54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • BiG G
    #10671
    valószínűleg, ja. mondjuk csak a játék végén éri meg ezekkel szórakozni, mert ahogy olvastam hazavág jónéhány achievmentet, és akkor nem jön össze a 100%-os végigjátszás.
  • kifli
    #10670
    sa-hoz volt cheat hogy nagyobb legyen a forgalom...
    cheatek meg szerintem ugyan az lesz mint boxon mert most a telefonba kell egy telefonszámot beírni (amit el is ment) szal az szerintem pc-n is menni fog
  • BiG G
    #10669
    ezzel lehet ám jókat derbizni a belvárosi dugóban :D mondjuk az zavar, hogy egyik részben sem valós mértékű közlekedés volt, keveselltem mindig, de közben sok is volt, mert ha az ember gyorsan akart mozogni, akkor bizony volt karambol dögivel.
    remélem lesz valami cheat a közlekedés növelésére, csinálunk jó kis dugót a broadwayen :D
  • DJ Skyline
    #10668
    van :)
  • kifli
    #10667
    nekem az rpg sokkal jobban tetszik :)
    amég nem jön pc-re átjárok haveromhoz sitboxon szórakozni. Most az rpg a kedvencem
  • Atti12
    #10666
    tűzoltókocsi ugye van benne? vízágyú?
  • DJ Skyline
    #10665
    én a rendőrautóval fogok baromkodni :D odaállsz a gyalogosok mellé, rányomod a dudát vagy a szirénát és borul a környék :D
  • Atti12
    #10664
    hogy én ezzel mennyit fogok szórakozni :O :D
  • kifli
    #10663
    nekem most jutott eszembe az hogy most mit mondanak azok akik szertnt 100% hogy nem jön ki gta pc-re meg a nagypfájú konzolosok akik ide jöttek flémelni és most a pc-sek jobb minőségben kapják új funkciokkal
  • Bil Ur Sag
    #10662
    Korábban nem egyszer téptem ki a hajamat ez miatt :) Főleg ha küldetés közben történt mindez. Most volt hogy félig lángoló autóval menekültem.
  • Bil Ur Sag
    #10661
    Pontosan. Korábban olvastam hogy sokan írták hogy videók alapján, olyan mintha papírból lennének, vagy nem tapadnának az útra. Fenéket. Jobbak mint valaha. Most először éreztem a sorozatban hogy valóban egy autóban ülök aminek súlya, tapadása van. Szinte érzékelhetőek a koccanások. A nagyobb ütközésekről nem is beszélve.
  • DJ Skyline
    #10660
    ja, meg nincs már az a hülyeség ha egy autó fejre áll, akkor az tuti felrobban :)
  • elitehun
    #10659
    ja az a jó benne. a verdák
  • Bil Ur Sag
    #10658
    Mondjuk a verdák viszont többet bírnak.
  • Bil Ur Sag
    #10657
    Csít!. Szerintem ebben a részben "girhesebb" ?? :) a szereplő mint a többiben.
    Pl. Két shoti lövés és rosszabb esetben alulról szagolja az ibolyát. Közleről pedig ha páncél van rajta akkor is elég három belőle. De szerintem ettől is jobb lett.
  • moralosan
    #10656
    *A pajzs és hp szintje
  • ProGabe #10655
    Niko többet bír, mint bárki a valóságban, de itt biztos hogy cheatel a srác
  • moralosan
    #10654
    Elképzelhető, hogy csak szimplán csít, minden ütközés előtt fel van tolva maxra nekiJe.
  • tobias88
    #10653
    örökélet kóddal van ez, vagy csak ennyire elrontották az emberi tűrőképesség határát a játékban?
  • DJ Skyline
    #10652
    igazából kilehet javítani azt a problémát, csak marhára időigényes, és nem éri meg a befektetett időt, hogy most előbb vedd észre a fát. erre az egyszerűbb megoldás: repülj magasabbra
  • szabod
    #10651
    Kössz, gondoltam hogy megcifrázták vhogy.
  • bubu13
    #10650
    A térképnél ott a baloldali csík
  • DJ Skyline
    #10649
    [/spoiler]bal alsó sarokban van egy térkép, körülötte van félkör alakban. a térkép bal oldalánál, a jobb oldalánál meg a pajzs[/spoiler]
  • Grove4
    #10648
    a térkép körül láthatod!
  • rotator
    #10647
    Nekem ilyen nem rémlik, igaz, nem mostanában játszottam vele...
  • szabod
    #10646
    Hát ezen behaltam
    Amúgy az életcsík az hol van, mert egy videón sem láttam, vagy itt már máshogy oldották meg ezt a dolgot?
  • bertino
    #10645
    a PC-s GTA3: San Andreas-ra gondoltam.
  • kifli
    #10644
    ne konzolos verzböl indulj ki :)
  • bertino
    #10643
    a látótávolságot hiszem ha látom, egy dolog, hogy ellátok akár 500m-t előre előző részekben, de bazdmeg szart se ér, ha a kurva fa néha repülés közben 20m-en belül jelenik meg, aztán már kikerülni se lehet :|

