62
Róluk sokan már rég nem hallottunk, részek képek lelőhelyét kéretik ismertetni :)
  • RaZoK
    #1
    Egyetlen egy képet találtam csak :(

  • gabber_saviola
    #2
    kedvenc sorozatom

  • gabber_saviola
    #3
  • gabber_saviola
    #4
  • RaZoK
    #5
    nekem is, de honnan szerezted ezeket a képeket? azt ne mond, hogy gugli mert ott egy darab van csak :))
  • Sland
    #6
    lehet ráészeket tölteni szinkronban? nagyon jó volt ez az izé régebben
  • RaZoK
    #7
    ja, nem tudom én is arra vagyok kiváncsi szerintem tuti fan oldalakon lehet letölteni tv rippeket :))
  • Chrystopher
    #8
    Miről szól?
    Szégyellem, de nem ismerem.
  • RaZoK
    #9
    ja hát (14 alatt) nem is ismerheted !
    nos 2 afroamerikai srác baromkodásairól, és a vékonyabb srác névszerint Kel narancsszóda imádatáról, és ügyetlenségéről ezekkel a tulajdonságokkal sok sok kalandban vesznek részt, az akkori ifjusági egyik kedvenc sorozatává vált :))
    (nickelodeon csatorna)
  • gabber_saviola
    #10
    http://images.google.co.hu/images?q=kenan+%26+kel&svnum=10&hl=hu&lr=&start=0&sa=N
  • Szabi84
    #11
    ÁÁÁ régen néztem a Nickelodeon-on! Tök jó volt.
  • NEOreg3
    #12
    egy részre emlékszem csak, amikor a dagi feltalálta a másiknak a nátha ellenszerét, utána meg megakart belőle gazdagodni, de amikor újból megakarta csinálni valami altatószert hozott létre:D
  • wizy
    #13
    hogy szerettem :) tesómmal állandoan néztük... az egészből csak annyi maradt meg, hogy "Imá-imá-imádom a narancsszódát" :DDD
  • RaZoK
    #14
    szerintem kevesen vannak akik nem szeretik :)
  • shad0w
    #15
    aaa legjobb! :) topic ment a kedvencek közé :)
  • reménytelen
    #16
    A Nickelodeon amúgy megszűnt? Régen mindig néztem, ez a sorozat volt az egyik kedvencem...
  • RaZoK
    #17
    meg, egy darabig pest megyébe nyomták de aztán ott is :))
  • Peugeot
    #18
    ez jo volt :D
  • fsgh
    #19
    Imádtam!!!!!Kár hogy már nincs Nickelodeonunk..:(((
  • RaZoK
    #20
    senkinek nincs
  • fsgh
    #21
    ja már megszünt?
  • RaZoK
    #22
    meg.
  • Tobacco
    #23
    Nickelodeon : kenan & kel
  • kukorica
    #24
    Szevasztok! Kukorica vagyok, és Én is szerettem nézni a Nickelodeon csatornát. régebben én is óráig meresztettem a szemem a tv elött, szóval néztem és szerettem. Nekem a Rocko - Modern Life meg a Kenan és Kel sorozatai tetszettek a legjobban.
  • RaZoK
    #25
    nekem majdnem mind, de ezt a topikot már fél éve nyitottam volna? :D
  • kukorica
    #26
    ... és még azt szeretném mondani, ha szeretitek Tik is Pl. Kenan & Kel-t akkor hálisten akkoriban felvettem videóra, és beszeretném vinni a számítógépbe, talán majd saját weblapot is készítek rolla. N É Z Z É T E K ! ! !
  • RaZoK
    #28
    nosza...kovertáld be és töltsd fel..hány rész van pontosan?
  • kukorica
    #29
    Hát egy 240 perces videókazetta, tele van KENAN@KEL sorozataiból. egy másik kazetta meg rocko-val, de van SOK HÚHÓ-val is.
    SZÓVAL BŐVEN VAN.

    csak nem tudom, mert múltkor vettük az UNLOAD VIDEO@HOME szoftver-t, tv tunner kábellel. És beinstalálltuk, jól megy, a képminőség tökéletes a számítógépen nézve, van hang is, CSAK MIKOR FEL AKAROK VENNI EGY MŰAORT A TV-BŐL, A VIDEÓMAGNÓRÓL VAGY A JVC KAMERÁRÓL AKKOR FELVESZ, CSAK MIKOR LEJÁTSZOM AKKOR NINCS HANG

    S E G Í T S E T E K ! ! ! H A T U D T O K

    MI A PROBLÉMA?? IRJATOK A [email protected]
  • RaZoK
    #30
    nem tudom mi lehet a probléma, nem foglalkozok ilyesmivel (faterom biztos tudná a választ :D)

    na a lényeg most a Kenan & Kel, Rocko, na jó a Sok hűhóó is bár azt nem szerettem..na akkor fel tudod tenni ftp-re?
  • kukorica
    #31
    Szia Dácid!

    És a mamát be van jelentkezve?
  • kukorica
    #32
    helyesírási hiba:
    Szia. Dávid
  • Cuchulainn
    #33
    Hehe, nagyon király ez a sorozat. Én bírtam a sok hűhót is, nameg a többi értelmes nickelodeon mesefilmet-sorozatot.

    (KaBlam, Clarissa...)
  • david508
    #34
    knek vannak részek
  • david508
    #35
    ????????
  • RaZoK
    #36
    mind televagyunk...=)
  • ricsi00
    #37
    hali honnan lehet letölteni kenan and kel epizódokat???????, msn:[email protected]
  • RaZoK
    #38
    ha sikerül rájönnöd szólj nekem is! :)
  • ricsi00
    #39
    hát találtam torrent oldalakon de az mind angol magyar torrent oldalon meg nincs fent
  • nbj
    #40
    nincs vkinek még vidire felvéve? mer bedigitalizálhatná és vhova feltölthetné, aztán mindenki szedné ezerrel :D
    haverjaimmal kb 4 éve nem láttunk egy részt sem, de még mindig vágjuk a szövegeket :D
    szal vki?
  • nbj
    #41
    amúgy meg a nickelodeon tudtommal nem szűnt meg, az emktv nyomatja(apáméknál az van, igaz h egy szutyok de van niceklodeon :D) de sajna sztem már nem megy rajta, leglábbis én nem láttam :(