5
Home Improvement / Épülünk, szépülünk
  • blackgamer
    #5
    ebbe a topicban van róla szó, kezdetnek ez a kliens megfelel, leírás1, leírás2, leírás 3
    nincs sok embernek, úgy 13-15-nek a razorback2 szerveren, szóval pár hét rámegy mire lejön az összes rész, de nem reménytelen a dolog, első időben nem nagyon fog tölteni semmit, de ahogy elkezdesz feltölteni, elindul a letöltés
  • OPM
    #4
    látom nem lesz hosszúéletű topic :)

    Ez az eMule hogyan működik? Sima fájlmegosztó, mint pl a dc vagy slsk? És folyamatosan megvan valakiknek a teljes sorozat, bármikor le lehet szedni?

    Borg, te nem szeretnéd beszerezni az egyes részeket?
  • Borg
    #3
    Hatalmas sorozat, nekem is az egyik kedvencem.
    Szinte érthetetlen, hogy a sok szemét között ezt miért nem adták még le magyaron. Pedig nem mai gyerek már.
  • blackgamer
    #2
    nekem ismerős, német csatornákon mintha láttam volna
    eMule-n 8 évad van
  • OPM
    #1
    Remélem sokan ismeritek innen az SGről ezt a sorozatot, a kedvencemet :)
    Bár az RTL Klubnál tervben volt hogy vetíteni fogják évekkel ezelőtt de végülis nem lett belőle semmi, így magyar TVadón még nem volt látható.



    Én a német RTLnek köszönhetően ismertem meg, nap mint nap vetítette a félórás epizódokat. A történetről annyit hogy a főszereplő, Tim Taylor (Tim Allen) életét kísérhetjük nyomon a munkahelyén, ahol egy barkácsolóshow irányítója, valamint otthonában felesége és 3 fia társaságában. Érdekes egy fazon a szomszédja, Wilson akinek sosem mutatják az arcát, véletlenek folytán mindíg takarásban marad :D Sajnos az őt alakító színész, Earl Hindman 2003ban elhunyt :(

    Elöljáróban ennyit, reménykedem hogy nem csak én ismerem/szeretem.

    Próbálom beszerezni németül a részeket, ugyanis nemrég jött ki az első és a második évad DVD-n. Torrent oldalakon keresgélek, de eddig csak 3 különálló epizódot sikerült megtalálnom...






    ...ha valaki tud bármilyen letöltési helyet hozzájuk, szívesen fogadnám!

    u.i.: Pamela Anderson is játszott benne 2 éven keresztül ;)