54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Pepsi Twist
    #10751
    hogy felkenődik XD
  • Magiszter
    #10750
    En már egy szimpla KANGOROO csítnek is örlnék amivel 10 méter magasra lehet ugrani. Az volt az ökörködések nélkülözhetetlen velejárója az SA-ban. Jött a zsernyák hogy majd jól elüt én meg akkorát ugrottam hogy mág a következő kettő kocsi is átfért alattam
    De ilyen fizika, meg törésmodellek mellett tényleg dúrvaság lenne egy "én vagyok a jedi az anakinból" csít amivel röptetni, ellökni, felemelni lehetne dolgokat.
  • kifli
    #10749
    erre főleg multi miatt lesz érdemes berüházni hacsak nem lesznek tört szerverek
  • DJ Skyline
    #10748
    és még mindíg nem hivatalosan bejelentett hír, csak valami mindenféle forrásnélkül bebiggyesztett valami
  • Neoncsoves
    #10747
    Majd lesz hozzá mod :PP
  • Pepsi Twist
    #10746
    jah ez fasza lenne XD
  • Neoncsoves
    #10745
    Visszatérve a csúszásra: totális baromság. Az hogy az MS mit akar, az nem érdekli a R*-t, vele nem is tudtak szerződést kötni az Microsoftosok hogy csak 1 év múlva adják ki PCre... R*-t nagyon is érdekli a PC-s felhasználók köre. Éppen ezért jönni fog időben, még karácsony előtt. R* jól tudja, hogy vannak akik kérik Karácsonyra, vagy csak meglepik magukat egy PC-s GTA4-gyel. Ettől a bevételtől ők sem akarnak elesni. Főleg ha azt nézzük nekem 1db GTA-m sem eredeti, de most erre úgy érzem muszáj lesz beruházni. Ez 1 ember de még kb rajtam kívül több százezer ember érez így, az már jó a R*-nak!
  • DJ Skyline
    #10744
    nincs
  • TIBI
    #10743
    Nem tudtok róla h lesz-e valami olyasmi cheat h ultra-szuper-mega-giga erős vagy és pl kocsikat is dobálhatsz csak úgy poénból? Az ilyasmit nagyon élvezném ilyen fizika mellett Sőt valami szuper hős cheat is lehetne hozzá, repkedéssel és egyéb hasonló nyalánkságokkal^^ de jó is lenne repkedni kocsival a kezemben és a rendőrhelikoptereknek dobálni
  • Gando
    #10742
    ecsém ez rohadt jólessz :D milyen feelingesek az esések :D a végén én felnevettem XD elégfájdalmas :D
  • Magiszter
    #10741


  • red bull
    #10740
    thx
  • BiG G
    #10739
    vimeo-n talán, ott van lehetőség HD videó feltöltésére.
  • red bull
    #10738
    Holvannak még jóminőségű ingame GTA 4 videók a GT-n és a Youtube-n kívűl?
  • DJ Skyline
    #10737
    szerintem rossz helyre kopizták be, ha megnyitom akkor még mindíg Nov. 21 van ott. honosításnál is az van hogy angol nyelvű játék, ezzel szemeb a Spore-nál meg az van hogy magyar nyelvű. szvsz csak szimplán rossz helyre kopizták a Spore adatait és még nem vették észre :Dd
  • xido
    #10736
    megújult cdgalaxis oldalán ez látható....Grand Theft Auto 4 (PC, magyar felirat, szeptember 5.)