    egyébként respect.
  • Grove4
    #10642
    GTA IV - Miben több a PC-s változat

    Mint az várható volt, a Rockstar nem csak egyszerűen portolja a GTA IV-et PC-re, hanem néhány remek új funkciót is kapunk

    A Games Conventionön a GTA IV PC-s portjába is betekintést nyerhettünk, s mint kiderült, a játékot számos lehetőséggel bővítik. Természetesen az elvárt módon megnövelik a felbontást: akár 2560x1600 pixelig is felhúzhatjuk (hajrá, szuperszámítógépek... ezt is vagy 5 év múlva fogja bírni egy emberi áron kapható PC :)), növekszik a látótávolság, és a textúrák is nagyobb felbontásúak lesznek.


    A grafikai tuningok mellett készül egy visszajátszási lehetőség: a játék folyamatosan rögzíti a legutóbbi 30 másodpercet, és ezt egy gombnyomással bármikor visszajátszhatjuk és megcsodálhatjuk. Ráadásul ugyanilyen könnyedén összevághatjuk ezeket a 30 mp-s jeleneteket egy videóvá, majd azonnal feltölthetjük az alkotást a Rockstar Social Club oldalára.
    Javítanak a multiplayeren is, de erről sokat nem árultak el, csak annyit, hogy 16 játékosnál több is összecsaphat majd egymással, és rengeteg szűrési opciót építenek be a meccsek keresésébe, hogy gyorsabban találjunk nekünk tetsző játékokat.
  • rotator
    #10641
    Picit off, de már októberben érkezik a Bully, tehát még a GTA IV előtt. Jól belehúzott a Rockstar, szép őszünk lesz! :)
  • BlastR
    #10640
    ÁÁÁ azon behaltam xD
  • moralosan
    #10639
    No legalább már ezt is tudjuk.
  • elitehun
    #10638
    Új képek (első két sor)
  • Gando
    #10637
    igen én is nagyot röhögtem rajta XD
  • Pepsi Twist
    #10636
    jah az enyém tuti elfogja bírni :D
  • DJ Skyline
    #10635
    1:10 _:DFFDS emberünk rég halott, komment rá: "Fuck you, look at my car" _:SDSA
  • Gando
    #10634
    a 2:36 olyan Jackass beütéses :D

    u.i.: az eggyetlen nagyobb probléma amit észreveszek, hogy ha motorral mész neki valaminek akkor több száz méterre elrepülsz, kicsit irreális. De az mikor felkenődsz a motorháztetőre az rohadtul valósághű :D
  • Gando
    #10633
    Másik fele XD

    azért mókás lehet, rendőrautóban nagyban ülsz a társaddal és elrepül az autófelett egy csávó aki üvölt mint egy állat, aztán felkel mintha misem történt volna :D

  • BiG G
    #10632
    a nemnormális :DDDD