54919
 × 

Javítások


Magyarítások


Lemez nélküli indítófájlok (nem crack)


 × 

Lemezes verzió


Digitális verzió


Complete Edition
A Complete Edition tartalmazza az alapjátékot és a kiegészítőket is.
  • Gabor12070
    #201
    Ez tényleg nagyon jó!
  • Gabor12070
    #202
    Ebben a részben élvezetes lesz a vezetés, hisz: Audival, Chryslerrel, Daffal, Dodgeval, Forddal, Volkswagennel..., is kocsikázhatunk!
  • rotator
    #203
    Király! :)
  • ldavid
    #204
    max a másolatokkal, de amúgy eddig is volt majdnem mind
  • Gabor12070
    #205
    Nem baj, de most jobb lesz!
  • Kit--Kat
    #206
    VW-ennel meg Daffal hű de űberelhetetlenül jó menni XD
  • tigeroo
    #207
    kétlem
  • Gabor12070
    #208
    Oké, rendben!
  • rotator
    #209
    A képlet egyszerű: a járművek vagy valódi márkák lesznek, vagy törhetőek. Ti melyiket szeretnétek jobban?
  • Szabi1991
    #210
    ez igy nemigaz..

    lásd, colin m. rallyk, WR2, GTR2, WTC (RACE), S.T.A.L.K.E.R. STB STB...
  • DJ Skyline
    #211
    utóbbi! a Rockstar sosem készített rendes autókat a játékhoz, pl Mazda RX-7, csal egy másolatot, ami nagy vonalakban hasonlít az eredetire! ha meg netán ugyanúgy lehet majd modolni a játékot, mint a GTA3-at, VC-t, SA-t, akkor nem is kellenek a gyárilag beépített eredeti autók, mert a lelkes egyének úgyis készítenek majd kismiliót! :)
  • n3whous3
    #212
    Hmmmmm. a S.T.A.L.K.E.R. meg hogy került a listába? A kocsik ebben (sajnos) csak tereptárgyak, nem?

    Egyébként én meg szoktam elégedni a "gyári" felhozatallal, ugyanis a mod kocsik nekem legtöbbször nem illenek a képbe. Általában (az egyébként tényleg mélyen tisztelt) modderek valamit mindig elrontanak a kocsikon (ide értem azt is, hogy túlságosan szép lesz egy kocsi a többihez képest :) )
  • DJ Skyline
    #213
    ott a fegyverek kamuk, legalábbis a nevüket tekintve!
  • Gabor12070
    #214
    Nem lesznek gyerekek a GTA4-ben, amivel én is egyet értek!
  • bertino
    #215
    egy mod segítségével vezethetőek is :)
  • rotator
    #216
    Hiányuk eddig sem tűnt fel (nekem). :)
  • Kmarha
    #217
    na az már tényleg durva lenne, betiltanák az egész világon, ha gyerekeket lehetne elütni vagy lelövöldözni. Igy is van elég baja a RSnak.
  • n3whous3
    #218
    Váááááá, már ezt keresem mióta...

    Esetleg linket tud valaki?
  • n3whous3
    #219
    És kismacskákat nem lehetne sz****taposni egy marha nagy kamionnal?
  • n3whous3
    #220
    Már megtaláltam.
  • ldavid
    #221
    se gyerek se állat.
    tegnap kérdezték a Rockstar-t (link)
  • n3whous3
    #222
    Egyébként tökmindegy csak poén volt.

    Ha meg valaiki elborult agyú és szereti lehentelni a kutyát,macskát,pockot,gyerekte, az úgyis csinál ilyen modot, aztán majd jön a botrány...
  • Szabi1991
    #223
    a készitők megcsinálták , de vmiért kikapcsolták , de visszalehet kapcsolni a járgányokat :)
  • TothLaci
    #224
    Az első GTA4 szkennek...
  • zoluss
    #225
    Nem tetszik ez az egy város meg no repülő dolog. Remélem kamu. Nem kéne visszajutni a GTA3 szintjére.
  • rotator
    #226
    Ez NAGYON rosszul hangzik!
  • Kmarha
    #227
    "Nincsennek repülőgépek, mivel csak egyetlen város van a játékban.

    A játékban mégtovább fog fokozódni a szabadságérzeted."

    Nem tudom, de ez a két mondat valahogy a GTA - SA után éles ellentétben áll egymással.

    Talán csak ha egy olyan hatalmas, részletes várost kapunk, melynek mérete, természetesen a külvároséval együtt, vetélkedik az SA-val. Azért hiányoznának a más stilusú cityk no meg a vidék!
  • [HUN]FaTaL
    #228
    ha viszont olyan méretű várost kapunk mint az SA-ban a terület akkor szerintem nyugodtan lehetne repülőgép...
  • AntiHero
    #229
    GTA IV infólavina!