    oké,a dátum baromság,ezt tudjuk...de érdekes lenne,ha honosítanák...igaz aminél kint van,hogy magyar felirat-javarészt cdprojekt-,az úgy is van...
  • szabod
    #10735
    Az mekkora már, hogy elnyal, feláll, azt mondja: not funny aztán megy tovább mintha semmi se történt volna
  • offkorz
    #10734
    beteg dolgok ezek :DS_ASD:DS:
  • DJ Skyline
    #10733
    majd kipróbáljuk November végén :D lehetne írni az ötleteket valahova mert elfogjuk addigra felejteni :D
  • Magiszter
    #10732
    Én meg olyat nem láttam amiben nem ugrik ki menet közben/ugratásnál a kocsiból.
    Meg olyat sem hogy busszal megy végiga járdán és utána mutatja az elején a felkenődött dolgokat. Vagy olyat amiben vonatsínre állna rá kocsival és úgy várná. Esetleg motorral ugyanez, vagy motorcsónakkal
  • Máté94
    #10731
    Nem hinném,hogy lehetséges de akkor már lökjön bele járókelőket
  • Gando
    #10730
    én meg olyat nem hogy beleugrik egy utasszállító hajtóművébe XD
  • Máté94
    #10729
    Én még egy videót se láttam amiben Niko egy autóra esne.Pl repülőről.
    Hogy betörnek e az ablakok meg behorpadna a teteje:D
  • Gando
    #10728
    én kombájnal a városban daráltam az embereket :D mert jóvolt :D

    amugy ha valakit érdekel itt van az első része a vidinek
  • Magiszter
    #10727
    Én inkább kombájnnal mennék, vagy traktorral mint az SA-ban. Az nagyon nagy volt. Főleg mikor vagy 20 traktort egymásra kapcsoltam és mint a kígyó mentem az utcán.
  • DJ Skyline
    #10726
    ebbe a játékba csak egy Skimmer kéne megint, mint a VC-ben is volt. több repülő nem kell, felesleges
  • DJ Skyline
    #10725
    :_DSSDAASDASD
  • elitehun
    #10724
    jó de a heli nem olyan gyors mint egy repcsi
  • John Cena
    #10723
    KEGYETLENXD
  • ProGabe #10722
    van benne heli! rohadt messze el lehet látni. youtube-on van is egy csomó videó amikor elmennek egy kis látványtúrára eggyel
  • Stefibaba
    #10721
    Ha jól emlékszem, valami olyasmiért nincs benne repülő, mert ugye LC-be (asszem xD) nincs Low-poly textúra, magyarul egy rohadt erős gép kellene hozzá, hogy egyszerre, olyan távolságból jelenítse meg az egész várost (vagy valami ilyesmi :D)
  • hen-tes
    #10720
    A legjobb az volt benne, hogy számolta meddig bírsz a levegőben maradni vele.. :d
  • bertino
    #10719
    az nagyon sztár kis gép volt :D
  • hen-tes
    #10718
    vice cityben sosem repültem repcsivel.. :S
    gta3-ban meg csak poén szinten volt jó a töröttszárnyú dodo..
  • Shiwo
    #10717
    valamit hagyni kell a kiegészítőkbe is
  • ldavid
    #10716
    mindenki ezzel jön.. akkor nem értem, a GTA3-ban és a VC-ben minek volt egy-egy gép? (még ha előbbiben nehezen használható is volt)
  • FZoleee
    #10715
    na ja, van a Francis International Airport, aztán kifújt...
  • hen-tes
    #10714
    Ide tényleg felesleges a nagy dög repülő. Hova repülnél vele, nincs két reptér sem.. Majd a gta4sa-ban. :)
  • ldavid
    #10713
    azért van benne valami, eddig is ott támadták a sorozatot ahol tudták
    egy New York-i felhőkarcolók közti repkedés meg csak olaj lett volna a tűzre
    valaki megrendezte volna mégegyszer a dolgot és ráfogja a játékra, mert hogy abból tanulta..
  • Magiszter
    #10712
    Ez hülyeség. Akkor nem csinálhatnának olyan filmeket sem amiben van repülő mert 911. Ugyanmár. Kocsival végig hajthatsz a járdán 1000 ember agyvelejével moshatod fel az utcákat, de repülőt nem vezethetsz mert egyszer régen 2 beleszállt 2 magas toronyba... hol van itt az értelem?