54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Máté94
    #11579
    16gb és megegyzezünk
  • cargame
    #11578
    csak annyi h 1-2 g ram elege???sztetek????
  • cargame
    #11577
    Kosz az ertelmes infokat...
  • Neoncsoves
    #11576
    16mb ram
    geforce mx440
  • fery02
    #11575
  • cargame
    #11574
    De kb.!!! leccii csak kb. fontos de nagyon am
  • DJ Skyline
    #11573
    még nem tudjuk
  • cargame
    #11572
    Tudom hujekerdes!!! de mi lesz a minimum gepigenye??? nagyon fontos!!!!
  • ProGabe #11571
    és az íéjé? gondolom az sem erősödött emiatt!
  • ldavid
    #11570
    és ennek hatására zuhant is több mint 5 dollárt a részvények ára
  • Prince23
    #11569
    Húúú jólvan akkor
    meguszta a játékok bukását :DD
  • Tomsteel
    #11568
    nagyon helyes
  • Snexi
    #11567
    az EA már nem akarja fölvásárolni a T2-t
  • PrisonMan
    #11566
    18 gigaaa?
    Jó ideje nem volt már ennyi szabad hely a gépemen.. Muszáj lesz majd "kicsit" kitakarítani a felesleges dolgokat, ami meg kell azt kiírni. Huh ez így kicsit soknak tűnik elsőre..
  • rotator
    #11565
    Nekem se fut.
  • ProGabe #11564
    le lehet tölteni!

    nekem nem indul el, amint rákattintok felugrik egy hibaüzenet....
  • broman191
    #11563
  • offkorz
    #11562
    SDA_ASD:A_
  • Bil Ur Sag
    #11561
    Nem kőröznek. Néha tesznek rá megjegyzést ennyi. Korrupt az egész Liberty City ;) Általában olyan megjegyzéseket sütnek el feléd ha fegyverrel látnak a rendőrök hogy... hé haver baj van? Rossz napod van? :D :) kb ilyeneket. De ahogyan mondják nagyon pöpec. Látszik hogy liberty city rendőrei sza...nak a rendre :)
  • ProGabe #11560


  • Szasza20
    #11559
    lesz annak hely :)
  • mikiking
    #11558
    bneked 1,8 ghzen megy a procid ? akkor minek hozzá olyan fasza hütő ?
  • DJ Skyline
    #11557
    Életkor: 14 alatt
    majd ha már nem a muterodék fogják alád tenni a dolgokat, akkor szerintem te is aggódni fogsz ha nincs éppen keret :) ok, én is muteromékkal élek, de nincs pofám oda állni elé hogy figy muter kéne 10k vinyóra...nekem 80gb-os vinyóm van, és épp hogy tele. ok, kikéne írni pár dolgot de per pill se CD se DVD, másra kell a zseton most nekem.
  • gergobaby
    #11556
    Hali! Bocs, h ilyen "régi" post-ra válaszolok, de szúrja a szemem... 250 GB vinyó 9 eft, 500 GB 12 e... Ezek mellett azon aggódtok, hogy 10, vagy 20 GB lesz a játék? Nehogymár'...
  • Haulin
    #11555
    igazad van.nekem csak az sf-i tuning tetszett.
  • Neton
    #11554
    Az SP3 nem állít át semmi memória kezelést, mint az SP2, szóval no para. :)

    A 11484-es hsz-re válaszolva csak az a lényeg, hogy a boltok megveszik a játékot, és utána adják tovább haszonnal, ebből élnek ugyanis. Tehát amit a bolt megvesz gta-t, az már a rockstar kasszáját gyarapítja. Ha Te megveszed a gta-t, az az üzlet kasszáját fogja növelni. Elvégre pl ha van 1 autód, bolond lennél odaadni a kereskedőnek úgy, h majd ha eladja, fizet utána. :)
  • BiG G
    #11553
    persze hogy nem volt profi, nem egy szaros nfs, de mégis ezzel is lehetett szórakozni :)
  • norbi56
    #11552
    nem volt túl profi az a tuning nekem 1általán nem fog hiányozni
  • Haulin
    #11551
    uh most olvasom a faq-t és az volt benne h nagyobb lesz a bejárható terület.1+ pont:D de a tuningot hiányolni fogom benne de a többi cucc kárpótolni fog.olvastam valahol ha vegyverrel járkálsz az utcán akkor körözni fognak:D teljesen máslesz mint az előző részek:Dez már most jobban tetszik így látatlanba mint a sanxD
  • Haulin
    #11550
    akkor az én 167gb-ommal mit szóljak?xD pedig a san andreas meg még jó pár game fenvan:D de törlöm majd mindet a püpübe ha meglesz a gta IV:D de rem nem fog akadni nekem:D mondjuk voltmá olyan játék csúcs kir. grafikával nem akatt.és volt olyan h ratyi grafival akatt még minimális felbontásban:D:D:D
  • norbi56
    #11549
    hmm új gépen akkor menni fog(E8200,HD4850) remélem itt apumnál is megy majd 1280-ba 8600GTS-el és E4400-al
  • elitehun
    #11548
    ok
  • ldavid
    #11547
    volt már, nincs gond, de link sincs
  • BiG G
    #11545
    mi az hogy 4.2-ig? alapfeszen? :))) elmegy az 5GHz-ig is simán, csak minek... mai vga-khoz 3GHz _bőven elég_
  • Szasza20
    #11544
    Jaja, majd gyakorlatba kell ezt megnézni hogy hogy megy a gépeken, nem előre festeni az ördögöt a falra!
  • Magiszter
    #11543
    És erre gerjedtek mint a szokol rádió? Én a "majdmeglássukhejaztmég" életfilozófia híve vagyok. Volt már minimum igény alatti gépem amin fullon futott játék. Bár az már rég volt de... azóta se sokat változott a játék piac. Majd 68 nap múlva meglátjuk hogy megy. Addig ott lesz majd a Warhead, meg a FárKráj 2 amin lehet tesztelni a gépeket.
  • arty
    #11542
    áh, csak jött egy semmitmondó hír ... (gépigény: pécé)
  • Magiszter
    #11541
    118 új üzenet. Mivan megjelent a játék?
  • rotator
    #11538
    DX10 nem kell, mivel az csak Vistán van, és az ajánlott(!) gépigényben XP-t írnak, tehát DX9 videókártya tökéletesen elég. Az más kérdés, hogy a mai DX10 kártyák megeszik reggelire a régebbi, dedikáltan DX9-eseket DX9 módban. :)
  • ProGabe #11524
    szerintem várd meg, amíg a R* közli a minimum és a recommendid sys reqet! sőt, ha igazán biztosra akarsz menni, akkor várd majd meg amíg megjelenik a játék, és a beszámolók alapján már igazán könnyű lesz összerakni egy igazán jó "GTA IV-PC"-t