    A GameInformer legújabb számában mi más, mint a Grand Theft Auto IV. kapta a főszerepet. Az olvasók egy szép nagy csokorba szedték a fontosabb infómorzsákat. Lássuk hát mi vár ránk október 31-én. (Thx Jabba Boy!)

    A főhős nem más, mint Niko Bellic egy kelet-európai bevándorló, aki azért jött Liberty City-be, hogy átadhassa magát az "Amerikai Álomnak", azaz hamburger, kóla, sültkrumpli minden mennyiségben, aztán érelmeszesedés, szívleállás és daruval temetés. A játék 2007-ben játszódik, ám minden eddigi GTA játéknál nagyobb városban kell boldogulnunk.

    * A GTA 4-ben a Szabadság-szobrot Boldogság-szobornak hívják.
    * New York öt falujából négyet és New Jersey egyes részeit teljes egészében rekreálták a játékban. Broker = Brooklyn, Manhattan = Algonquin, Queens = Dukes, Bronx = Bohan és New Jersey = Alderney. A térkép kisebb, mint a San Andreasban, de sokkal részletesebb. Nem lesznek vidéki és sivatagos területek.
    * A járókelők cigarettáznak, könyveket olvasnak, ücsörögnek a padokon, tehát sokkal valóságosabbak, mint a korábbi GTA epizódokban.
    * A Rockstar ragaszkodik hozzá, hogy a mostanság leadott trailerben látható grafika nem végleges. Minél közelebb járunk majd a megjelenéshez, annál szebb lesz a játék...
    * Niko-t unokatestvére, Roman vette rá, hogy költözzön Liberty City-be, aki saját bevallása szerint élvezi az amerikai álom minden aspektusát. Két gyönyörű hölggyel tengeti a napjait, tizenöt sportkocsija és persze két háztömbnyi pénze van. De valójában hazudott a kuzinjának, hogy kendőzze a kudarcait. Roman lesz az egyetlen ember, akit a kezdetek kezdetén ismerünk majd Liberty City-ben. Míg Niko elég kemény karakter, addig Roman inkább barátságos alaknak mondható. Persze nyakig ül az adósságban és egyre többen kívánják egy építkezés betonalapjába. Romannak mindenképp szüksége van a segítségünkre, annak ellenére, hogy állandó civakodásnak leszünk szem és fültanúi, mivel nélküle már a halakkal társalogna.
    * Az X360-on prezentált demo kezdőpályáján Niko épp kuzinja által üzemeltetett brokeri taxiállomáson dekkol. Roman egy lepukkadt épület, zsúfolt asztala mögött üldögél és éli az amerikai álmot. A látványbeli különbségek szembetűnőek. Niko odakolbászol egy homokkő házhoz, berúgja az ajtót, előkapja a pistáját, majd benyomul a hálószobába. Üres, a konyha is, majd a hátsó ajtón távozva egy négyajtós vörös járgányra lel, melynek gyorsan be is veri az ablakát könyökével. Az üveg nagy csörömpölés közepette a földre és az ülésekre hullik, miközben Niko a kilinccsel babrál, majd a megfelelő vezetékeket összeérintve beindítja a motort. A kamera valamivel közelebb van az autóhoz, mint a korábbi GTA játékokban, így több apró részletet figyelhetünk meg a járgányon. Niko kiválasztja a neki tetsző rádióadót, majd a Manhattan-i felüljáró alatt elhúzva a dokkhoz érkezik. Bámulatos látvány tárul elénk, ahogy a várossziluett szép lassan kibontakozik a távolban. Az égen vitorlázó sirályok folyamatosan hallatják hangjukat, a partot pedig folyamatosan ostromolja a hullámverés. Niko előkapja a mobilját, melynek LCD kijelzőjén ugrálhat a telefonkönyv, az üzenetek és a kamera között. A telefonkönyvet választva újabb almenük ugranak elő: városi kapcsolatok, barátok a kikötőben és taxik. Rövid beszélgetést követően tudatja a vonal túlvégén lévő delikvenssel, hogy húzza le a belét a kikötőbe egy rövid csevej erejéig.
    * A fizikát és a karaktermozgásokat szépen feltupírozták. Niko minden egyes lépésénél érezhető, hogy mennyi cucc van nála, sőt még a terepviszonyok függvényében is másképp vonszolja magát főhősünk.
    * Jelentős szabadságot kapunk a korábbi részekhez képest. Lóghatunk a nekünk szimpatikus karakterekkel, hajthatjuk a lányokat, s csak akkor kell folytatnunk a küldetéseket, ha épp úgy gondoljuk. Számos módja lesz az információ szerzésnek, s állítólag Niko sorsát is magunk formálhatjuk.
    * A Rockstar számos ex rendőrrel és bűnügyi szakértővel konzultált, s mint kiderült sokkal nehezebb bűnözőként boldogulni mostanság, mint mondjuk a 80-as, 90-es években. Liberty Cityben hemzsegnek a zsernyákok, így aztán számos letartóztatásnak leszünk szemtanúi és elszenvedői.
    * Nem lesznek a hőshöz nem illő járművek, mint rollerek, jetpackek, repülők, hogy minél hihetőbb legyen a környezet. Motorra viszont bármikor felpattanhatunk.
    * A Rockstar North-nál végre leesett a tantusz és nem neves színészekkel, inkább a karakterhez illő orgánummal megáldott szinkron"színészekkel" mondatták fel a dialógusokat. Ugyanez vonatkozik a rádióadókra, melyek kiváló, Liberty City-hez illő zenéket fognak játszani, minden mennyiségben.
    * A kezdeti töltögetés után nem fogunk LOADING képernyőket kapni. A játék folyamatosan lapátolja fel a DVD-ről a szükséges adatokat, így a bel- és kültéri részek közötti átjárás is zökkenőmentes lesz.
    * A játék mindkét változata (PS3 és X360) azonos lesz, azzal az apró különbséggel, hogy az X360-as változathoz lesz exkluzív letölthető, epizód alapú tartalom. A Rockstar több, mint 3 évet töltött a fejlesztéssel és Dan Houser szerint a GTA IV legalább akkora minőségbeli ugrás lesz, mint anno a GTA III. a GTA-hoz képest.
    * Lesz többjátékos mód, de ne számítsunk MMO elemekre.

