153
Minden,ami a Bond játék!Itt mindenről lehet beszélni,ami a játéksorozattal kapcsolatos(Please NO WAREZ!)
  • ericsson ga628
    #73
    köszi!
  • leslieboy
    #72
    Remélem minden mozzanatot nem kérdezel meg!:S:D..Na akkor amikor fent vagy, az egyik szobában a széftörővel felkell törni a széfet, utánna a kódkártyát használni az egyik ajtónál a leolvasónál, azután bemenni,kinyitni a rácsos részt, felvenni a táskát, és kijönni az épületből, de úgy, hogy az alsó szinten, mikor a liftből kijössz, ne legyen a kezedben a fegyver, tehát rakd el! De a menüben is van egy objectives menüpont, és ott leírja a feladatokat!Arra meg készülj, hogy a későbbi pályákon még bonyolultabb feladatok lesznek!Sok sikert! :)

  • ericsson ga628
    #71
    ezt már megoldottam és amikor fönt vagyok az irodában?
  • ericsson ga628
    #70
    mit kell nyomni vagy mit kell csinálni?
  • ericsson ga628
    #69
    oda mentem a detektoros kapuhoz és ott????
  • ericsson ga628
    #68
    köszi végre kipörgettem a nightfire-t!
  • leslieboy
    #67
    Lehet találni végigjátsázst a gamespot.com on, de elmondom:)

    A nőhöz odamész,beszél veled,aztán jobb oldalon be az ajtón,őr mellett el,a táskához be,felvenni a cuccot,aztán vissza,és elmész a detektorkapuhoz!Ott elkérik a fegyvered,aztán a többi már fent történik:)

  • ericsson ga628
    #66
    N64-es
  • leslieboy
    #65
    A világ nem elég melyik?A N64es, vagy a PS?Mert mindkettő különböző! A TND nekem nem az alap kiosztás van, de azt hiszem, hogy a fegyverválasztó gombbal kell kiválasztani a célzót, aztán a használat, vagy a lövés gombot nyomni, de csak bizonyos hatótávon belül működik! Kissé nehézkes pcn, de megoldható:)..

    Dinamo, te meg nehogy a GBA válltozat miatt kihagyd ezt a jó kis gamet!Egyébként is más, csak hasonló, nem ugyanaz! Mert pl a PCben nem is olyan pályák vannak, és olyan feladatok, mint konzolon! Úgyhogy ugyanaz tuti nem lesz:)
  • ericsson ga628
    #64
    és a TND-ben hogy kell csinálni amikor a radarhoz értem?
  • ericsson ga628
    #63
    és a világ nem elégben mit kell csinálni az első pályán???
  • dinomano
    #62
    ...Nightfire-t kiproba, de csak 5 percet toltam...ismerös volt elsö palya; és akkor ugrott be; h. GBA-emun mar totam az elsö 2 palyat; igaz a PC-s verzio "picit" :-P szebb; de a palya nagyon hasonlo...majd jövö heten nekikezdek talan...
  • ericsson ga628
    #61
    köszi pont itt akadtam el hogy nem tudtam mit kell csinálni csak mindenkit szétlőttem.
  • leslieboy
    #60
    Mindkét gameben otthon vagyok! :) A TND ben az első pályán végigkell menned a radarig, és ott a célkijelölővel megjelölni, hogy lebombázzák! Utánna jön heli, és az egyik ellenfélnél lesz a túloldalra vezető kódkártya! De ha kicsit pontosítanál, hol akadtál el..:D..
    A view to a Kill-t meg egy emulátor,vagy retro oldalon nézd!Kiindulásnak az www.emulator.lap.hu-t javaslom!



  • ericsson ga628
    #59
    és a View to a Kill-t nem tudjátok honnan lehet letölteni?
  • dinomano
    #58
    majd proba; nem mostanaban fogok nekiallni, final fantasy VIII emeszti fel most az idöm...
  • ericsson ga628
    #57
    A világ nem eléget ki nyomja? arra is lenne egy kérdésem :)
  • ericsson ga628
    #56
    Leslie! a TND-ben mit kell csinálni az első pályán?
    kár hogy a FRWL nem jött ki pc-re de ami késik nem mulik
  • leslieboy
    #55
    A kedvencem a játékban a 4ik pálya! Persze nem lövöm le a poént, hogy miért:)
  • dinomano
    #54
    én most szedtem le PC-re a régi (2002-es) Nightfire-t...Autos részeket kiszedtek belöle sajnos, viszont van benne P90, azt imadom! :-P
  • leslieboy
    #53
    Igaz, de Aston Martin nélkül nem lehet Bond játék:)
    Bár kivétel erősíti a szabályt, a Tomorrow Never Dies ban BMW van..
    Bár az FRWL csak egy adaptáció, a film újraformálása, mert pl Grant meghalt a vonaton a filmben, Bond megfolytotta, de a játékban nemcsak életben marad, de a lektort is megszerzi a szintén filmben nem szerepelt segítőjével! Tehát a játék nem a film másolata, csak az alapötlet!
  • ericsson ga628
    #52
    egy baj van a From Russia With Love-al. Az Aston mert az csak a goldfingerben kapja meg, a FRWL pedig eggyel elötte volt.
  • ericsson ga628
    #51
    mostmár sikerült! nagyon jó a holnap markában!
  • ericsson ga628
    #50
    én még mindig nem tudom használni az epsxe-t!!! segitsen valaki!!!
  • leslieboy
    #49
    Nos bandukoltam a neten, és egyszercsak ebbe botlottam!

