
    #8355
    Reggel 7-kor ott fogok állni,hogy én vegyem meg elsőnek:D
  • BiG G
    #8354
    Azért valamennyire lehet tippelni. Szerintem egy Core2Duo proci 2.4-2.8GHz-en, 2 giga rammal, és egy újabb 4800-assal megtámogatva tökéletesen elég lesz neki.
  • Máté94
    #8353
    Ezt hiszem el!Száljál magadba!
  • rotator
    #8352
    Nem szabad neki, a Mafia 2 már dübörög az ajtóban, saját bizniszét rontaná a 2K!
  • Drephis
    #8351
    :-cc
    de.
  • Snexi
    #8350
    Honann tudnánk?Nincs rage engine-es játék (eddig) pc-n
  • Snexi
    #8349
    Mért kell egyből a késésre gondolni?
  • Leo 1991
    #8348
    1 közeli gépigényt tudna vki mondani
  • Szabi1991
    #8347
    Hinta-Glitch ??
  • Stefibaba
    #8346
    Sztem nem az, de ha késik akkor is max 1-2 hetet mer ahogy bertino írta, ha kihadják a karácsonyt nem fogják megvenni :\ (Elég régóta csinálhatják, hogy biztosak legyenek benne hogy elkészül) Egyébként az a Hinta-Glitch az bug vagy Easter Egg? Merha bug remélem kiveszik, ha meg Easter Egg akkor nagyban várom :D
  • FZoleee
    #8345
    R* alkalmazott vagy?
  • Snexi
    #8344
    nem fog
  • bertino
    #8343
    nem tudom elképzelni...

    kis időt max, karácsonyt nem hagyják ki

    ha kihagyják, senki nem fogja megvenni :|
  • BiG G
    #8342
    HALLELUJA! :D
  • Nathan66
    #8341
    nem a vga a minden. a 4000+ os cpumal kitörölhetem az ülőgumómat nyugodt szívvel...
  • Hellsing47
    #8340
    dehogy veszed :|
  • FZoleee
    #8339
    Amúgy ne legyen igazam, de sztem csúszni fog még a megjelenés