    Hardwiredről idézve!

    Gyerekek akkor nem is lesz PCés változat?
    Akkor minek nyitottátok ide a topikot?

  • n3whous3
    #230
    Öcsééém, ha nem lesz GTAIV PC-n akkor zsihád, meg harakiri.
  • FLeK0
    #231
    egy ilyen szintű játék futtatáshoz szükséges videókártya árának feléből vehetsz egy xboxot.. :)
  • Kandurex
    #232
    vagy kettőt
  • ldavid
    #233
    csak éppen PC-re majd valamikor jövőre lesz..
    vagy azt mondod tudod előre a jövőévi hardware árakat??
  • zoluss
    #234
    Ne már, épp a vidéki földutak meg a repülőuzés tetszett a SA-ban. Attól félek hogy élményben lesz egy kis visszaesés, és rámennek a parasztvakításokra. Kit érdekel hogy cigizik a paraszt az utcán vagy újságot olvas, úgyis átmegyek rajta 150-nel, és akkor nem látom.
    Hogy lesz nagyobb a szabadságod ha csak kocsi meg motor lesz? Mert lesz benne menő kamerás mobil? Na jó, azért nem mondom hogy szar lesz, de ezek az előzetes hírek nekem kicsit elvették a kedvem. Remélem feleslegesen parázok.
  • Gabor12070
    #235
    Hát a vidéki élet nekem is nagyon bejött! De azért bízom benne, hogy jó játék lesz, és az előjelek nekem azt bizonyítják, hogy nem fogunk csalódni a játékban, de kitudja!!
  • Drephis
    #236
    "Gyerekek akkor nem is lesz PCés változat?
    Akkor minek nyitottátok ide a topikot?"

    :ASDASD:D kezditek kapizsgálni? :D
  • Kmarha
    #237
    Ne már, mert te NY-ban a város egyik végéből a másikig repülővel utaznál? :D Hagyjál már :D

    Drephis: szóljon az optimizmus belőlem: olyan nincs hogy egy játék előbb vagy utóbb ne jelenjen meg PC-n!! Főleg egy GTA! :D Max majd emulátorozunk :P
  • Gabor12070
    #238
    Én azért remélem, hogy lesz PC-s változata! Asszem ez a Fifa07-nél is merült fel, hogy nem lesz PC-s változata, de mégis lett! Ám azt még nemlehet biztosra tudni, hogy a GTA4-nek is lesz-e!
  • Drephis
    #239
    rock* sztem kiadja pc-re a pénz miatt. pl ott van a lcs meg a vcs ami úgy volt h csak psp-re lesz.
  • Gerbill
    #240
    Vice Cityben is milyen jól jött a repülő:) Ráadásul ez még nagyobb város is lesz.