    According Matt @ IGN's blog, the odds of the classic James Bond game GoldenEye 64 coming to the new Nintendo Revolution system are slim.

    The blog posting reads. "Here's something interesting from the Game Developers Conference 2006. Met with some Rare / Microsoft people who confirmed once and for all that Revolution's Virtual Console will not see any Rare-owned licenses. What does that mean? No-gos include Jet Force Gemini, Perfect Dark, Banjo-Kazooie, Banjo-Tooie, and Conker's Bad Fur Day. Not happening on Revolution. Neither are gamers likely to see Goldeneye 007, unless both Rare and new license holder EA commit it to Nintendo's platform. On a brighter note, any title developed by Rare that is fully owned by Nintendo could very well show up on the Virtual Console. Donkey Kong 64. Diddy Kong Racing. You get the point."

    Valaki lefordítaná kb, az jó lenne, de a lényeg, hogy az eddigi egyik legjobb hangulatú Bond gamet, a Goldeneyet megcsinálják az új Nintendo Evolution-ra!
    Remélhetőleg más konzoltipusokra is lesz, különben meggondolandó az új Nintendo beszerzése, amennyiben a fejlesztők tudják tartani az akkori színvonalat!:)
    Bízom benne!
    Itt a teljes cikk!:

    Goldeneye Next gen?
  • leslieboy
    #48
    Rendben!
  • ericsson ga628
    #47
    oké olyan 15-körül???
  • leslieboy
    #46
    Ok, akkor msnen átadom neked holnap! Csak írd meg, mikor lenne jó!
  • ericsson ga628
    #45
    tárhely az nincs
  • ericsson ga628
    #44
    van msn-em [email protected] köszi
  • leslieboy
    #43
    Mi nem megy?? Azt nem értem, nekem simán ment a project 64 el! Ugye az emu startjából indítottad? Mert onnan kell! Nincs msn ed? Mert akkor simán átküldöm a játékot, hisz nem nagy! De ha van tárhelyed, arra is feltölthetem :)

    Dinamo, nem találom azt a progit, mintha csak a föld nyelte volna el:DDD..De még megnézem kisebb oldalakon, hátha meglelem..:)
  • ericsson ga628
    #42
  • ericsson ga628
    #41
    csak az a baj hogy valamit kiadott wordben és ennyi
  • ericsson ga628
    #40
    köszi
  • dinomano
    #39
    köszi! :-Pkivancsian varom..teljesen korrektül ment egerrel? :-O
  • leslieboy
    #38
    Az emuparadise.org on, mintha lenne egy egérkezelő progi is, de nem 100%..Viszont én egérrel nyomtam, úgyhogy körbenézek holnapra, hogy is csináltam! :DD
  • dinomano
    #37
    goldeneye-t emu alatt nyomjatok?PC-re gondolom nem jött ki, csak N64-re... anno én is lekaptam; de nem tudtam rendesen bekonfigozni az iranyitast(nicns joykarom; egeret meg nem tudtam beallitani)...vmi tipp vagy patch az emuhoz egerkezeselre? Ugy hallottam nagyon jo kis gém...
  • leslieboy
    #36
    A Nightfire az egyik kedvencem!Ha elakadtál, csak szólj, szivesen segítek! A Goldeneye meg innen szedhető:

    Goldeneye
    Kicsit sokat kell várni az oldal betöltődésével! Ha nem jönne be, akkor az oldalt eléred a www.emuparadise.org on! Ha így se megy, írj privit!
    Jó gamet!
  • ericsson ga628
    #35
    nem tudnátok honnan lehet letölteni a GoldenEye-t? nekem torrentel 11 napja nem jön le pedig csak 11 MB
    ja és a nightfire szerintem nehéz 2 hónapja játszok, és még csak a 2. küldin tartók!!!
  • leslieboy
    #34
    A trükk az, hogy rögtön lődd az ellenfeleket, amint megjelennek, és mindig, minden hordót lőjjél ki a vízben! A legjobb akkor elcsípni, mikor kirohannak! Ha jól csinálod, az összes elszáll a robbanástól! A legfontosabb pedig, hogy ha messze az ellenfél, használd a zoomot,de ha közel és sokan vannak, akkor sima nézetben sorozz végig rajtuk! Végül egy érdekes felfedezés! Ha a lábukra lősz a gépágyúval, akkor azonnal kifekszenek! :)